О внесении изменений в решение районного маслихата от 23 декабря 2015 года №48/5 "О районном бюджете на 2016-2018 годы"
Решение Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 12 октября 2016 года № 5/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 24 октября 2016 года № 5627. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Шиелийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 48/5 "О районном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5285 от 30 декабря 2015 года, опубликовано в газете "Өскен Өңір" от 20 января 2016 года) следующие изменения:
подпункты 1), 2) пункта 1 изложить в новой редакции:
"1) доходы - 10 997 018,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговым поступлениям - 2 330 222 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 12 396 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 28 093 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 8 626 307,8 тысяч тенге;
2) затраты - 11 487 426,8 тысяч тенге";
подпункты 5), 6) пункта 1 изложить в новой редакции:
"5) дефицит (профицит) бюджета - - 646 867 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 646 867 тысяч тенге;
поступления займов - 197 253 тысяч тенге;
погашение займов - 40 794 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 490 408 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
приложение 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему решению.
приложение 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 3 к настоящему решению.

"2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 23 желтоқсандағы №48/5 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 2016 жылғы 12 қазандағы № 5/2 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 24 қазанда № 5627 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Шиелі аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 48/5 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2015 жылғы 30 желтоқсанда 5285 нөмірімен тіркелген, 2016 жылдың 20 қаңтарда "Өскен Өңір" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1- тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер - 10 997 018,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 2 330 222 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 12 396 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 28 093 мың теңге;
трансферттер түсімі - 8 626 307,8 мың теңге;
2) шығындар - 11 487 426,8 мың теңге;";
1-тармақтың 5), 6) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 646 867 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 646 867 мың теңге;
қарыздар түсімі - 197 253 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 40 794 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 490 408 мың теңге.";
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
аталған шешімнің 4-қосымшасы осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
аталған шешімнің 7-қосымшасы осы шешімнің 3-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

364695
022
Капитальные расходы государственного органа
6180
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
252807
452
Отдел финансов района (города областного значения)
28691
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
28391
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
300
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
29340
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования
29340
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
112304
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
20204
013
Капитальные расходы государственного органа
92100
493
Отдел предпринимательства, промышленности и туризма района (города областного значения)
12461
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма
12461
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
55026
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
55026
02
Оборона
1585
122
Аппарат акима района (города областного значения)
1585
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
1309
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
276
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
5986
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
5986
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
5986
04
Образование
7867384
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
1376081
004
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
810224
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
214
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
565643
464
Отдел образования района (города областного значения)

364695
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
6180
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
252807
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
28691
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін орындау және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
28391
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
300
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
29340
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
29340
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
112304
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20204
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
92100
493
Ауданың (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі
12461
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12461
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал атілерін тіркеу бөлімі
55026
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
55026
02
Қорғаныс
1585
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
1585
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
1309
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
276
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
5986
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
5986
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
5986
04
Бiлiм беру
7867384
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
1376081
004
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
810224
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
214
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
565643
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі

6443949
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
30414
003
Общеобразовательное обучение
6073075
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
74985
006
Дополнительное образование для детей
168112
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
489
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
19025
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
18604
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
59245
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
44854
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
44854
467
Отдел строительства района (города областного значения)
2500
037
Строительство и реконструкция объектов дошкольного воспитания и обучения
2500
05
Здравоохранение
19
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
19
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
19
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
536737,8
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
163736
010
Государственная адресная социальная помощь
330
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
151901
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
11505
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
56603
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
30397
026
Обеспечение занятости населения на местном уровне
26206
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2660,8
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
2660,8
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
299873
004
Программа занятости
12350
005
Оказание ритуальных услуг по захоронению умерших Героев Советского Союза, "Халық Қаһарманы", Героев Социалистического труда, награжденных Орденом Славы трех степеней и орденом "Отан" из числа участников и инвалидов войны
76

6443949
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
30414
003
Жалпы білім беру
6073075
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
74985
006
Балаларға қосымша білім беру
168112
007
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
489
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
19025
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
18604
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
59245
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
44854
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
44854
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
2500
037
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту объектілерін салу және реконструкциялау
2500
05
Денсаулық сақтау
19
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
19
002
Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына дейін жеткізуді ұйымдастыру
19
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
536737,8
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал атілерін тіркеу бөлімі
163736
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
330
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
151901
025
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
11505
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
56603
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
30397
026
Жергілікті деңгейде халықты жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету
26206
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2660,8
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
2660,8
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал атілерін тіркеу бөлімі
299873
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
12350
005
Қайтыс болған Совет Одағының батырларын, "Халық қаһармандарын", Социалистік Еңбек ерлерін, Даңқ Орденінің үш дәрежесімен және "Отан" орденімен марапатталған соғыс ардагерлері мен мүгедектерін жерлеу рәсімдері бойынша қызмет көрсету
76

006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
40053
007
Оказание жилищной помощи
13835
008
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами "Отан", "Данк", удостоенных высокого звания "Халық қаһарманы", почетных званий республики
242
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
6681
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
96432
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
56208
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
64432
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1870
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
2876
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
4818
464
Отдел образования района (города областного значения)
13865
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
13865
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
591895
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
241338
008
Освещение улиц населенных пунктов
75692
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
23419
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
101652
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
40575
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
4740
024
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
4740
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
36464
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
17652
018
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
800
041
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
17669
049
Проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
343
464
Отдел образования района (города областного значения)
604
026
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020

006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
40053
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
13835
008
1999 жылдың 26 шілдесінде "Отан", "Даңқ" ордендерімен марапатталған, "Халық Қаһарманы" атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтік қолдау
242
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
6681
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
96432
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
56208
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
64432
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1870
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
2876
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
4818
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
13865
030
Патыранат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағы
13865
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
591895
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
241338
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
75692
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
23419
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
101652
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
40575
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
4740
024
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
4740
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
36464
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
17652
018
Елдi мекендердi абаттандыру және көгалдандыру
800
041
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
17669
049
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізу
343
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
604
026
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу

013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
33600
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог улиц населенных пунктов
21410
Приложение 3
к решению 5 сессии Шиелийского районного
маслихата от "12" октября 2016 года №5/2
Приложение 7
к решению 48 сессии Шиелийского районного маслихата
от "23" декабря 2015 года №48/5
Перечень бюджетных программ районного бюджета, направленных на реализацию бюджетных инвестиции на 2016 год.
Функциональная группа
Администратор бюджетных программ
Программа
Подпрограмма
Наименование
2. Затраты
07
Жилищно-коммунальное хозяйство

013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
33600
045
Елді-мекендер көшелеріндегі автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеу
21410
Шиелі аудандық мәслихатының
2016 жылғы "12" қазандағы 5-сессиясының
№5/2 шешіміне 3-қосымша
Шиелі аудандық мәслихатының
2015 жылғы "23" желтоқсандағы 48-сессиясының
№48/5 шешіміне 7-қосымша
2016-2018 жылға арналған аудандық бюджеттің бюджеттік инвестицияларды жүзеге асыруға бағытталған бағдарламаларының тізбесі
Функционалдық топ
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Бағдарлама
Атауы
2.Шығындар
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық

467
Отдел строительства района (города областного значения)
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда

467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу