Об установлении квоты рабочих мест
Постановление Жанакорганского районного акимата Кызылординской области от 26 сентября 2016 года № 43. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 11 октября 2016 года № 5615. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года "Трудовой кодекс Республики Казахстан", Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения", акимат Жанакорганского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоты для трудоустройства от численности рабочих мест в размере двух процентовна 2016 год:
1) для инвалидов;
2) для лиц, состоящих на учете службы пробации;
3) для лиц, освобожденных из мест лишения свободы;
4) для граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Жанакорганского района.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Жанакорганского района Ғ. Әміреев

Жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 26 қыркүйектегі № 43 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 11 қазанда № 5615 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Еңбек Кодексі" Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы Кодексіне, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңына сәйкес Жаңақорған ауданының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. 2016 жылға жұмыс орындары санының екі пайызы мөлшерiнде:
1) мүгедектер үшін;
2) пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін;
3) бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшін;
4) кәмелеттік жасқа толғанға дейін ата-анасынан айырылған немесе ата-аналарыныңқамқорлығынсыз қалған жастар қатарындағы білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын азаматтар үшін жұмысқа орналастыру квоталары белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылаужетекшілік ететін Жаңақорған ауданы әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жаңақорған ауданының әкімі Ғ.Әміреев