Об организации общественных работ на 2016 год
Постановление Шиелийского районного акимата Кызылординской области от 26 января 2016 года № 719. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 05 февраля 2016 года № 5337. Утратило силу постановлением Шиелийского районного акимата Кызылординской области от 24 июня 2016 года № 835
Сноска. Утратило силу постановлением Шиелийского районного акимата Кызылординской области от 24.06.2016 № 835 (вводится в действие со дня подписания).

2016 жылға қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Қызылорда облысы Шиелі ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 26 қаңтардағы № 719 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 05 ақпанда № 5337 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Шиелі ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 24 маусымдағы № 835 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Шиелі ауданы әкімдігінің 24.06.2016 № 835 қаулысымен (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).

В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень организаций, в которых будут проводится общественные работы на 2016 год, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования, определить спрос и предложение на общественные работы согласно приложению.

"Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес аудан әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қосымшаға сәйкес 2016 жылға қоғамдық жұмыстар жүргізілетін ұйымдардың тiзбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлерi, көлемi мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбек ақысының мөлшерi және оларды қаржыландырудың көздерi бекiтiлсiн, қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс айқындалсын.

2. Коммунальное государственное учреждение "Центр занятости населения Шиелийского района" обеспечить направление безработных на общественные работы.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Ысмагулову Б.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким района К.Сарсенбаев
Приложение к постановлению
акимата Шиелийского района
от 26 января 2016 года № 719
Перечень организаций, в которых будут проводиться общественные работы на 2016 год, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования, спрос и предложение на общественные работы
Перечень организаций
Виды общественных работ
Объемы и конкретные условия общественных работ
Размеры оплаты труда участников
Источники финансирования
Спрос на общественные работы (количество человек)
Предложение на общественные работы (количество человек)
1
2
3
4
5
6
7
8
1
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Шиелиийского района"
Технические работы по обработке различной документации
1500 штук документов
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно Бюджетного Кодекса Республики Казахстан выплачивается минимальный размер заработной платы
Местный бюджет
4
4
2
Государственное учреждение "Аппарат маслихата Шиелийского района"
Технические работы по обработке различной документации
150 штук документов
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно Бюджетного Кодекса Республики Казахстан выплачивается минимальный размер заработной платы
Местный бюджет
3
3
3
Государственное учреждение "Шиелийский районный отдел образования"
Технические работы по обработке различной документации
300 штук документов
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно Бюджетного Кодекса Республики Казахстан выплачивается минимальный размер заработной платы
Местный бюджет
2
2
4
Государственное учреждение "Шиелийский районный отдел культуры и развития языков"
Технические работы по обработке различной документации
150 штук документов
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно Бюджетного Кодекса Республики Казахстан выплачивается минимальный размер заработной платы
Местный бюджет
4
4
5
Коммунальное государственное учреждение "Шиелийский районный отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния"
Технические работы по обработке различной документации
10000 штук документов
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно Бюджетного Кодекса Республики Казахстан выплачивается минимальный размер заработной платы
Местный бюджет
20
20
6
Государственное учреждение "Шиелийский районный отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог"
Технические работы по
обработке различной документации
150 штук документов
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно Бюджетного Кодекса Республики Казахстан выплачивается минимальный размер заработной платы
Местный бюджет
2
2
7
Государственное учреждение "Шиелийский районный отдел строительства"
Технические работы по обработке различной документации
150 штук документов
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно Бюджетного Кодекса Республики Казахстан выплачивается минимальный размер заработной платы
Местный бюджет
2
2
8
Государственное учреждение "Шиелийский районный отдел внутренней политики"
Технические работы по обработке различной документации
300 штук документов
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно Бюджетного Кодекса Республики Казахстан выплачивается минимальный размер заработной платы
Местный бюджет
2
2
9
Государственное учреждение "Отдел физической культуры и спорта Шиелийского района"
Технические работы по обработке различной документации
150 штук документов
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно Бюджетного Кодекса Республики Казахстан выплачивается минимальный размер заработной платы
Местный бюджет
2
2
10
Коммунальное государственное учреждение "Шиелийский районный отдел сельского хозяйства"
Технические работы по обработке различной документации
100 штук документов
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно Бюджетного Кодекса Республики Казахстан выплачивается минимальный размер заработной платы
Местный бюджет
3
3
11
Коммунальное государственное учреждение "Шиелийский районный отдел экономики и бюджетного планирования"
Технические работы по обработке различной документации
100 штук документов
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно Бюджетного Кодекса Республики Казахстан выплачивается минимальный размер заработной платы
Местный бюджет
3
3
12
Коммунальное государственное учреждение "Шиелийский районный финансовый отдел"
Технические работы по обработке различной документации
200 штук документов
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно Бюджетного Кодекса Республики Казахстан выплачивается минимальный размер заработной платы
Местный бюджет
2
2
13
Государственное учреждение "Шиелийский районный отдел предпринимательства, промышленности и туризма"
Технические работы по обработке различной документации
250 штук документов
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно Бюджетного Кодекса Республики Казахстан выплачивается минимальный размер заработной платы
Местный бюджет
2
2
14
Коммунальное государственное учреждение "Шиелийский районный отдел архитектуры и градостроительства"
Технические работы по обработке различной документации
150 штук документов
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно Бюджетного Кодекса Республики Казахстан выплачивается минимальный размер заработной платы
Местный бюджет
2
2
15
Коммунальное государственное учреждение "Шиелийский районный отдел земельных отношении"
Технические работы по обработке различной документации
150 штук документов
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно Бюджетного Кодекса Республики Казахстан выплачивается минимальный размер заработной платы
Местный бюджет
2
2
16
Коммунальное государственное учреждение "Шиелийский районный отдел ветеринарии"
Технические работы по обработке различной документации
300 штук документов
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно Бюджетного Кодекса Республики Казахстан выплачивается минимальный размер заработной платы
Местный бюджет
2
2
17
Государственное учреждение "Аппарат акима поселка Шиели"
Технические работы по обработке различной документации,
430 штук документов
Согласно Бюджетного Кодекса Республики Казахстан выплачивается минимальный размер заработной платы
Местный бюджет
41
41
работы по озеленению и санитарной очистке, посадка деревьев, саженцев, побелке деревьев, очистка и уход,
3200 штук деревьев
122
122
в населенных пунктах оказать помощь в оформлении документов в охране общественно-правового порядка
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
6
6
18
Государственное учреждение "Аппарат акима Акмаинского сельского округа"
Технические работы по обработке различной документации,
314 штук документов
Согласно Бюджетного Кодекса Республики Казахстан выплачивается минимальный размер заработной платы
Местный бюджет
2
2
работы по озеленению и санитарной очистке, посадка деревьев, саженцев, побелке деревьев, очистка и уход, оказание помощи в работе по назначению и выплате адресной социальной помощи,
1000 штук деревьев
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
11
11
19
Государственное учреждение "Аппарат акима Алмалинского сельского округа"
Технические работы по обработке различной документации,
450 штук документов
Согласно Бюджетного Кодекса Республики Казахстан выплачивается минимальный размер заработной платы
Местный бюджет
2
2
работы по озеленению и санитарной очистке, посадка деревьев, саженцев, побелке деревьев, очистка и уход, оказание помощи в работе по назначению и выплате адресной социальной помощи
2000 штук деревьев
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
11
11
20
Государственное учреждение "Аппарат акима Байгакумского сельского округа"
Технические работы по обработке различной документации,
350 штук документов
Согласно Бюджетного Кодекса Республики Казахстан выплачивается минимальный размер заработной платы
Местный бюджет
3
3
работы по озеленению и санитарной очистке, посадка деревьев, саженцев, побелке деревьев, очистка и уход, оказание помощи в работе по назначению и выплате адресной социальной помощи,
1800 штук деревьев
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
10
10
21
Государственное учреждение "Аппарат акима Гигантского сельского округа"
Технические работы по обработке различной документации,
штук документов,
Согласно Бюджетного Кодекса Республики Казахстан выплачивается минимальный размер заработной платы
Местный бюджет
2
2
работы по озеленению и санитарной очистке, посадка деревьев, саженцев, побелке деревьев, очистка и уход, оказание помощи в работе по назначению и выплате адресной социальной помощи,
1800 штук деревьев
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
11
11
22
Государственное учреждение "Аппарат акима Енбекшинского сельского округа"
Технические работы по обработке различной документации,
200 штук документов
Согласно Бюджетного Кодекса Республики Казахстан выплачивается минимальный размер заработной платы
Местный бюджет
2
2
работы по озеленению и санитарной очистке, посадка деревьев, саженцев, побелке деревьев, очистка и уход, оказание помощи в работе по назначению и выплате адресной социальной помощи,

2. "Шиелi ауданының халықты жұмыспен қамту орталығы" коммуналдық мемлекеттiк мекемесi қоғамдық жұмыстарға жұмыссыздарды жолдауды қамтамасыз етсiн.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкiмiнiң орынбасары Б.Ысмағұловқа жүктелсiн.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Аудан әкімі Қ.Сәрсенбаев
Шиелі ауданы әкiмдiгiнiң
2016 жылғы 26 қаңтардағы
№ 719 қаулысына қосымша
2016 жылға қоғамдық жұмыстар жүргізілетін ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбек ақысының мөлшері және оларды қаржыландырудың көздері, қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс
Ұйымдардың тізбесі
Қоғамдық жұмыстардың түрлері
Қоғамдық жұмыстардың көлемі мен нақты жағдайлары
Қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері
Қаржыландыру көздері
Қоғамдық жұмыстарға сұраныс (адам саны)
Қоғамдық жұмыстарға ұсыныс (адам саны)
1
2
3
4
5
6
7
8
1
"Шиелі ауданы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Әртүрлі құжаттарды өңдеу жөніндегі техникалық жұмыстар
1500 дана құжат
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергілікті бюджет
4
4
2
"Шиелі ауданының мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі
Әртүрлі құжаттарды өңдеу жөніндегі техникалық жұмыстар
150 дана құжат
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергілікті бюджет
3
3
3
"Шиелі аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Әртүрлі құжаттарды өңдеу жөніндегі техникалық жұмыстар
300 дана құжат
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергілікті бюджет
2
2
4
"Шиелі аудандық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Әртүрлі құжаттарды өңдеу жөніндегі техникалық жұмыстар
150 дана құжат
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергілікті бюджет
4
4
5
"Шиелі аудандық жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Әртүрлі құжаттарды өңдеу жөніндегі техникалық жұмыстар
10000 дана құжат
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергілікті бюджет
20
20
6
"Шиелі аудандық тұрғын үй- коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Әртүрлі құжаттарды өңдеу жөніндегі техникалық жұмыстар
150 дана құжат
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
Қазақстан РеспубликасыныңБюджет кодексіне сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергілікті бюджет
2
2
7
"Шиелі аудандық құрылыс бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Әртүрлі құжаттарды өңдеу жөніндегі техникалық жұмыстар
дана құжат
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергілікті бюджет
2
2
8
"Шиелі аудандық ішкі саясат бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Әртүрлі құжаттарды өңдеу жөніндегі техникалық жұмыстар
300 дана құжат
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергілікті бюджет
2
2
9
"Шиелі аудандық дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Әртүрлі құжаттарды өңдеу жөніндегі техникалық жұмыстар
150 дана құжат
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергілікті бюджет
2
2
10
"Шиелі аудандық ауыл шаруашылығы бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Әртүрлі құжаттарды өңдеу жөніндегі техникалық жұмыстар
100 дана құжат
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергілікті бюджет
3
3
11
"Шиелі аудандық экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Әртүрлі құжаттарды өңдеу жөніндегі техникалық жұмыстар
100 дана құжат
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергілікті бюджет
3
3
12
"Шиелі аудандық қаржы бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Әртүрлі құжаттарды өңдеу жөніндегі техникалық жұмыстар
200 дана құжат
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергілікті бюджет
2
2
13
"Шиелі аудандық кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Әртүрлі құжаттарды өңдеу жөніндегі техникалық жұмыстар
250 дана құжат
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергілікті бюджет
2
2
14
"Шиелі аудандық cәулет және қала құрылысы бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Әртүрлі құжаттарды өңдеу жөніндегі техникалық жұмыстар
150 дана құжат
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергілікті бюджет
2
2
15
"Шиелі аудандық жер қатынастары бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Әртүрлі құжаттарды өңдеу жөніндегі техникалық жұмыстар
