О повышении базовых ставок земельного налога на неиспользуемые земли сельскохозяйственного назначения
Решение маслихата Джангельдинского района Костанайской области от 14 апреля 2016 года № 20. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 13 мая 2016 года № 6360. Утратило силу решением маслихата Джангельдинского района Костанайской области от 15 февраля 2018 года № 156
Сноска. Утратило силу решением маслихата Джангельдинского района Костанайской области от 15.02.2018 № 156 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 5 статьи 386 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) от 10 декабря 2008 года, Джангельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Повысить базовые ставки земельного налога в десять раз на неиспользуемые земли сельскохозяйственного назначения в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Г. Абдигапарова
Секретарь Джангельдинского
районного маслихата С. Нургазин
Руководитель государственного
учреждения "Отдел земельных
отношений Джангельдинского района"
________________________ Т.Ганимат
"14" апреля 2016 года
Руководитель республиканского государственного
учреждения "Управление государственных доходов
по Жангельдинскому району Департамента
государственных доходов по Костанайской
области Комитета государственных доходов
Министерства финансов Республики Казахстан"
_________________________ Д.Амирханулы
"14" апреля 2016 года

Пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін жоғарылату туралы
Қостанай облысы Жангелдин ауданы мәслихатының 2016 жылғы 14 сәуірдегі № 20 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 13 мамырда № 6360 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Жангелдин ауданы мәслихатының 2018 жылғы 15 ақпандағы № 156 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Жангелдин ауданы мәслихатының 15.02.2018 № 156 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Кодексі 386-бабының 5-тармағына сәйкес, Жангелдин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес, пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерге жер салығының базалық мөлшерлемелері он есеге жоғарылатылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы Г. Абдигапарова
Жангелдин аудандық
мәслихатының хатшысы
С. Нургазин
"Жангелдин ауданының жер қатынастар
бөлімі" мемлекеттік мекемесінің басшысы
__________________________ Т. Ганимат
2016 жылғы "14" сәуір
"Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің
Мемлекеттік кірістер комитеті Қостанай облысы
бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің
Жангелді ауданы бойынша Мемлекеттік кірістер
басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесінің
басшысы
__________________________________Д.Әмірханұлы
2016 жылғы "14" сәуір