О переименовании улицы
Решение акима сельского округа Аксу Жалагашского района Кызылординской области от 23 ноября 2016 года N 21. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 14 декабря 2016 года N 5667
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года “О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан”, Законом Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года “Об административно-территориальном устройстве в Республике Казахстан” и заключением Кызылординской областной ономастической комиссии от 21 сентября 2016 года № 3 аким сельского округа Аксу Жалагашского района РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу “Жаңақұрылыс” именем “Тоқтамұрат Қожағұлов” села Аксу сельского округа Аксу Жалагашского района.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким сельского округа Аксу Н. Мукашев

Көшені қайта атау туралы
Қызылорда облысы Жалағаш ауданы Ақсу ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 23 қарашадағы N 21 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 14 желтоқсанда N 5667 болып тіркелді
“Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы” Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, “Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы” Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңына және Қызылорда облыстық ономастика комиссиясының 2016 жылғы 21 қыркүйектегі № 3 қорытындысына сәйкес Жалағаш ауданы Ақсу ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жалағаш ауданы Ақсу ауылдық округі Ақсу ауылындағы “Жаңақұрылыс” көшесі “Тоқтамұрат Қожағұлов” есімімен қайта аталсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақсу ауылдық округінің әкімі Н. Мукашев