150 дана құжат
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергілікті бюджет
2
2
16
"Шиелі аудандық ветеринария бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Әртүрлі құжаттарды өңдеу жөніндегі техникалық жұмыстар
300 дана құжат
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергілікті бюджет
2
2
17
"Шиелі кенті әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
Әртүрлі құжаттарды өңдеу жөніндегі техникалық жұмыстар,
430 дана құжат
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергілікті бюджет
41
41
көркейту және санитарлық тазарту жөніндегі жұмыстар (қаламша егу, ағаштарды әктеу, тазалау, күту)
3200 дана ағаш,
122
122
Елді мекендердегі құқықтық тәртіпті (сақшы) қамтамасыз етуге көмек көрсету
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
6
6
18
"Ақмая ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Әртүрлі құжаттарды өңдеу жөніндегі техникалық жұмыстар,
314 дана құжат
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергілікті бюджет
2
2
көркейту және санитарлық тазарту жөніндегі жұмыстар (қаламша егу, ағаштарды әктеу, тазалау, күту)
1000 дана ағаш
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
11
11
19
"Алмалы ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Әртүрлі құжаттарды өңдеу жөніндегі техникалық жұмыстар,
450 дана құжат
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергілікті бюджет
2
2
көркейту және санитарлық тазарту жөніндегі жұмыстар (қаламша егу, ағаштарды әктеу, тазалау, күту)
2000 дана ағаш
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
11
11
20
"Бәйгеқұм ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Әртүрлі құжаттарды өңдеу жөніндегі техникалық жұмыстар,
350 дана құжат,
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергілікті бюджет
3
3
көркейту және санитарлық тазарту жөніндегі жұмыстар (қаламша егу, ағаштарды әктеу, тазалау, күту)
1800 дана ағаш
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
10
10
21
"Гигант ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Әртүрлі құжаттарды өңдеу жөніндегі техникалық жұмыстар,
700 дана құжат,
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергілікті бюджет
2
2
көркейту және санитарлық жөніндегі жұмыстар (қаламша егу, ағаштарды әктеу, тазалау, күту)
1800 дана ағаш,
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
11
11
22
"Еңбекші ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Әртүрлі құжаттарды өңдеу жөніндегі техникалық жұмыстар,
200 дана құжат
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергілікті бюджет
2
2
көркейту және санитарлық тазарту жөніндегі жұмыстар (қаламша егу, ағаштарды әктеу, тазалау, күту)

300-350 штук документов
Согласно Бюджетного Кодекса Республики Казахстан выплачивается минимальный размер заработной платы
Местный бюджет
2
2
работы по озеленению и санитарной очистке, посадка деревьев, саженцев, побелке деревьев, очистка и уход, оказание помощи в работе по назначению и выплате адресной социальной помощи,
800 штук деревьев
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
9
9
37
Государственное учреждение "Аппарат акима Когалинского сельского округа"
Технические работы по обработке различной документации,
135 штук документов
Согласно Бюджетного Кодекса Республики Казахстан выплачивается минимальный размер заработной платы
Местный бюджет
2
2
работы по озеленению и санитарной очистке, посадка деревьев, саженцев, побелке деревьев, очистка и уход, оказание помощи в работе по назначению и выплате адресной социальной помощи,
850 штук деревьев
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
9
9
38
Государственное учреждение "Аппарат акима Ортакшилского сельского округа"
Технические работы по обработке различной документации,
180 штук документов
Согласно Бюджетного Кодекса Республики Казахстан выплачивается минимальный размер заработной платы
Местный бюджет
2
2
работы по озеленению и санитарной очистке, посадка деревьев, саженцев, побелке деревьев, очистка и уход, оказание помощи в работе по назначению и выплате адресной социальной помощи,
500 штук деревьев
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
11
11
39
Государственное учреждение "Аппарат акима
Жаңатурмысского сельского округа"
Технические работы по обработке различной документации,
400 штук документов
Согласно Бюджетного Кодекса Республики Казахстан выплачивается минимальный размер заработной платы
Местный бюджет
2
2
работы по озеленению и санитарной очистке, посадка деревьев, саженцев, побелке деревьев, очистка и уход, оказание помощи в работе по назначению и выплате адресной социальной помощи,
700 штук деревьев
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
11
11
40
Республиканское государственное учреждение "Отдел по делам обороны Шиелийского района Кызылординской области" Министерства обороны Республики Казахстан
Оказание технической помощи при организаций приписки к призывным участкам и призыву граждан на воинскую службу
5500 повесток
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно Бюджетного Кодекса Республики Казахстан выплачивается минимальный размер заработной платы
Местный бюджет
35
35
41
Коммунальное государственное учреждение "Шиелийский районный архив" управления архивов и документации Кызылординской области
Технические работы по обработке различной документации
350 штук документов
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно Бюджетного Кодекса Республики Казахстан выплачивается минимальный размер заработной платы
Местный бюджет
4
4
42
Государственное казенное предприятие "Лагерь "Сыр уланы"
Работы по озеленению и санитарной очистке, посадка деревьев, саженцев, побелке деревьев, очистка и уход,
100 штук деревьев
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно Бюджетного Кодекса Республики Казахстан выплачивается минимальный размер заработной платы
Местный бюджет
2
2
43
Государственное учреждение "Управление юстиции Шиелийского района Департамента юстиции Кызылординской области Министерства юстиции Республики Казахстан"
Технические работы по обработке различной документации
250 штук документов
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно Бюджетного Кодекса Республики Казахстан выплачивается минимальный размер заработной платы
Местный бюджет
4
4
44
Государственное учреждение "Шиелийский районный отдел внутренних дел"
Технические работы по обработке различной документации
250 штук документов
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно Бюджетного Кодекса Республики Казахстан выплачивается минимальный размер заработной платы
Местный бюджет
2
2
45
Управление государственных доходов по Шиелийскому району Департамента государственных доходов по Кызылординской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан
Технические работы по обработке различной документации
400 штук документов
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно Бюджетного Кодекса Республики Казахстан выплачивается минимальный размер заработной платы
Местный бюджет
5
5
46
Коммунальное государственное учреждение "Центр занятости отдела занятости и социальных программ Шиелийского района"
Технические работы по обработке различной документации
500 штук документов
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно Бюджетного Кодекса Республики Казахстан выплачивается минимальный размер заработной платы
Местный бюджет
2
2
47
Государственное учреждение "Шиелийское районное управление казначейства Департамента казначейства по Кызылординской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан"
Технические работы по обработке различной документации
250 штук документов
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно Бюджетного Кодекса Республики Казахстан выплачивается минимальный размер заработной платы
Местный бюджет
1
1
48
Шиелийский районный отдел филиала Республиканского государственного предприятия "Центр обслуживания населения" по Кызылординской области
Технические работы по обработке различной документации
250 штук документов
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно Бюджетного Кодекса Республики Казахстан выплачивается минимальный размер заработной платы
Местный бюджет
4
4
49
Государственное учреждение "Шиелийский районный суд"
Технические работы по обработке различной документации
500 штук документов
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно Бюджетного Кодекса Республики Казахстан выплачивается минимальный размер заработной платы
Местный бюджет
4
4
50
Филиал "Территориальный отдел Шиелийского района Департамента по исполнению судебных актов Кызылординской области
Технические работы по обработке различной документации
250 штук документов
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно Бюджетного Кодекса Республики Казахстан выплачивается минимальный размер заработной платы
Местный бюджет
2
2
51
Государственное учреждение "Шиелийская районная прокуратура"
Технические работы по обработке различной документации
250 штук документов
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно Бюджетного Кодекса Республики Казахстан выплачивается минимальный размер заработной платы
Местный бюджет
3
3
52
Межрайонный отдел по делам государственной службы и противодействию коррупции по Южному региону Кызылординской области
Технические работы по обработке различной документации
300 штук документов
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно Бюджетного Кодекса Республики Казахстан выплачивается минимальный размер заработной платы
Местный бюджет
3
3
53
Государственное учреждение “Управление статистики Шиелийского района”
Технические работы по обработке различной документации
600 штук документов
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
Согласно Бюджетного Кодекса Республики Казахстан выплачивается минимальный размер заработной платы
Местный бюджет
4
4
ИТОГО:
575
575

300-350 дана құжат
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергілікті бюджет
2
2
көркейту және санитарлық тазарту жөніндегі жұмыстар (қаламша егу, ағаштарды әктеу, тазалау, күту)
800 дана ағаш
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
9
9
37
"Қоғалы ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Әртүрлі құжаттарды өңдеу жөніндегі техникалық жұмыстар,
135 дана құжат
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергілікті бюджет
2
2
көркейту және санитарлық тазарту жөніндегі жұмыстар (қаламша егу, ағаштарды әктеу, тазалау, күту)
850 дана ағаш
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
9
9
38
"Ортақшыл ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Әртүрлі құжаттарды өңдеу жөніндегі техникалық жұмыстар,
180 дана құжат
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергілікті бюджет
2
2
көркейту және санитарлық тазарту жөніндегі жұмыстар (қаламша егу, ағаштарды әктеу, тазалау, күту)
500 дана ағаш
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
11
11
39
"Жаңатұрмыс ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Әртүрлі құжаттарды өңдеу жөніндегі техникалық жұмыстар,
400 дана құжат
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергілікті бюджет
2
2
көркейту және санитарлық тазарту жөніндегі жұмыстар (қаламша егу, ағаштарды әктеу, тазалау, күту)
700 дана ағаш
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
11
11
40
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің "Қызылорда облысы Шиелі ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесі
Азаматтарды шақыру учаскесіне тіркеу, әскери қызметке шақыруды ұйымдастыруда техникалық көмек көрсету және шақыру қағаздарын тарату
5500 шақыру қағазы Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергілікті бюджет
35
35
41
Қызылорда облысының мұрағаттар мен құжаттама басқармасының "Шиелі аудандық мұрағаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Әртүрлі құжаттарды өңдеу жөніндегі техникалық жұмыстар
350 дана құжат
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергілікті бюджет
4
4
42
"Сыр ұланы" лагері" мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
көркейту және санитарлық тазарту жөніндегі жұмыстар (қаламша егу, ағаштарды әктеу, тазалау, күту)
100 дана ағаш
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергілікті бюджет
2
2
43
"Қазақстан Республикасы Әділет Министрлігі Қызылорда облысының Әділет департаменті Шиелі ауданының әділет басқармасы" мемлекеттік мекемесі
Әртүрлі құжаттарды өңдеу жөніндегі техникалық жұмыстар
250 дана құжат
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергілікті бюджет
4
4
44
"Шиелі аудандық ішкі істер бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Әртүрлі құжаттарды өңдеу жөніндегі техникалық жұмыстар
250 дана құжат
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергілікті бюджет
2
2
45
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Қызылорда облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Шиелі ауданы бойынша Мемлекеттік кірістер басқармасы
Әртүрлі құжаттарды өңдеу жөніндегі техникалық жұмыстар
400 дана құжат
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергілікті бюджет
5
5
46
"Шиелі аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің жұмыспен қамту орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Әртүрлі құжаттарды өңдеу жөніндегі техникалық жұмыстар
500 дана құжат
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергілікті бюджет
2
2
47
"Қазақстан Республикасы Қаржы Министрлігі Қазынашылық комитетінің Қызылорда облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Шиелі аудандық қазынашылық басқармасы" мемлекеттік мекемесі
Әртүрлі құжаттарды өңдеу жөніндегі техникалық жұмыстар
250 дана құжат
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергілікті бюджет
1
1
48
“Халыққа қызмет көрсету орталығы” Республикалық мемлекеттік кәсіпорнының Қызылорда облысы бойынша филиалының Шиелі аудандық бөлімі
Әртүрлі құжаттарды өңдеу жөніндегі техникалық жұмыстар
250 дана құжат
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергілікті бюджет
4
4
49
"Шиелі аудандық соты" мемлекеттік мекемесі
Әртүрлі құжаттарды өңдеу жөніндегі техникалық жұмыстар
500 дана құжат
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергілікті бюджет
4
4
50
"Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Қызылорда облысы әділет департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесінің филиалы Шиелі ауданының аумақтық бөлімі
Әртүрлі құжаттарды өңдеу жөніндегі техникалық жұмыстар
250 дана құжат
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергілікті бюджет
2
2
51
"Шиелі ауданының прокуратурасы" мемлекеттік мекемесі
Әртүрлі құжаттарды өңдеу жөніндегі техникалық жұмыстар
250 дана құжат
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергілікті бюджет
3
3
52
Қызылорда облысы бойынша Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл Департаментінің Оңтүстік аймағы бойынша ауданаралық бөлімі
Әртүрлі құжаттарды өңдеу жөніндегі техникалық жұмыстар
300 дана құжат
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергілікті бюджет
3
3
53
“Шиелі аудандық статистика басқармасы” мемлекеттік мекемесі
Әртүрлі құжаттарды өңдеу жөніндегі техникалық жұмыстар
600 дана құжат
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне сәйкес ең төменгі жалақы мөлшері негізінде
Жергілікті бюджет
4
4
БАРЛЫҒЫ:
575
575