О внесении изменений и дополнений в решение Жалагашского районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 49-3 "О бюджете района на 2016-2018 годы"
Решение Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 13 апреля 2016 года № 2-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 29 апреля 2016 года № 5498. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109 Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года “Бюджетный кодекс Республики Казахстан”, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года “О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан” и решением Кызылординского областного маслихата от 1 апреля 2016 года № 9 “О внесений изменений и дополнений в решение Кызылординского областного маслихата от 10 декабря 2015 года № 325 “Об областном бюджете на 2016-2018 годы” (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5444) Жалагашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жалагашского районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 49-3 “О бюджете района на 2016-2018 годы” (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5284, опубликовано в газете “Жалағаш жаршысы” от 13 января 2016 года) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
“1. Утвердить бюджет района на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 5 703 672 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 335 769 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 7 663 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 5 374 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 4 354 866 тысяч тенге;
2) затраты – 5 767 782,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 291 142 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 346 784 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 55 642 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 10 000 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 10 000 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -285 173 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 285 173 тысяч тенге;
поступление займов – 346 784 тысяч тенге;
погашение займов – 61 611 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 70 079,7 тысяч тенге.”;
дополнить пунктами 1-6, 1-7 и 1-8 следующего содержания:

"2016-2018 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" Жалағаш аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 49-3 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 2016 жылғы 13 сәуірдегі № 2-1 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 29 сәуірде № 5498 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
“Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі” Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Кодексінің 109-бабына, “Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы” Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына және “2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы” Қызылорда облыстық мәслихатының 2015 жылғы 10 желтоқсандағы № 325 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы” Қызылорда облыстық мәслихатының 2016 жылғы 1 сәуірдегі № 9 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5444 нөмірімен тіркелген) сәйкес Жалағаш аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. “2016-2018 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы” Жалағаш аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 49-3 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5284 нөмірімен тіркелген, “Жалағаш жаршысы” газетінде 2016 жылғы 13 қаңтарда жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
“1. 2016-2018 жылдарға арналған аудан бюджеті тиісінше 1, 2 және 3- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 5 703 672 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – бойынша 1 335 769 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – бойынша 7 663 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 5 374 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 4 354 866 мың теңге;
2) шығындар – 5 767 782,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 291 142 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 346 784 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 55 642 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 10 000 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 10 000 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 285 173 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)– 285 173 мың теңге;
қарыздар түсімі – 346 784 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 61 611 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 70 079,7 мың теңге.”;
мынадай мазмұндағы 1-6, 1-7 және 1-8-тармақтармен толықтырылсын:

“1-6. Учесть, что постановлением акимата Жалагашского района от 31 марта 2016 года №71 “О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Жалагашского района от 5 января 2016 года №1 “О реализации решения Жалагашского районного маслихата от 23 декабря 2015 года №49-3 “О бюджете района на 2016-2018 годы” в бюджет района на 2016 год за счет средств республиканского бюджета дополнительно предусмотрены текущие целевые трансферты в размере 68 361 тысяч тенге;
1-7. Утвердить перечень бюджетных инвестиционных проектов на 2016 год согласно приложению 12;
1-8. Утвердить распределение трансфертов направленных органам местного самоуправления из бюджета района на 2016 год по поселку и сельским округам согласно приложению ;
дополнить пунктом 4-1 следующего содержания:
“4-1. Учесть, что с целевых текущих трансфертов выделенных из областного бюджета в бюджет района на 2016 год сокращены 11 783 тысяч тенге.”;
дополнить пунктом 5-2 следующего содержания:
“5-2. Учесть, что из республиканского бюджета в бюджет района на 2016 год дополнительно выделены текущие целевые трансферты в размере 104 793 тысяч тенге.”;
приложения 1, 4, 5, 6, 8, 9 указанного решения изложить в новых редакциях согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6 к настоящему решению;
указанное решение дополнить приложениями 12, 13 согласно приложениям 7, 8 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2016 года.
Председатель 2 сессии Секретарь Жалагашского
Жалагашского районного районного маслихата
маслихата
СУЛЕЙМЕНОВ К. ЕСПАНОВ М.
Приложение 1
к решению Жалагашского районного
маслихата от “ апреля 2016 года № 2-1
Приложение 1
к решению Жалагашского районного

