Об установлении дополнительного перечня лиц, проживающих на территории Жанакорганского района на 2016 год
Постановление акимата Жанакорганского района Кызылординской области от 11 февраля 2016 года № 325. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 10 марта 2016 года № 5392. Утратило силу постановлением акимата Жанакорганского района Кызылординской области от 05 мая 2016 года № 387
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Жанакорганского района Кызылординской области от 05.05.2016 № 387 (вводится в действие со дня подписания).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" акимат Жанакорганского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить дополнительный перечень лиц, относящихся к целевым группам, проживающих на территории Жанакорганского района на 2016 год, согласно приложению к данному постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Жанакорганского района.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Жанакорганского района Р. Рустемов
Приложение к постановлению
акимата Жанакорганского района
от "11" февраля 2016 года № 325
Дополнительный перечень лиц, относящихся к целевым группам проживающих на территории Жанакорганского района на 2016 год
1. Безработные лица старше 50 лет.
2. Лица из семей, где ни одного работающего.
3. Лица, длительно не работающие (12 месяцев и более).
4. Выпускники учебных заведений технического и профессионального образования.

2016 жылға Жаңақорған ауданының аумағында тұратын тұлғалардың қосымша тізбесін белгілеу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 11 ақпандағы № 325 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 10 наурызда № 5392 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 05 мамырдағы № 387 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы әкімдігінің 05.05.2016 № 387 қаулысымен (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Жаңақорған ауданының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. 2016 жылға Жаңақорған ауданының аумағында тұратын, нысаналы топтарына жататын тұлғалардың қосымша тізбесі осы қаулының қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін Жаңақорған ауданы әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жаңақорған ауданының әкімі Р. Рустемов
Жаңақорған ауданы әкiмдiгiнiң
2016 жылғы "11" ақпандағы
№ 325 қаулысына қосымша
2016 жылға Жаңақорған ауданының аумағында тұратын нысаналы топтарға жататын тұлғалардың қосымша тізбесі
1. 50 жастан асқан жұмыссыз тұлғалар.
2. Отбасында бірде-бір жұмыс істемейтін тұлғалар.
3. Бір жылдан ұзақ уақыт жұмыс істемейтін тұлғалар (12 ай және одан көп).
4. Техникалық және кәсіби білім беру орындарының түлектері.