Об утверждении границ оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки города Костанай
Решение маслихата Костанайской области от 8 декабря 2016 года № 93. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 19 января 2017 года № 6807
В соответствии с пунктом 1 статьи 11 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года Костанайский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить границы оценочных зон и поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки города Костанай, согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Признать утратившим силу решение Костанайского областного маслихата от 8 июля 2005 года № 208 "Об утверждении поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки и границы зон в городе Костанае" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3502, опубликовано 9 августа 2005 года в газете "Костанайские новости").
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
Костанайского областного маслихата
Г. Капенова
Секретарь Костанайского
областного маслихата
С. Ещанов
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного учреждения
"Управление сельского хозяйства акимата
Костанайской области"
___________________ Б. Мурзин
8 декабря 2016 года
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного учреждения
"Управление земельных отношений акимата
Костанайской области"
________________ Н. Абдуов
8 декабря 2016 года
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного учреждения
"Управление по контролю за использованием
и охраной земель акимата Костанайской области"
_________________ Н. Катарбеков
8 декабря 2016 года
"СОГЛАСОВАНО"
Исполняющий обязанности руководителя
государственного учреждения "Управление
предпринимательства и индустриально-инновационного
развития акимата Костанайской области"
_________________ М. Шаимов
8 декабря 2016 года
Приложение 1
к решению маслихата
от 8 декабря 2016 года
№ 93
Приложение 2
к решению маслихата
от 8 декабря 2016 года
№ 93
Поправочные коэффициенты к базовым
ставкам платы за земельные участки города Костанай
Номер оценочной зоны
Поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки
1

Қостанай қаласының бағалау аймақтарының шекараларын және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы
Қостанай облысы мәслихатының 2016 жылғы 8 желтоқсандағы № 93 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 19 қаңтарда № 6807 болып тіркелді
2003 жылғы 20 маусымдағы Қазақстан Республикасы Жер кодексiнiң 11-бабы 1-тармағына сәйкес Қостанай облыстық мәслихаты ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешiмнiң 1, 2-қосымшаларына сәйкес Қостанай қаласының бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелерi үшiн төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерi бекiтiлсiн.
2. Қостанай облыстық мәслихатының 2005 жылғы 8 шiлдедегi № 208 "Қостанай қаласының шекаралары мен жер учаскелерi үшiн төлемдерiнiң базалық мөлшерлемелерiне түзету коэффициенттерiн бекiту туралы" шешiмiнiң (Нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде № 3502 тiркелген, 2005 жылғы 9 тамызда "Костанайские новости" газетiнде жарияланған) күшi жойылды деп танылсын.
3. Осы шешiм алғашқы ресми жарияланған күнiнен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Қостанай облыстық мәслихаты
сессиясының төрайымы
Г. Капенова
Қостанай облыстық
мәслихатының хатшысы
С. Ещанов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қостанай облысы әкімдігінің ауыл
шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
______________ Б. Мурзин
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қостанай облысы әкімдігінің жер
қатынастары басқармасы" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
________________ Н. Абдуов
2016 жылғы 8 желтоқсан
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қостанай облысы әкімдігінің жердің
пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау
басқармасы" мемлекеттік мекемесінің басшысы
________________ Н. Қатарбеков
2016 жылғы 8 желтоқсан
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қостанай облысы әкімдігінің кәсіпкерлік
және индустриалдық-инновациялық даму
басқармасы" мемлекеттік мекемесі
басшысының міндетін атқарушы
_________________ М. Шаимов
2016 жылғы 8 желтоқсан
Мәслихаттың
2016 жылғы 8 желтоқсандағы
№ 93 шешіміне 1-қосымша
Мәслихаттың
2016 жылғы 8 желтоқсандағы
№ 93 шешіміне 2-қосымша
Қостанай қаласының жер учаскелері үшін төлемақының
базалық ставкаларына түзету коэффициенттері
Бағалау аймағының нөмірі
Жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері
1