О внесении изменений в решение маслихата от 22 декабря 2015 года № 332 "О районном бюджете Карасуского района на 2016-2018 годы"
Решение маслихата Карасуского района Костанайской области от 6 июня 2016 года № 29. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 13 июня 2016 года № 6447
В соответствии со статьей 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Карасуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 22 декабря 2015 года № 332 "О районном бюджете Карасуского района на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6113, опубликовано 13 января 2016 года в газете "Қарасу өңірі") следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Карасуского района на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 974 688,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 710 707,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 20 611,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 8 982,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 2 234 388,0 тысяч тенге;
2) затраты – 3 072 539,3 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 22 568,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 34 997,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 12 429,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -120 419,3 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 120 419,3 тысячи тенге.";
приложения 14 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии
В. Журжа
Секретарь Карасуского
районного маслихата
С. Казиев
Исполняющий обязанности
руководителя государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
акимата Карасуского района"
_______________ А. Казиев
6 июня 2016 год
Приложение 1
к решению маслихата
от 6 июня 2016 года № 29
Приложение 1
к решению маслихата
от 22 декабря 2015 года № 332
Районный бюджет на 2016 год
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

Мәслихаттың 2015 жылғы 22 желтоқсандағы № 332 "Қарасу ауданының 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 2016 жылғы 6 маусымдағы № 29 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 13 маусымда № 6447 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 109-бабына сәйкес Қарасу аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2015 жылғы 22 желтоқсандағы № 332 "Қарасу ауданының 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6113 тіркелген, 2016 жылғы 13 қаңтарда "Қарасу өңірі" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қарасу ауданының 2016 -2018 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2 974 688,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 710 707,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 20 611,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 8 982,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 2 234 388,0 мың теңге;
2) шығындар – 3 072 539,3 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 22 568,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 34 997,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 12 429,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті)– - 120 419,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 120 419,3 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 14-қосымшалары осы шешімнің 12-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессияның төрағасы
В. Журжа
Қарасу аудандық
мәслихатының хатшысы
С. Қазиев
"Қарасу ауданы әкімдігінің экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесі басшысының
міндет атқарушысы
_________________ А. Қазиев
2016 жылғы 6 маусым
Мәслихаттың
2016 жылғы 6 маусымдағы
№ 29 шешіміне 1-қосымша
Мәслихаттың
2015 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 332 шешіміне 1-қосымша
2016 жылға арналған аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
1. Кірістер

6000,0
Государственное учреждение "Аппарат акима Ильичевского сельского округа"
2493,0
Государственное учреждение "Аппарат акима Карамырзинского сельского округа"
2500,0
Государственное учреждение "Аппарат акима села Карасу"
Государственное учреждение "Аппарат акима села Койбагар"
2000,0
2000,0
Государственное учреждение "Аппарат акима Новоселовского сельского округа"
2000,0
6000,0
Государственное учреждение "Аппарат акима села Октябрьское"
6500,0
Государственное учреждение "Аппарат акима Ушаковского сельского округа"
6000,0
Государственное учреждение "Аппарат акима Целинного сельского округа"
2000,0
Государственное учреждение "Аппарат акима Челгашинского сельского округа"
2493,0
Государственное учреждение "Аппарат акима Черняевского сельского округа"
2000,0

6000,0
"Ильичев ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
2493,0
"Қарамырза ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
2500,0
"Қойбағар ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
2000,0
2000,0
"Новоселов ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
2000,0
6000,0
"Октябрь ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
6500,0
"Ушаков ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
6000,0
"Целинный ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
2000,0
"Шолақашы ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
2493,0
"Черняев ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
2000,0