О расчете черты бедности на 1 квартал 2016 года
Постановление акимата Костанайской области от 4 марта 2016 года № 104. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 29 марта 2016 года № 6249
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 1-2 статьи 2 Закона Республики Казахстан от 17 июля 2001 года "О государственной адресной социальной помощи", приказом Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 10 декабря 2015 года № 953 "Об определении размера черты бедности на 1 квартал 2016 года" акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Рассчитать черту бедности на 1 квартал 2016 года по Костанайской области в размере 7423 тенге, что составляет 40 процентов от прожиточного минимума, рассчитанного за истекший квартал уполномоченным органом в области государственной статистики.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области, курирующего социальную сферу.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2016 года.
Аким области А. Мухамбетов

2016 жылғы 1-тоқсанға арналған кедейлік шегін есептеу туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2016 жылғы 4 наурыздағы № 104 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 29 наурызда № 6249 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңы 27-бабының 2-тармағына, "Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек туралы" 2001 жылғы 17 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңы 2-бабының 1-2 тармағына, Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2015 жылғы 10 желтоқсандағы № 953 "2016 жылғы 1-тоқсанға арналған кедейлік шегінің мөлшерін айқындау туралы" бұйрығына сәйкес Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қостанай облысы бойынша 2016 жылғы 1-тоқсанға арналған кедейлік шегі 7423 теңге мөлшерінде есептелсін, ол мемлекеттік статистика саласындағы уәкілетті орган өткен тоқсанға есептеген ең төменгі күнкөріс деңгейінің 40 пайызын құрайды.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау әлеуметтік салаға жетекшілік ететін облыс әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап туындаған қатынастарға таратылады.
Облыс әкімі А. Мұхамбетов