О расчете черты бедности на 2 квартал 2016 года
Постановление акимата Костанайской области от 30 мая 2016 года № 251. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 22 июня 2016 года № 6488
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 1-2 статьи 2 Закона Республики Казахстан от 17 июля 2001 года "О государственной адресной социальной помощи", приказом Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 24 марта 2016 года № 214 "Об определении размера черты бедности на 2 квартал 2016 года" акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Рассчитать черту бедности на 2 квартал 2016 года по Костанайской области в размере 7539 тенге, что составляет 40 процентов от прожиточного минимума, рассчитанного за истекший квартал уполномоченным органом в области государственной статистики.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Костанайской области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 апреля 2016 года.
Аким области А. Мухамбетов

2016 жылғы 2-тоқсанға арналған кедейлік шегін есептеу туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2016 жылғы 30 мамырдағы № 251 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 22 маусымда № 6488 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңы 27-бабының 2-тармағына, "Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек туралы" 2001 жылғы 17 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңы 2-бабының 1-2 тармағына, Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2016 жылғы 24 наурыздағы № 214 "2016 жылғы 2-тоқсанға арналған кедейлік шегін есептеу туралы" бұйрығына сәйкес Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қостанай облысы бойынша 2016 жылғы 2-тоқсанға арналған кедейлік шегі 7539 теңге мөлшерінде есептелсін, ол мемлекеттік статистика саласындағы уәкілетті орган өткен тоқсанға есептеген ең төменгі күнкөріс деңгейінің 40 пайызын құрайды.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қостанай облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2016 жылғы 1 сәуірден бастап туындаған қатынастарға таратылады.
Облыс әкімі А. Мұхамбетов