О внесении изменений и дополнений в решение Жалагашского районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 49-3 "О бюджете района на 2016-2018 годы"
Решение Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 16 февраля 2016 года № 53-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 01 марта 2016 года № 5375. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109 Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года “Бюджетный кодекс Республики Казахстан”, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года “О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан” Жалагашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жалагашского районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 49-3 “О бюджете района на 2016-2018 годы” (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5284, опубликовано в газете “Жалағаш жаршысы” от 13 января 2016 года) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
“1. Утвердить бюджет района на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 5 542 301 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 335 769 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 7 663 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 5 374 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 4 193 495 тысяч тенге;
2) затраты – 5 606 411,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 291 142 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 346 784 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 55 642 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -285 173 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –285 173 тысяч тенге;
поступление займов–346 784 тысяч тенге;
погашение займов– 61 611 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств–70 079,7 тысяч тенге.”;
дополнить пунктами 1-1, 1-2, 1-3, 1-4 и 1-5 следующего содержания:
“1-1. Учесть, что постановлением акимата Жалагашского района от 9 февраля 2016 года №23 “О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Жалагашского района от 5 января 2016 года №1 “О реализации решения Жалагашского районного маслихата от 23 декабря 2015 года №49-3 “О бюджете района на 2016-2018 годы” возвращены неиспользованные (недоиспользованные) свободные остатки от целевых трансфертов из республиканского бюджета в размере 1 906,2 тысяч тенге и неиспользованные (недоиспользованные) свободные остатки от целевых трансфертов из областного бюджета в размере 269,1 тысяч тенге выделенных в бюджет района на 2015 год;

"2016-2018 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" Жалағаш аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 49-3 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 2016 жылғы 16 ақпандағы № 53-2 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 01 наурызда № 5375 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
“Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі” Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексінің 109-бабына, “Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы” Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Жалағаш аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. “2016-2018 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы” Жалағаш аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 49-3 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5284 болып тіркелген, “Жалағаш жаршысы” газетінде 2016 жылғы 13 қаңтарда жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
“1. 2016-2018 жылдарға арналған аудан бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 5 542 301 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 335 769 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 7 663 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 5 374 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 4 193 495 мың теңге;
2) шығындар – 5 606 411,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу–291 142 мың теңге;
бюджеттік кредиттер–346 784 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу–55 642 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо– 0;
қаржы активтерін сатып алу–0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер– 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 285 173 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –285 173 мың теңге;
қарыздар түсімі–346 784 мың теңге;
қарыздарды өтеу–61 611 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары–70 079,7 мың теңге.”;
мынадай мазмұндағы 1-1, 1-2, 1-3, 1-4 және 1-5-тармақтармен толықтырылсын:
“1-1. “2016-2018 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы” Жалағаш аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы №49-3 шешімін іске асыру туралы” Жалағаш ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 5 қаңтардағы №1 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы” Жалағаш ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 9 ақпандағы №23 қаулысымен 2015 жылға арналған аудан бюджетіне республикалық бюджеттің қаражаты есебінен бөлінген нысаналы трансферттерден пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) 1 906,2 мың теңге және облыстық бюджеттің қаражаты есебінен бөлінген нысаналы трансферттерден пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) 269,1 мың теңге көлемінде бос қалдықтар облыстық бюджетке қайтарылғаны ескерілсін;

1-2. Утвердить перечень дополнительно направленных расходов по бюджетным программам бюджета района на 2016 год согласно приложению 8;
1-3. Утвердить перечень расходов подлежащих к сокращению по бюджетным программам бюджета района на 2016 год согласно приложению 9;
1-4. Утвердить перечень поступлений подлежащих к уменьшению по годовому прогнозу доходов бюджета района на 2016 год согласно приложению 10;
1-5. Утвердить перечень поступлений подлежащих к увеличению по годовому прогнозу доходов бюджета района на 2016 год согласно приложению 11.”;
дополнить пунктом 5-1 следующего содержания:
“5-1. Учесть, что в бюджет района на 2016 год из республиканского бюджета дополнительно выделены текущие целевые трансферты в размере 140 тысяч тенге.”;
приложения 1, 4, 6 указанного решения изложить в новых редакциях согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению;
указанное решение дополнить приложениями 8, 9, 10, 11 согласно приложениям 4, 5, 6, 7 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2016 года.
Председатель LIII сессии
Жалагашского районного маслихата,
секретарь районного маслихата
СУЛЕЙМЕНОВ К.
Приложение 1
к решению Жалагашского районного

1-2. 2016 жылға арналған аудан бюджетінің бағдарламалары бойынша қосымша бағытталған шығыстар тізбесі 8-қосымшаға сәйкес бекітілсін;
1-3. 2016 жылға арналған аудан бюджетінің бағдарламалары бойынша қысқартылатын шығыстар тізбесі 9-қосымшаға сәйкес бекітілсін;
1-4. 2016 жылға арналған аудан бюджетінің кірістерінің жылдық болжамы бойынша азайтылатын түсімдер тізбесі 10-қосымшаға сәйкес бекітілсін;
1-5. 2016 жылға арналған аудан бюджетінің кірістерінің жылдық болжамы бойынша көбейтілетін түсімдер тізбесі 11-қосымшаға сәйкес бекітілсін.”;
мынадай мазмұндағы 5-1-тармақпен толықтырылсын:
“5-1. 2016 жылға арналған аудан бюджетіне республикалық бюджеттен қосымша 140 мың теңге көлемінде ағымдағы нысаналы трансферттер бөлінгені ескерілсін.”;
көрсетілген шешімнің 1, 4, 6-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген шешім осы шешімнің 4, 5, 6, 7-қосымшаларына сәйкес 8, 9, 10, 11-қосымшалармен толықтырылсын.
2. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап пайда болған қатынастарға таралады.
Жалағаш аудандық мәслихатының
LIII сессиясының төрағасы,
аудандық мәлихат хатшысы
К. СУЛЕЙМЕНОВ

49689
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
49689
464
Отдел образования района (города областного значения)
90741
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
37657
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
21965
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
800
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
12764
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
17555
467
Отдел строительства района (города областного значения)
7000
037
Строительство и реконструкция объектов дошкольного воспитания и обучения
7000
05
Здравоохранение
178
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
178
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
178
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
248214
464
Отдел образования района (города областного значения)
4201
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
4201
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
43485
010
Государственная адресная социальная помощь
2006
016
Государственные пособия для детей до 18 лет
39479
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
2000
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
24336
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
24336
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
135134
004
Программа занятости
4000
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
18516
007
Оказание жилищной помощи
2979
008
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами "Отан", "Даңқ", удостоенных высокого звания "Халық қаһарманы", почетных званий республики
146
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2661
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов

49689
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
49689
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
90741
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске
асыру жөніндегі қызметтер
37657
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
21965
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткізу
800
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
12764
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
17555
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
7000
037
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту объектілерін салу және реконструкциялау
7000
05
Денсаулық сақтау
178
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкiмінің аппараты
178
002
Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына дейін жеткізуді ұйымдастыру
178
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
248214
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) білім бөлімі
4201
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
4201
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
43485
010
Мемлекеттiк атаулы әлеуметтiк көмек
2006
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
39479
025
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
2000
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкiмінің аппараты
24336
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтiк көмек көрсету
24336
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
135134
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
4000
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
18516
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
2979
008
1999 жылдың 26 шілдесінде “Отан”, “Данқ” ордендерiмен марапатталған, “Халык Қаһарманы” атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтiк қолдау
146
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2661
011
Жергiлiктi өкiлеттi органдардын шешiмі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтiк көмек

35118
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
34143
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индиивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
35128
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
6443
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
29975
026
Обеспечение занятости населения на местном уровне
29975
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1888
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
1888
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
5195
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
377
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
4818
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
68631
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
6055
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
6055
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
150
049
Проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
150
464
Отдел образования района (города областного значения)
9953
026
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
9953
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
23910
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
6360
027
Организация эксплуатации сетей газификации, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
17550
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
28563
008
Освещение улиц населенных пунктов
27842
010
Содержание мест захоронений и погребение безродных
721
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
501910
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
151510
006
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне

35118
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
34143
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
35128
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
6443
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкiмінің аппараты
29975
026
Жергілікті деңгейде халықты жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету
29975
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1888
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012-2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
1888
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтың хал актілерін тіркеу бөлімі
5195
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
377
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012-2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
4818
07
Тұрғын үй -коммуналдық шаруашылық
68631
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл , ауылдық округ әкiмінің аппараты
6055
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
6055
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
150
049
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізу
150
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
9953
026
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
9953
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
23910
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
6360
027
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі газ жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
17550
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл , ауылдық округ әкiмінің аппараты
28563
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
27842
010
Жерлеу орындарын ұстау және туыстары жоқ адамдарды жерлеу
721
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттык кеңістік
501910
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл , ауылдық округ әкiмінің аппараты
151510
006
Жергілікті деңгейде мәдени- демалыс жұмыстарын қолдау

76066,4
Приложение 3
к решению Жалагашского районного
маслихата от “16” февраля 2016 года № 53-2
Приложение 6
к решению Жалагашского районного
маслихата от “ декабря 2015 года № 49-3
Целевые текущие трансферты выделенные в бюджет района на 2016 год из республиканского бюджета
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
Всего
1339141
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
190633
Повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих

76066,4
2016 жылғы “16” ақпандағы № 53-2
Жалағаш аудандық мәслихатының шешіміне
3-қосымша
2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 49-3
Жалағаш аудандық мәслихатының шешіміне
6-қосымша
2016 жылға арналған аудан бюджетіне республикалық бюджеттен бөлінген ағымдағы нысаналы трансферттер
Атауы
Сомасы,
мың теңге
Барлығы
1339141
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыру
190633
Әкімшілік мемлекеттік қызметшілердің еңбекақысының деңгейін арттыру

81769
Содержание подразделений местных исполнительных органов агропромышленного комплекса
17173
Содержание штатной численности отделов регистрации актов гражданского состояния
2570
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
14024
Для перехода на новую модель системы оплаты труда гражданских служащих, финансируемых из местных бюджетов, а также выплаты им ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам
1032972
Приложение 4
к решению Жалагашского районного
маслихата от “16” февраля 2016 года № 53-2
Приложение 8
к решению Жалагашского районного
маслихата от “ декабря 2015 года № 49-3
Перечень дополнительно направленных расходов по бюджетным программам бюджета района на 2016 год
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Расходы

81769
Жергілікті атқарушы органдардың агроөнеркәсіптік кешен бөлімшілерін ұстау
17173
Азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімдерінің штат санын ұстау
2570
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
14024
Жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын азаматтық қызметшілерге еңбек ақы төлеу жүйесінің жаңа моделіне көшуге, сондай-ақ оларға лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеу
1032972
2016 жылғы “16” ақпандағы № 53-2
Жалағаш аудандық мәслихатының шешіміне
4-қосымша
2015 жылғы “ желтоқсандағы № 49-3
Жалағаш аудандық мәслихатының шешіміне
8-қосымша
2016 жылға арналған аудан бюджетінің бағдарламалары бойынша қосымша бағытталған шығыстар тізбесі
Атауы
Барлығы
(мың теңге)
Шығыстар

103721,4
01
Государственные услуги общего характера
9513
Аппарат акима района (города областного значения)
1335
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
915
Капитальные расходы государственного органа
420
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
6322
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
862
Капитальные расходы государственного органа
5460
Отдел финансов района (города областного значения)
363
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
363
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
200
Капитальные расходы государственного органа
200
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1293
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
1293
02
Оборона
272
Аппарат акима района (города областного значения)
272
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
272
04
Образование
8422
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
1422
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
1422
Отдел строительства района (города областного значения)
7000
Строительство и реконструкция объектов дошкольного воспитания и обучения
7000
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
4000
Программа занятости
4000
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
10774
Отдел образования района (города областного значения)
9953
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
9953
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
821
Освещение улиц населенных пунктов
600
Содержание мест захоронений и погребение безродных
221
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
13365
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
1205
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
1205
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
4000
Поддержка культурно-досуговой работы
4000
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
5700
Капитальные расходы государственного органа

103721,4
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
9513
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкiмінің аппарты
1335
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкiмінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
915
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
420
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкiмінің аппараты
6322
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкiмінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
862
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
5460
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
363
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін орындау және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
363
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
200
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
200
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1293
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
1293
02
Қорғаныс
272
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
272
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
272
04
Бiлiм беру
8422
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкiмінің аппараты
1422
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
1422
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
7000
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту объектілерін салу және реконструкциялау
7000
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
4000
Жұмыспен қамту бағдарламасы
4000
07
Тұрғын үй -коммуналдық шаруашылық
10774
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
9953
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
9953
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл , ауылдық округ әкiмінің аппараты
821
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
600
Жерлеу орындарын ұстау және туыстары жоқ адамдарды жерлеу
221
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттык кеңістік
13365
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл , ауылдық округ әкiмінің аппараты
1205
Жергілікті деңгейде мәдени- демалыс жұмыстарын қолдау
1205
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
4000
Мәдени- демалыс жұмысын қолдау
4000
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
5700
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары

200
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
5500
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
2460
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
2325
Капитальные расходы государственного органа
135
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
8576
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
1300
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
1300
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
1146
Капитальные расходы государственного органа
1146
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
130
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
130
Отдел ветеринарии района (города областного значения
6000
Проведение противоэпизоотических мероприятий
6000
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
5800
Отдел строительства района (города областного значения)
800
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
800
Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
5000
Разработка схем градостройтельного развития территории района и генеральных планов населенных пунктов
5000
13
Прочие
29235,4
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
19235,4
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы “Развитие регионов”
19235,4
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
10000
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
10000
14
Обслуживание долга
282
Отдел финансов района (города областного значения)
282
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета
282
15
Трансферты
13095
Отдел финансов района (города областного значения)
13095
Целевые текущие трансферты в вышестоящие бюджеты в связи с передачей функций государственных органов из нижестоящего уровня государственного управления в вышестоящий
10036
Трансферты органом местного самоуправления

200
Әртүрлі спорт түрлері бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерін дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
5500
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
2460
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
2325
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
135
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
8576
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
1300
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
1300
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
1146
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1146
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
130
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
130
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
6000
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
6000
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
5800
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
800
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
800
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылысы бөлімі
5000
Аудан аумағында қала құрылысын дамыту схемаларын және елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
5000
13
Басқалар
29235,4
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл , ауылдық округ әкiмінің аппараты
19235,4
“Өңірлерді дамыту” Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
19235,4
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
10000
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
10000
14
Борышқа қызмет көрсету
282
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
282
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет
көрсету
282
15
Трансферттер
13095
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
13095
Мемлекеттік органдардың функцияларын мемлекеттік басқарудың төмен тұрған деңгейлерінен жоғарғы деңгейлерге беруге байланысты жоғары тұрған бюджеттерге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
10036
Жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансферттер