О переименовании улицы
Решение акима сельского округа Аламесек Жалагашского района Кызылординской области от 01 февраля 2016 года N 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 11 февраля 2016 года N 5349
В соответствии с Законом Республики Казакстан от 23 января 2001 года “О местном государственном упавлении и самоуправлении в Республике Казахстан”, Закона Республика Казакстан от 08 декабря 1993 года “Об административно территориальном устройстве Республики Казакстан” и заключением Кызылординской областной ономастической комиссии от 12 декабря 2015 года № 4 аким сельского округа Аламесек Жалагашского района РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу “Бостандық” в селе Акарык сельского округа Аламесек Жалагашского района на улицу “Төлеген Бисенбаев”.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого дня официального опубликования.
Аким сельского округа Аламесек Н. Опабеков.

Көшені қайта атау туралы
Қызылорда облысы Жалағаш ауданы Аламесек ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 01 ақпандағы N 2 шешімі. Қызылорда облысының Әдiлет департаментінде 2016 жылғы 11 ақпанда N 5349 болып тiркелдi
“Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы” Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына “Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы” Қазақстан Республикаcының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңына және Қызылорда облыстық ономастика комиссиясының 2015 жылғы 12 желтоқсандағы № 4 қорытындысына сәйкес Аламесек ауылдық округі әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жалағаш ауданы, Аламесек ауылдық округі Ақарық ауылындағы “Бостандық” көшесі “Төлеген Бисенбаев” көшесі деп қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аламесек ауылдық округ әкімі Н. Опабеков.