О повышении базовых ставок земельного налога и ставок единого земельного налога
Решение маслихата Федоровского района Костанайской области от 8 апреля 2016 года № 15. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 11 мая 2016 года № 6350. Утратило силу решением маслихата Федоровского района Костанайской области от 15 марта 2018 года № 228
Сноска. Утратило силу решением маслихата Федоровского района Костанайской области от 15.03.2018 № 228 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 5 статьи 386, пунктом 1 статьи 444 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), Федоровский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Повысить базовые ставки земельного налога в десять раз на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения.
2. Повысить ставки единого земельного налога в десять раз на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Е. Жданова
Секретарь
районного маслихата
Б. Бекенов
Руководитель республиканского
государственного учреждения
"Управление государственных
доходов по Федоровскому району
Департамента государственных
доходов по Костанайской области
Комитета государственных
доходов" Министерства
финансов Республики Казахстан
_______________ А. Зулкарнаев

Жер салығының базалық мөлшерлемелерін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы
Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 2016 жылғы 8 сәуірдегі № 15 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 11 мамырда № 6350 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 2018 жылғы 15 наурыздағы № 228 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 15.03.2018 № 228 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Кодексі 386-бабының 5-тармағына, 444-бабының 5-тармағына сәйкес, Федоров аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелері он есе жоғарылатылсын.
2. Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге бірыңғай жер салығының мөлшерлемелері он есе жоғарылатылсын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы Е. Жданова
Аудандық
мәслихаттың хатшысы
Б. Бекенов
"Қазақстан Республикасы
Қаржы Министрлігінің мемлекеттік
кірістер комитеті Қостанай облысы
бойынша мемлекеттік кірістер
Департаментінің Федоров ауданы
бойынша мемлекеттік кірістер
басқармасы" республикалық
мемлекеттік мекемесінің басшысы
_________________ А. Зұлқарнаев