Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по Аулиекольскому району
Решение маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 28 сентября 2016 года № 57. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 21 октября 2016 года № 6659. Утратило силу решением маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 14 мая 2018 года № 203
Сноска. Утратило силу решением маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 14.05.2018 № 203 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 19-1 Экологического кодекса Республики Казахстан от 9 января 2007 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан Аулиекольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить нормы образования и накопления коммунальных отходов по Аулиекольскому району согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель внеочередной сессии М. Есенгалиев
Секретарь районного маслихата Д. Койшибаев
Руководитель
государственного учреждения
"Отдел жилищно-коммунального
хозяйства, пассажирского транспорта
и автомобильных дорог акимата
Аулиекольского района"
________________ Махмутов Д. Б.
Приложение
к решению маслихата №57
от 28 сентября 2016 года
Нормы образования и накопления коммунальных отходов по Аулиекольскому району
Объект накопления коммунальных отходов
Расчетная единица

Әулиекөл ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 2016 жылғы 28 қыркүйектегі № 57 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 21 қазанда № 6659 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 2018 жылғы 14 мамырдағы № 203 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 14.05.2018 № 203 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2007 жылғы 9 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Экологиялық кодексінің 19-1-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес, Әулиекөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Әулиекөл ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс сессияның төрағасы М. Есенғалиев
Аудандық мәслихаттың хатшысы Д. Қойшыбаев
"Әулиекөл ауданы әкімдігінің
тұрғын-үй коммуналдық шаруашылық,
жолаушылар көлігі және автомобиль
жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесінің
басшысы
______________________ Махмұтов Д.Б.
Мәслихаттың 2016 жылғы
28 қыркүйектегі №57
шешіміне қосымша
Әулиекөл ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары
№ р/с
Коммуналдық қалдықтар жинақталатын объекті
Есептік бірлік