О внесении изменений в решение районного маслихата от 23 декабря 2015 года №40/439 "О районном бюджете на 2016-2018 годы"
Решение Мунайлинского районного маслихата Мангистауской области от 21 октября 2016 года № 4/63. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области от 04 ноября 2016 года № 3168
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Мангистауского областного маслихата от 14 октября 2016 года №5/55 "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата от 10 декабря 2015 года №29/428 "Об областном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №3161), Мунайлинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 23 декабря 2015 года №40/439 "О районном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №2932, опубликовано в газете "Мұнайлы" от 23 января 2016 года №3-4 (533-534) и в информационно-правовой системе "Әділет" от 18 января 2016 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2016 год согласно приложению 1 в следующих объемах:
1) доходы – 11 863 590 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 4 546 425 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 29 842 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 170 331 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 7 116 992 тысяч тенге;
2) затраты – 11 971 267 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 1 718 727 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 2 275 888 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 557 121 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 1 826 404 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 826 404 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 2 275 848 тысяч тенге;
погашение займов – 557 121 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 107 677 тысяч тенге.".
подпункт 2 и 3 пункта 2 изложить в новой редакции:

Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 23 желтоқсандағы №40/439 "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Мұнайлы аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 қазандағы № 4/63 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2016 жылғы 04 қарашада № 3168 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106, 109 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына және Маңғыстау облыстық мәслихатының 2016 жылғы 14 қазандағы №5/55 "Облыстық мәслихаттың 2015 жылғы 10 желтоқсандағы №29/428 "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3161 болып тіркелген) шешіміне сәйкес, Мұнайлы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 23 желтоқсандағы №40/439 "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №2932 болып тіркелген, 2016 жылғы 23 қаңтарда №3-4 (533-534) "Мұнайлы" газетінде және 2016 жылғы 18 қаңтарда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2016 жылға арналған аудандық бюджет 1-қосымшаға сәйкес, мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 11 863 590 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 4 546 425 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 29 842 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша– 170 331 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 7 116 992 мың теңге;
2) шығындар – 11 971 267 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 1 718 727 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 2 275 848 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 557 121 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 1 826 404 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 826 404 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 2 275 848 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 557 121 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары –107 677 мың теңге.".
2-тармақтың 2 және 3 тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:

"2) индивидуальный подоходный налог с доходов, не облагаемых у источника выплаты – 33 процента;
3) индивидуальный подоходный налог с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты – 0 процента;".
приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на бюджетную комиссию района (председатель комисии Б.Сулейменов).
3. Обеспечить официальное опубликование данного решения на официальном сайте районного акимата и в информационно-правовой системе "Әділет" после государственной регистрации в департаменте юстиции Мангистауской области (Б. Назар).
4. Настоящее решение вводится в действия с 1 января 2016 года.
Председатель сессии Б.Казахбаев
Секретарь районного маслихата Б. Назар
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Мунайлинский
районный отдел экономики и финансов"
Ш. Сұңғат

"2) төлем көзінен салық салынбайтын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы – 33 пайыз;
3) төлем көзінен салық салынбайтын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы – 0 пайыз;".
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық бюджет комиссиясына жүктелсін (комиссия төрағасы Б. Сүлейменов).
3. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуден өткен соң осы шешімді аудан әкімдігінің ресми сайтында және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялауды қамтамасыз етсін (Б. Назар).
4. Осы шешім 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Б.Қазақбаев
Аудандық мәслихат хатшысы Б. Назар
"КЕЛІСІЛДІ"
"Мұнайлы аудандық экономика
және қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
Ш. Сұңғат

26 202
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
23 916
022
Капитальные расходы государственного органа
2 286
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
46 345
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
29 766
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
1 803
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
8 359
015
Капитальные расходы государственного органа
6 417
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
164 275
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
27 969
013
Капитальные расходы государственного органа
84
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
136 222
02
Оборона
10 218
122
Аппарат акима района (города областного значения)
10 218
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
10 218
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
22 394
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
5 356
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
5 356
499
Отдел регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
17 038
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области регистрации актов гражданского состояния
16 954
003
Капитальные расходы государственного органа
84
04
Образование
6 392 586
Аппарат акима села Мангистау
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
384 617
004
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
33 436
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
351 181
Аппарат акима села Баянды
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
110 057
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
110 057
Аппарат акима сельского округа Кызылтобе
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа

26 202
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
23 916
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 286
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
46 345
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясатын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
29 766
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
1 803
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
8 359
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
6 417
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
164 275
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
27 969
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
84
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
136 222
02
Қорғаныс
10 218
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
10 218
005
Жалпыға бiрдей әскери мiндеттi атқару шеңберiндегі iс-шаралар
10 218
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
22 394
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
5 356
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
5 356
499
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
17 038
001
Жергілікті деңгейде азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16 954
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
84
04
Білім беру
6 392 586
Маңғыстау ауылы әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
384 617
004
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
33 436
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
351 181
Баянды ауылы әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
110 057
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
110 057
Қызылтөбе ауылдық округі әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты

139 439
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно
в сельской местности
11 412
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
128 027
Аппарат акима сельского округа Атамекен
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
243 243
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
243 243
Аппарат акима сельского округа Баскудык
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
281 165
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно
в сельской местности
99 382
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
181 783
Аппарат акима сельского округа Даулет
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
112 332
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно
в сельской местности
2 393
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
109 939
Аппарат акима сельского округа Батыр
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
80 958
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно
в сельской местности
80 958
464
Отдел образования района (города областного значения)
4 913 447
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
27 486
003
Общеобразовательное обучение
4 355 799
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
155 483
006
Дополнительное образование для детей
188 447
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
4 673
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
22 217
012
Капитальные расходы государственного органа
43
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
20 892
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
160
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
109 918
067
Капитальные расходы подведомственных государственных
учреждений и организаций

139 439
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
11 412
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
128 027
Атамекен ауылдық округі әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
243 243
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
243 243
Басқұдық ауылдық округі әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
281 165
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
99 382
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
181 783
Дәулет ауылдық округі әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
112 332
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
2 393
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
109 939
Батыр ауылдық округі әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
80 958
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
80 958
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
4 913 447
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
27 486
003
Жалпы білім беру
4 355 799
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
155 483
006
Балаларға қосымша білім беру
188 447
007
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
4 673
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
22 217
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
43
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
20 892
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан Республикасының азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
160
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
109 918
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары