О повышении базовых ставок земельного налога и ставок единого земельного налога в десять раз на неиспользуемые земли сельскохозяйственного назначения
Решение маслихата Житикаринского района Костанайской области от 1 июля 2016 года № 42. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 2 августа 2016 года № 6566. Утратило силу решением маслихата Житикаринского района Костанайской области от 5 марта 2018 года № 194
Сноска. Утратило силу решением маслихата Житикаринского района Костанайской области от 05.03.2018 № 194 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 5 статьи 386, пунктом 1 статьи 444 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый Кодекс) Житикаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Повысить базовые ставки земельного налога и ставки единого земельного налога в десять раз на неиспользуемые земли сельскохозяйственного назначения.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии,
секретарь Житикаринского
районного маслихата А. Кабиев
Руководитель государственного учреждения
"Отдел земельных отношений акимата
Житикаринского района"
__________________________ Н. Кушербаев
Руководитель республиканского государственного
учреждения "Управление государственных доходов
по Житикаринскому району Департамента государственных
доходов по Костанайской области Комитета государственных
доходов Министерства финансов Республики Казахстан"
________________________ Н. Ахметкалиев

Пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін он есеге жоғарылату туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2016 жылғы 1 шілдегі № 42 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 2 тамызда № 6566 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2018 жылғы 5 наурыздағы № 194 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 05.03.2018 № 194 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Кодексінің 386-бабы 5-тармағына, 444-бабы 1-тармағына сәйкес Жітіқара аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелері және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелері он есеге жоғарылатылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
Жітіқара аудандық
мәслихатының хатшысы А. Кабиев
"Жітіқара ауданы әкімдігінің жер қатынастары
бөлімі" мемлекеттік мекемесінің басшысы
________________________ Н. Кушербаев
"Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік
кірістер комитеті Қостанай облысы бойынша Мемлекеттік кірістер
департаментінің Жітіқара ауданы бойынша Мемлекеттік кірістер
басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесінің басшысы
_______________________ Н. Ахметкалиев