“1-6. “2016-2018 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы” Жалағаш аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы №49-3 шешімін іске асыру туралы” Жалағаш ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 5 қаңтардағы №1 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы” Жалағаш ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 31 наурыздағы №71 қаулысымен 2016 жылға арналған аудан бюджетіне республикалық бюджеттің қаражаты есебінен 68 361 мың теңге көлемінде ағымдағы нысаналы трансферттер қосымша қаралғаны ескерілсін;
1-7. 2016 жылға арналған бюджеттік инвестициялық жобалардың тізбесі 12-қосымшаға сәйкес бекітілсін;
1-8. 2016 жылға арналған аудан бюджетінен жергілікті өзін-өзі басқару органдарына бағытталған трансферттердің кент және ауылдық округтер бойынша бөлінісі 13-қосымшаға сәйкес бекітілсін.”;
мынадай мазмұндағы 4-1-тармақпен толықтырылсын:
“4-1. 2016 жылға арналған аудан бюджетіне облыстық бюджеттен бөлінген ағымдағы нысаналы трансферттерден 11 783 мың теңге қысқартылғаны ескерілсін.”;
мынадай мазмұндағы 5-2-тармақпен толықтырылсын:
“5-2. 2016 жылға арналған аудан бюджетіне республикалық бюджеттен қосымша 104 793 мың теңге көлемінде ағымдағы нысаналы трансферттер бөлінгені ескерілсін.”;
көрсетілген шешімнің 1, 4, 5, 6, 8, 9-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген шешім осы шешімнің 7, 8-қосымшаларына сәйкес 12, 13-қосымшалармен толықтырылсын.
2. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап пайда болған қатынастарға таралады.
Жалағаш аудандық Жалағаш аудандық
мәслихатының 2-сессиясының мәслихатының
төрағасы хатшысы
К. СУЛЕЙМЕНОВ М. ЕСПАНОВ
2016 жылғы “13” сәуірдегі №2-1
Жалағаш аудандық мәслихатының шешіміне
1-қосымша

146
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2661
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
35118
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
34143
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
35128
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
6443
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
29975
026
Обеспечение занятости населения на местном уровне
29975
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1888
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
1888
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
5195
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
377
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
4818
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
48950
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
6055
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
6055
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
150
049
Проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
150
464
Отдел образования района (города областного значения)
9953
026
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
9953
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
6517
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
6360
027
Организация эксплуатации сетей газификации, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
157
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
26075
008
Освещение улиц населенных пунктов
25354
010
Содержание мест захоронений и погребение безродных

146
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2661
011
Жергiлiктi өкiлеттi органдардын шешiмі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтiк көмек
35118
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
34143
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
35128
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
6443
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкiмінің аппараты
29975
026
Жергілікті деңгейде халықты жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету
29975
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1888
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012-2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
1888
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтың хал актілерін тіркеу бөлімі
5195
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
377
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012-2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
4818
07
Тұрғын үй -коммуналдық шаруашылық
48950
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл , ауылдық округ әкiмінің аппараты
6055
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
6055
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
150
049
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізу
150
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
9953
026
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
9953
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
6517
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
6360
027
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі газ жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
157
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл , ауылдық округ әкiмінің аппараты
26075
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
25354
010
Жерлеу орындарын ұстау және туыстары жоқ адамдарды жерлеу

