Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам, проживающих на территории города Кызылорда на 2016 год
Постановление акимата города Кызылорда Кызылординской области от 11 января 2016 года № 4828. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 28 января 2016 года № 5327. Утратило силу постановлением акимата города Кызылорда Кызылординской области от 04 мая 2016 года № 5291
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Кызылорда Кызылординской области от 04.05.2016 № 5291 (вводится в действие со дня подписания).
В соответствии с пунктом 2 статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 5 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" акимат города Кызылорда ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить дополнительный перечень лиц, относящихся к целевым группам, проживающих на территории города Кызылорда на 2016 год, согласно приложению к данному постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Кайруллаева А.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима города Кызылорда А. Шаменов
Приложение к постановлению
акимата города Кызылорда
от 11 января 2016 года № 4828
Дополнительный перечень лиц, относящихся к целевым группам, проживающих на территории города Кызылорда на 2015 год
1. Безработные лица, старше 50 лет.
2. Лица из семей, где не ни одного работающего.
3. Лица, длительное время, более одного года не работающие.
4. Выпускники учебных заведений технического и профессионального образования.

2016 жылға Қызылорда қаласының аумағында тұратын нысаналы топтарға жататын адамдардың қосымша тізбесін белгілеу туралы
Қызылорда облысы Қызылорда қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 11 қаңтардағы № 4828 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 28 қаңтарда № 5327 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қызылорда қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 04 мамырдағы № 5291 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қызылорда қаласы әкімдігінің 04.05.2016 № 5291 қаулысымен (қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi).
"Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабының 2-тармағына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 5-бабының 2-тармағына сәйкес Қызылорда қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2016 жылға Қызылорда қаласының аумағында тұратын нысаналы топтарға жататын адамдардың қосымша тізбесі осы қаулының қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкiмiнiң орынбасары А.Қайруллаевқа жүктелсiн.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Қызылорда қаласы
әкімінің міндетін атқарушы А. Шәменов
Қызылорда қаласы әкімдігінің
2016 жылғы 11 қаңтардағы
№ 4828 қаулысына қосымша
2016 жылға Қызылорда қаласының аумағында тұратын нысаналы топтарға жататын адамдардың қосымша тізбесі
1. 50 жастан асқан жұмыссыз тұлғалар.
2. Отбасында бірде-бірі жұмыс істемейтін тұлғалар.
3. Бір жылдан ұзақ уақыт жұмыс істемейтін тұлғалар.
4. Техникалық және кәсіби білім беру орындарының түлектері.