Об установлении зоны санитарной охраны на участке скважин № 1/1, № 3/1, №4/1, № 5/1, № 5/2 (резервная), № 6/1 централизованного хозяйственно-питьевого водозабора в Федоровском районе
Постановление акимата Костанайской области от 8 июля 2016 года № 329. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 10 августа 2016 года № 6574. Утратило силу постановлением акимата Костанайской области от 28 апреля 2022 года № 181
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Костанайской области от 28.04.2022 № 181 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьями 39, 117 Водного кодекса Республики Казахстан от 9 июля 2003 года, статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить зону санитарной охраны на участке скважин № 1/1, № 3/1, № 4/1, № 5/1, № 5/2 (резервная), № 6/1 централизованного хозяйственно - питьевого водозабора в Федоровском районе согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Костанайской области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области А. Мухамбетов
Руководитель республиканского
государственного учреждения
"Тобол-Торгайская бассейновая
инспекция по регулированию
использования и охране водных
ресурсов Комитета по водным
ресурсам Министерства сельского
хозяйства Республики Казахстан"
________________Г. Оспанбекова
Руководитель республиканского
государственного учреждения
"Департамент по защите прав
потребителей Костанайской области
Комитета по защите прав потребителей
Министерства национальной экономики
Республики Казахстан"
_______________ В. Нечитайло
Приложение
к постановлению акимата
от 8 июля 2016 года № 329
Зона санитарной охраны на участке скважин № 1/1, № 3/1, № 4/1, № 5/1, № 5/2 (резервная), № 6/1 централизованного хозяйственно - питьевого водозабора в Федоровском районе
Наименование источника водозабора
Размеры зоны санитарной охраны
I пояс
II пояс
III пояс
граница
площадь
граница
площадь
граница
площадь
Скважины № 1/1;
Радиус – 50 метров вокруг каждой скважины
4,0 гектара
Радиус – 102 метра
20,3 гектара
Радиус – 1270 метров
506,5 гектара
№ 3/1;
Радиус – 102 метра
№ 4/1;
Радиус – 102 метра
№ 5/1;
Радиус – 102 метра
№ 5/2 (резервная);
Радиус – 129 метров
№ 6/1
Радиус – 129 метров
Примечание: граница зоны санитарной охраны отражены в картографическом материале проекта Санитарно - гидрогеологическое обоснования зоны санитарной охраны на участке скважин №№ 1/1, 3/1, 4/1, 5/1, 6/1 и 5/2 (резервная) централизованного хозяйственно-питьевого водозабора в Федоровском районе (заказчик – государственное коммунальное предприятие "Водстрой").

Федоров ауданындағы орталықтандырылған шаруашылық-ауыз су тартудың № 1/1, № 3/1, № 4/1, № 5/1, № 5/2 (резервтік), № 6/1 ұңғымалары учаскесінде санитарлық қорғау аймағын белгілеу туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2016 жылғы 8 шілдедегі № 329 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 10 тамызда № 6574 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 2022 жылғы 28 сәуірдегі № 181 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 28.04.2022 № 181 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2003 жылғы 9 шілдедегі Қазақстан Республикасы Су Кодексінің 39, 117-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес Федоров ауданындағы орталықтандырылған шаруашылық - ауыз су тартудың № 1/1, № 3/1, № 4/1, № 5/1, № 5/2 (резервтік), № 6/1 ұңғымалары учаскесінде санитарлық қорғау аймағы белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қостанай облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі А. Мұхамбетов
"Қазақстан Республикасы Ауыл
шаруашылығы министрлігі Су
ресурстары комитетінің Су
ресурстарын пайдалануды реттеу
және қорғау жөніндегі
Тобыл-Торғай бассейндік
инспекциясы" республикалық
мемлекеттік мекемесінің басшысы
________________ Г. Оспанбекова
"Қазақстан Республикасы Ұлттық
экономика министрлігі Тұтынушылардың
құқықтарын қорғау комитетінің
Қостанай облысы тұтынушылардың
құқықтарын қорғау департаменті"
республикалық мемлекеттік
мекемесінің басшысы
_________________ В. Нечитайло
Әкімдіктің
2016 жылғы 8 шілдедегі
№ 329 қаулысына қосымша
Федоров ауданындағы орталықтандырылған шаруашылық - ауыз су тартудың № 1/1, № 3/1, № 4/1, № 5/1, № 5/2 (резервтік), № 6/1 ұңғымалары учаскесіндегі санитарлық қорғау аймағы
Су тарту көзінің атауы
Санитарлық қорғау аймағының мөлшерлері
I белдеу
II белдеу
III белдеу
шекарасы
ауданы
шекарасы
ауданы
шекарасы
ауданы
№ 1/1;
Радиусы – әр ұңғыманың айналасында 50 метр
4,0 гектар
Радиусы – 102 метр
20,3 гектар
Радиус – 1270 метр
506,5 гектар
№ 3/1;
Радиусы – 102 метр
№ 4/1;
Радиусы – 102 метр
№ 5/1;
Радиусы – 102 метр
№ 5/2 (резервтік);
Радиусы – 129 метр
№ 6/1 ұңғымалар
Радиусы – 129 метр
Ескерту: санитарлық қорғау аймағының шекарасы Федоров ауданындағы орталықтандырылған шаруашылық - ауыз су тартудың № 1/1, № 3/1, № 4/1, № 5/1, № 5/2 (резервтік), № 6/1 ұңғымалары учаскесінде санитарлық қорғау аймағының санитарлық-гидрогеологиялық негіздемесі жобасының картографиялық материалында көрсетілген (тапсырыс беруші – "Водстрой" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны).