Об установлении квоты рабочих мест
Постановление акимата Мангистауского района Мангистауской области от 20 июля 2016 года № 241. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области от 09 августа 2016 года № 3121. Утратило силу постановлением акимата Мангистауского района Мангистауской области от 8 ноября 2021 года № 637
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Мангистауского района Мангистауской области от 08.11.2021 № 637 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 6 апреля 2016 года "О занятости населения" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации, лиц освобожденных из мест лишения свободы, граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования согласно приложению к настоящему постановлению.
Сноска. Пункт 1 - в редакции постановления акимата Мангистауского района Мангистауской области от 09.06.2020 № 126 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Государственному учреждению "Мангистауский районный отдел занятости и социальных программ" (Каимова С.) обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.

Жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Маңғыстау облысы Маңғыстау ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 20 шілдедегі № 241 қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2016 жылғы 09 тамызда № 3121 болып тіркелді. Күші жойылды-Маңғыстау облысы Маңғыстау ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 8 қарашадағы № 637 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Маңғыстау облысы Маңғыстау ауданы әкімдігінің 08.11.2021 № 637 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңдарына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды, ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квоталар белгіленсін.
Ескерту. 1 - тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Маңғыстау ауданы әкімдігінің 09.06.2020 № 126(алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
2. "Маңғыстау аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі (С.Каимова) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесі мен бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Махмутова Е.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима района Т.Кыланов
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Мангистауский районный
отдел занятости и социальных программ"
С.Каимова
"20" июля 2016 год
Приложение к постановлению
акимата Мангистауского района
от 20 июля 2016 года №241
Квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации, лиц освобожденных из мест лишения свободы, граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования

3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Е.Махмутовқа жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің
міндетін атқарушы Т.Қылаңов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Маңғыстау аудандық жұмыспен
қамту және әлеуметтік бағдарламалар
бөлімі" мемлекеттік мекемесінің басшысы
С.Каимова
"20" шілде 2016 жыл
Маңғыстау ауданы әкімдігінің
2016 жылғы 20 шілдедегі
№241 қаулысына қосымша
Пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды, ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квоталар

Сноска. Приложение - в редакции постановления акимата Мангистауского района Мангистауской области от 30.04.2021 № 318 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Наименование организаций
Списочная численность работников
Размер квот (%)
Количество рабочих мест
1
Государственное коммунальное предприятие "Маңғыстау жылу, су" акимата Мангистауского района
58
5
3
2
Государственное коммунальное казенное предприятие "Өрлеу" Мангистауского районного отдел культуры, физической культуры и спорта
170
5
9
3
Государственное коммунальное предприятие "Дария" Мангистауского районного отдела жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
130
5
7
Всего
19

Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Маңғыстау ауданы әкімдігінің 30.04.2021 № 318 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Ұйымдардың атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны
Квоталардың мөлшері (%)
Жұмыс орындарының саны
1
Маңғыстау ауданы әкімдігінің "Маңғыстау жылу, су" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
58
5
3
2
Маңғыстау аудандық мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Өрлеу" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
170
5
9
3
Маңғыстау аудандық тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімінің "Дария" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
130
5
7
Барлығы
19