Об установлении размера платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда
Постановление акимата города Костаная Костанайской области от 24 ноября 2016 года № 3200. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 15 декабря 2016 года № 6744.
Сноска. В заголовок внесено изменение на казахском языке, текст на русском языке не меняется, постановлением акимата города Костаная Костанайской области от 16.04.2021 № 688 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 1 статьи 97 Закона Республики Казахстан от 16 апреля 1997 года "О жилищных отношениях", приказом Председателя Агентства Республики Казахстан по делам строительства и жилищно – коммунального хозяйства от 26 августа 2011 года № 306 "Об утверждении Методики расчета размера платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7232), акимат города Костаная ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить размер платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда согласно приложению.
Сноска. В пункт 1 внесено изменение на казахском языке, текст на русском языке не меняется, постановлением акимата города Костаная Костанайской области от 16.04.2021 № 688 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Б. Жакупов
Приложение
к постановлению акимата
от 24 ноября 2016 года № 3200
Размер платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда
Сноска. Приложение – в редакции постановления акимата города Костаная Костанайской области от 16.04.2021 № 688 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. город Костанай, улица В. Чкалова, дом 4 А, в размере 53 (пятьдесят три) тенге за один квадратный метр общей площади в месяц;
2. город Костанай, улица Быковского, дом 3/1, в размере 74 (семьдесят четыре) тенге за один квадратный метр общей площади в месяц;
3. город Костанай, улица Гашека, дом 6/2, в размере 59 (пятьдесят девять) тенге за один квадратный метр общей площади в месяц;
4. город Костанай, проспект Кобыланды батыра, дом 36 А, в размере 62 (шестьдесят два) тенге за один квадратный метр общей площади в месяц;

Мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғынжай пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерін белгілеу туралы
Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 24 қарашадағы № 3200 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 15 желтоқсанда № 6744 болып тіркелді.
Ескерту. Тақырыпқа өзгеріс енгізілді - Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімдігінің 16.04.2021 № 688 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабына, "Тұрғын үй қатынастары туралы" 1997 жылғы 16 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 97-бабы 1-тармағына, "Мемлекеттік тұрғын үй қорындағы тұрғын үйді пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерін есептеу әдістемесін бекіту туралы" 2011 жылғы 26 тамыздағы № 306 Қазақстан Республикасы Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері агенттігі төрағасының бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7232 болып тіркелген) сәйкес, Қостанай қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғынжай пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшері қосымшаға сәйкес белгіленсін.
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімдігінің 16.04.2021 № 688 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім Б. Жақыпов
Әкімідігінің
2016 жылғы 24 қарашадағы
№ 3200 қаулысына қосымша
Мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғынжайды пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшері
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімдігінің 16.04.2021 № 688 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1. Қостанай қаласы, В. Чкалов көшесі, 4 А үй, жалпы алаңының бір шаршы метрі үшін айына 53 (елу үш) теңге мөлшерінде;
2. Қостанай қаласы, Быковский көшесі, 3/1 үй, жалпы алаңының бір шаршы метрі үшін айына 74 (жетпіс төрт) теңге мөлшерінде;
3. Қостанай қаласы, Гашек көшесі, 6/2 үй, жалпы алаңының бір шаршы метрі үшін айына 59 (елу тоғыз) теңге мөлшерінде;
4. Қостанай қаласы, Қобыланды батыр даңғылы, 36 А үй, жалпы алаңының бір шаршы метрі үшін айына 62 (алпыс екі) теңге мөлшерінде;

5. город Костанай, проспект Кобыланды батыра, дом 36 Б, в размере 62 (шестьдесят два) тенге за один квадратный метр общей площади в месяц;
6. город Костанай, проспект Кобыланды батыра, дом 36 Г, в размере 62 (шестьдесят два) тенге за один квадратный метр общей площади в месяц;
7. город Костанай, улица Текстильщиков, дом 4 А, в размере 60 (шестьдесят) тенге за один квадратный метр общей площади в месяц;
8. город Костанай, проспект Текстильщиков, дом 10 А, в размере 61 (шестьдесят один) тенге за один квадратный метр общей площади в месяц;
9. город Костанай, улица Маяковского, дом 117/2, в размере 60 (шестьдесят) тенге за один квадратный метр общей площади в месяц;
10. город Костанай, улица Красносельская, дом 128, в размере 66 (шестьдесят шесть) тенге за один квадратный метр общей площади в месяц;
11. город Костанай, улица Г. Каирбекова, дом 351/3, в размере 66 (шестьдесят шесть) тенге за один квадратный метр общей площади в месяц;
12. город Костанай, улица Г. Каирбекова, дом 371/1, в размере 62 (шестьдесят два) тенге за один квадратный метр общей площади в месяц;
13. город Костанай, улица Г. Каирбекова, дом 369/1, в размере 59 (пятьдесят девять) тенге за один квадратный метр общей площади в месяц

5. Қостанай қаласы, Қобыланды батыр даңғылы, 36 Б үй, жалпы алаңының бір шаршы метрі үшін айына 62 (алпыс екі) теңге мөлшерінде;
6. Қостанай қаласы, Қобыланды батыр даңғылы, 36 Г, жалпы алаңының бір шаршы метрі үшін айына 62 (алпыс екі) теңге мөлшерінде;
7. Қостанай қаласы, Текстильщиков көшесі, 4 А үй, жалпы алаңының бір шаршы метрі үшін айына 60 (алпыс) теңге мөлшерінде;
8. Қостанай қаласы, Текстильщиков көшесі, 10 А үй, жалпы алаңының бір шаршы метрі үшін айына 61 (алпыс бір) теңге мөлшерінде;
9. Қостанай қаласы, Маяковский көшесі, 117/2 үй, жалпы алаңының бір шаршы метрі үшін айына 60 (алпыс) теңге мөлшерінде;
10. Қостанай қаласы, Красносельская көшесі, 128 үй, жалпы алаңының бір шаршы метрі үшін айына 66 (алпыс алты) теңге мөлшерінде;
11. Қостанай қаласы, Ғ. Қайырбеков көшесі, 351/3 үй, жалпы алаңының бір шаршы метрі үшін айына 66 (алпыс алты) теңге мөлшерінде;
12. Қостанай қаласы, Ғ. Қайырбеков көшесі, 371/1 үй, жалпы алаңының бір шаршы метрі үшін айына 62 (алпыс екі) теңге мөлшерінде;
13. Қостанай қаласы, Ғ. Қайырбеков көшесі, 369/1 үй, жалпы алаңының бір шаршы метрі үшін айына 59 (елу тоғыз) теңге мөлшерінде.