10035
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
4201
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
12355
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
3952
Выплата социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан
16162
Оказание социальной помощи для обучения студентов из числа семей социально- уязвимых слоев населения по востребованным в регионе специальностям
10043
Социальная помощь для больных туберкулезом, находящихся на поддерживающем этапе лечения
4581
Социальная помощь для детей больным лейкозом и анемией
387
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
38689
Развитие массового спорта и национальных видов спорта
10453
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
212100
Приложение 4
к решению Жалагашского районного

10035
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
4201
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
12355
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
3952
Мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек төлеу
16162
Өңірге қажет мамандықтар бойынша әлеуметтік тұрғыдан халықтың осал тобы қатарынан білім алушы студенттерге әлеуметтік көмек көрсетуге
10043
Туберкулезбен тұрақты емделіп жүрген науқастарға әлеуметтік көмек
4581
Лейкоз және анемиямен ауыратын балаларға әлеуметтік көмек
387
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
38689
Ұлттық және бұқаралық спорт түрлерін дамыту
10453
Аудандық маңыщзы бар елді-мекендер көшелеріндегі автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеу
212100

маслихата от “13” апреля 2016 года №2-1
Приложение 6
к решению Жалагашского районного
маслихата от “23” декабря 2015 года № 49-3
Целевые текущие трансферты выделенные в бюджет района на 2016 год из республиканского бюджета
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Всего
1512295
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
190633
Повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих

2016 жылғы “13” сәуірдегі №2-1
Жалағаш аудандық мәслихатының шешіміне
4-қосымша
2015 жылғы “23” желтоқсандағы №49-3
Жалағаш аудандық мәслихатының шешіміне
6-қосымша
2016 жылға арналған аудан бюджетіне республикалық бюджеттен бөлінген ағымдағы нысаналы трансферттер
Атауы
Сомасы,
мың теңге
Барлығы
1512295
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыру
190633
Әкімшілік мемлекеттік қызметшілердің еңбекақысының деңгейін арттыру

81909
Содержание подразделений местных исполнительных органов агропромышленного комплекса
17173
Содержание штатной численности отделов регистрации актов гражданского состояния
2430
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
14024
Для перехода на новую модель системы оплаты труда гражданских служащих, финансируемых из местных бюджетов, а также выплаты им ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам
1137765
Обеспечение компенсации потерь местных бюджетов и экономической стабильности регионов
68361
Приложение 5
к решению Жалагашского районного
маслихата от “13” апреля 2016 года № 2-1
Приложение 8
к решению Жалагашского районного
маслихата от “23” декабря 2015 года № 49-3
Перечень дополнительно направленных расходов по бюджетным программам бюджета района на 2016 год
п/н
Наименование
Всего, тысяч тенге
Расходы

81909
Жергілікті атқарушы органдардың агроөнеркәсіптік кешен бөлімшілерін ұстау
17173
Азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімдерінің штат санын ұстау
2430
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
14024
Жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын азаматтық қызметшілерге еңбек ақы төлеу жүйесінің жаңа моделіне көшуге, сондай-ақ оларға лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеу
1137765
Жергілікті бюджеттердің шығыстарын өтеуді және өңірлердің экономикалық тұрақтылы-ғын қамтамасыз ету
68361
2016 жылғы “13” сәуірдегі №2-1
Жалағаш аудандық мәслихатының шешіміне
5-қосымша
2015 жылғы “ желтоқсандағы № 49-3
Жалағаш аудандық мәслихатының шешіміне
8-қосымша
2016 жылға арналған аудан бюджетінің бюджеттік бағдарламалары бойынша қосымша бағытталған шығыстар тізбесі
р/с
Атауы
Барлығы,
мың
теңге
Шығыстар

125826,7
01
Государственные услуги общего характера
22738
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
1670
Капитальные расходы государственного органа
420
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
2442
Капитальные расходы государственного органа
9180
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
363
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления
270
Капитальные расходы государственного органа
300
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
11293
02
Оборона
272
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
272
04
Образование
9534
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
1422
Общеобразовательное обучение
1112
Строительство и реконструкция объектов дошкольного воспитания и обучения
7000
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
4000
Программа занятости
4000
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
10774
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
9953
Освещение улиц населенных пунктов
600
Содержание мест захоронений и погребение безродных
221
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
17147
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
3757
Поддержка культурно-досуговой работы
4705
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
475
Капитальные расходы государственного органа
200
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
5550
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
2325
Капитальные расходы государственного органа
135
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
12045
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
1408
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
1146
Капитальные расходы государственного органа
1146
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)

125826,7
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
22738
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкiмінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
1670
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
420
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкiмінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
2442
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
9180
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін орындау және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
363
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
270
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
300
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11293
02
Қорғаныс
272
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
272
04
Бiлiм беру
9534
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
1422
Жалпы бiлiм беру
1112
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту объектілерін салу және реконструкциялау
7000
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
4000
Жұмыспен қамту бағдарламасы
4000
07
Тұрғын үй -коммуналдық шаруашылық
10774
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
9953
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
600
Жерлеу орындарын ұстау және туыстары жоқ адамдарды жерлеу
221
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттык кеңістік
17147
Жергілікті деңгейде мәдени- демалыс жұмыстарын қолдау
3757
Мәдени- демалыс жұмысын қолдау
4705
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
475
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
200
Әртүрлі спорт түрлері бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерін дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
5550
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
2325
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
135
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
12045
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
1408
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
1146
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1146
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

491
Организация работ по зонированию земель
3000
Проведение противоэпизоотических мероприятий
6000
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
6317
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
800
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
517
Разработка схем градостройтельного развития территории района и генеральных планов населенных пунктов
5000
13
Прочие
29235,4
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы “Развитие регионов”
19235,4
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
10000
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
10000
14
Обслуживание долга
282
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета
282
15
Трансферты
13095
Целевые текущие трансферты в вышестоящие бюджеты в связи с передачей функций государственных органов из нижестоящего уровня государственного управления в вышестоящий
10036
Трансферты органом местного самоуправления
3059
16
Погашение займов
387
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
387
Приложение 6
к решению Жалагашского районного
маслихата от “13” апреля 2016 года №2-1
Приложение 9
к решению Жалагашского районного
маслихата от “23” декабря 2015 года №49-3
Перечень расходов подлежащих к сокращению по бюджетным программам бюджета района на 2016 год
п/н
Наименование
Всего, тысяч тенге
Расходы
57922
01
Государственные услуги общего характера
3719
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
333
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
1186
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
600
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жили-щно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
600
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
1000
04
Образование
1853
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
574
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
167
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций

491
Жерді аймақтарға бөлу жөніндегі жұмыстарды ұйымдастыру
3000
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
6000
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
6317
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
800
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
517
Аудан аумағында қала құрылысын дамыту схемаларын және елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
5000
13
Басқалар
29235,4
“Өңірлерді дамыту” Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
19235,4
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
10000
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
10000
14
Борышқа қызмет көрсету
282
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет
көрсету
282
15
Трансферттер
13095
Мемлекеттік органдардың функцияларын мемлекеттік басқарудың төмен тұрған деңгейлерінен жоғарғы деңгейлерге беруге байланысты жоғары тұрған бюджеттерге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
10036
Жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансферттер
3059
16
Қарыздарды өтеу
387
Жергiлiктi атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
387
2016 жылғы “13” сәуірдегі №2-1
Жалағаш аудандық мәслихатының шешіміне
6-қосымша
2015 жылғы “ желтоқсандағы №49-3
Жалағаш аудандық мәслихатының шешіміне
9-қосымша
2016 жылға арналған аудан бюджетінің бюджеттік бағдарламалары бойынша қысқартылатын шығыстар тізбесі
р/с
Атауы
Барлығы,
мың
теңге
Шығыстар
57922
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
3719
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
333
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкiмінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
1186
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
600
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
600
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
1000
04
Бiлiм беру
1853
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
574
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске
асыру жөніндегі қызметтер
167
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары