Об установлении квоты рабочих мест
Постановление Казалинского районного акимата Кызылординской области от 08 сентября 2016 года № 212. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 10 октября 2016 года № 5613. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года "Трудовой кодекс Республики Казахстан", Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения" акимат Казалинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту для трудоустройства от численности рабочих мест в размере пяти процентов на 2016 год:
1) для лиц, состоящих на учете службы пробации;
2) для лиц, освобожденных из мест лишения свободы;
3) для граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима района Ж. Муратбаев

Жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Қызылорда облысы Қазалы ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 08 қыркүйектегі № 212 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 10 қазанда № 5613 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Еңбек Кодексі" Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы Кодексіне, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңына сәйкес Қазалы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2016 жылға жұмыс орындары санының бес пайызы мөлшерінде:
1) пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін;
2) бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшін;
3) кәмелеттік жасқа толғанға дейін ата-анасынан айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтар үшін жұмысқа орналастыру квоталары белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін аудан әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің
міндетін атқарушы Ж. Мұратбаев