О внесении изменений в решение областного маслихата (XLVI сессия, V созыв) от 10 декабря 2015 года № 394/46 "Об областном бюджете на 2016 - 2018 годы"
Решение маслихата Павлодарской области от 18 февраля 2016 года № 438/49. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 19 февраля 2016 года № 4929
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Павлодарский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение областного маслихата (XLVI сессия, V созыв) от 10 декабря 2015 года № 394/46 "Об областном бюджете на 2016 - 2018 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4852, опубликованное в газете "Регион.КZ" от 25 декабря 2015 года № 51) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "106384508" заменить цифрами "106478304";
цифры "1342642" заменить цифрами "1340882";
цифры "72484064" заменить цифрами "72579620";
в подпункте 2) цифры "106098721" заменить цифрами "106166157";
в подпункте 3):
цифры "260536" заменить цифрами "370535";
цифры "2132347" заменить цифрами "2022348";
в подпункте 5) цифры "-260536" заменить цифрами "-344175";
в подпункте 6) цифры "260536" заменить цифрами "344175";
в пункте 7:
цифры "669471" заменить цифрами "667557";
цифры "1361045" заменить цифрами "1259045";
в пункте 13 цифры "668000" заменить цифрами "284561";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию областного маслихата по экономике и бюджету.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии Г. Нурханова
Секретарь областного маслихата В. Берковский
Приложение
к решению Павлодарского
областного маслихата
(XLI X (внеочередная) сессия,
V созыв) от 18 февраля
2016 года № 438/49
Приложение 1
к решению Павлодарского
областного маслихата
(XLVI сессия, V созыв)
от 10 декабря 2015 года

Облыстық мәслихаттың (V сайланған ХLVІ сессиясы) 2015 жылғы 10 желтоқсандағы "2016 - 2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" № 394/46 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облыстық мәслихатының 2016 жылғы 18 ақпандағы № 438/49 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 19 ақпанда № 4929 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Павлодар облыстық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Павлодар облыстық мәслихатының (V сайланған ХLVІ сессиясы) 2015 жылғы 10 желтоқсандағы "2016 - 2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" № 394/46 шешіміне (Нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4852 болып тіркелген, 2015 жылғы 25 желтоқсандағы "Регион.КZ" газетінің № 51 санында жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшада:
"106384508" сандары "106478304" сандарымен ауыстырылсын;
"1342642" сандары "1340882" сандарымен ауыстырылсын;
"72484064" сандары "72579620" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада "106098721" сандары "106166157" сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшада:
"260536" сандары "370535" сандарымен ауыстырылсын;
"2132347" сандары "2022348" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада "-260536" сандары "-344175" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада "260536" сандары "344175" сандарымен ауыстырылсын;
7-тармақта:
"669471" сандары "667557" сандарымен ауыстырылсын;
"1361045" сандары "1259045" сандарымен ауыстырылсын;
13-тармақта "668000" сандары "284561" сандарымен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау облыстық мәслихаттың экономика және бюджет жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап күшіне енеді.
Сессия төрағасы Г. Нұрханова
Облыстық мәслихаттың хатшысы В. Берковский
Павлодар облыстық
мәслихатының (V сайланған
ХLIХ (кезектен тыс) сессиясы)
2016 жылғы 18 ақпандағы
№ 438/49 шешiмiне
қосымша
Павлодар облыстық
мәслихатының (V сайланған
ХLVI cессия) 2015 жылғы
10 желтоқсандағы

4 988 046
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
161 046
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
607 243
021
Обеспечение онкогематологических больных химиопрепаратами
176 489
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации органов
341 765
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
676 381
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
642 680
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
60 264
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
1 914 931
4
Поликлиники
11 887 051
253
Управление здравоохранения области
11 887 051
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
1 021 786
038
Проведение скрининговых исследований в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
253 533
039
Оказание медицинской помощи населению субъектами здравоохранения районного значения и села и амбулаторно-поликлинической помощи в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
10 238 922
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
372 810
5
Другие виды медицинской помощи
1 325 482
253
Управление здравоохранения области
1 325 482
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
1 270 405
029
Областные базы спецмедснабжения
55 077
9
Прочие услуги в области здравоохранения
318 916
253
Управление здравоохранения области
318 916
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
130 800
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
54 756
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
109 391
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
3 593
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения

4 988 046
019
Туберкулезбен ауыратын науқастарды туберкулезге қарсы препараттармен қамтамасыз ету
161 046
020
Диабетпен ауыратын науқастарды диабетке қарсы препараттармен қамтамасыз ету
607 243
021
Онкогематологиялық науқастарды химия препараттарымен қамтамасыз ету
176 489
022
Созылмалы бүйрек функциясының жетіспеушілігі бар, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ ағзаларды транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
341 765
026
Гемофилиямен ауыратын науқастарды қанды ұйыту факторларымен қамтамасыз ету
676 381
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
642 680
036
Жіті миокард инфаркті бар науқастарды тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
60 264
046
Онкологиялық науқастарға тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде медициналық көмек көрсету
1 914 931
4
Емханалар
11 887 051
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
11 887 051
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және балаларға арналған және емдік тағамдардың арнаулы өнімдерімен қамтамасыз ету
1 021 786
038
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде скринингтік зерттеулер жүргізу
253 533
039
Аудандық маңызы бар және ауыл денсаулық сақтау субъектілерінің медициналық көмекті және амбулаториялық-емханалық көмекті халыққа тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде көрсетуі
10 238 922
045
Азаматтардың жекелеген санаттарын дәрілік заттармен амбулаториялық емдеу деңгейінде жеңілдетілген жағдайда қамтамасыз ету
372 810
5
Медициналық көмектiң басқа түрлерi
1 325 482
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1 325 482
011
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін және аудандық маңызы бар және ауылдың денсаулық сақтау субъектілері көрсететін медициналық көмекті қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитариялық авиация
1 270 405
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
55 077
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
318 916
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
318 916
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
130 800
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
54 756
013
Патологоанатомиялық ашып тексеруді жүргізу
109 391
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
3 593
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер

18 342
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
2 034
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
3 228 026
1
Социальное обеспечение
2 490 530
256
Управление координации занятости и социальных программ области
1 397 637
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
482 016
012
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов в государственных медико-социальных учреждениях (организациях) для детей с нарушениями функций опорно-двигательного аппарата, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
106 308
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
537 271
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
111 269
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
126 632
047
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
34 141
261
Управление образования области
1 002 006
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
969 322
037
Социальная реабилитация
32 684
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
90 887
014
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
90 887
2
Социальная помощь
193 089
256
Управление координации занятости и социальных программ области
193 089
003
Социальная поддержка инвалидов
193 089
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
544 407
256
Управление координации занятости и социальных программ области
489 439
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
96 982
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат

18 342
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
2 034
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
3 228 026
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
2 490 530
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1 397 637
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
482 016
012
Тірек-қозғалу аппаратының қызметі бұзылған балаларға арналған мемлекеттік медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
106 308
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
537 271
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
111 269
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
126 632
047
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
34 141
261
Облыстың білім басқармасы
1 002 006
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
969 322
037
Әлеуметтік сауықтандыру
32 684
281
Облыстың құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
90 887
014
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
90 887
2
Әлеуметтiк көмек
193 089
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
193 089
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
193 089
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
544 407
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
489 439
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
96 982
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу

181
017
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на введение стандартов оказания специальных социальных услуг
17 148
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
134 017
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
7 198
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
220 680
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
13 233
297
Управление труда области
54 968
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
54 968
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
3 488 694
1
Жилищное хозяйство
3 046 200
253
Управление здравоохранения области
14 985
047
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
14 985
256
Управление координации занятости и социальных программ области
2 831
043
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
2 831
261
Управление образования области
7 017
064
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
7 017
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
3 021 367
012
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
2 232 328
048
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
789 039
2
Коммунальное хозяйство
271 788
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
271 788
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
68 073
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
58 507
032
Субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
145 208
3
Благоустройство населенных пунктов

181
017
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
17 148
018
Үкіметтік емес ұйымдарға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
134 017
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
7 198
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
220 680
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
13 233
297
Облыстың еңбек басқармасы
54 968
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынастарын реттеу саласында мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
54 968
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
3 488 694
1
Тұрғын үй шаруашылығы
3 046 200
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
14 985
047
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
14 985
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
2 831
043
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
2 831
261
Облыстың білім басқармасы
7 017
064
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
7 017
281
Облыстың құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
3 021 367
012
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға және (немесе) салуға, реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
2 232 328
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
789 039
2
Коммуналдық шаруашылық
271 788
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
271 788
001
Жергілікті деңгейде энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
68 073
014
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне коммуналдық шаруашылықты дамытуға арналған нысаналы даму трансферттері
58 507
032
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық және жергілікті жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау
145 208
3
Елді-мекендерді көркейту

154 642
001
Услуги по реализации молодежной политики на местном уровне
29 282
005
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
124 925
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
435
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
720 472
1
Топливо и энергетика
720 472
700
Управление недропользования, окружающей среды и водных ресурсов области
720 472
081
Организация и проведение поисково-разведочных работ на подземные воды для хозяйственно-питьевого водоснабжения населенных пунктов
720 472
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
7 898 977
1
Сельское хозяйство
7 259 965
255
Управление сельского хозяйства области
7 028 027
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
102 000
002
Поддержка семеноводства
573 712
003
Капитальные расходы государственного органа
26
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
260 000
020
Субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур
864 258
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
20 566
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
408 466
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
29 502
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
546 033
048
Возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте
34 310
049
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки
326 970
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
651 736
051
Субсидирование в рамках страхования и гарантирования займов субъектов агропромышленного комплекса
41 947
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
3 116 301
054
Субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость

154 642
001
Жергілікті деңгейде жастар саясатын іске асыру жөніндегі қызметтер
29 282
005
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
124 925
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
435
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
720 472
1
Отын және энергетика
720 472
700
Облыстың жер қойнауын пайдалану, қоршаған орта және су ресурстары басқармасы
720 472
081
Елді мекендерді шаруашылық-ауыз сумен жабдықтау үшін жерасты суларына іздестіру-барлау жұмыстарын ұйымдастыру және жүргізу
720 472
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
7 898 977
1
Ауыл шаруашылығы
7 259 965
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
7 028 027
001
Жергілікте деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
102 000
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
573 712
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
26
014
Ауыл шаруашылығы таурларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
260 000
020
Басым дақылдарды өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағармай материалдары мен басқа да тауар-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуды субсидиялау
864 258
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс-шаралар
20 566
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
408 466
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
29 502
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
546 033
048
Ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өсіру
34 310
049
Қайта өңдеуші кәсіпорындардың ауылшаруашылық өнімін тереңдете қайта өңдеп өнім шығаруы үшін оны сатып алу шығындарын субсидиялау
326 970
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
651 736
051
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерінің қарыздарын кепілдендіру мен сақтандыру шеңберінде субсидиялау
41 947
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
3 116 301
054
Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығының сомасын субсидиялау

45 000
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
45 000
043
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым межрайонным (междугородним) сообщениям
45 000
13
Прочие
16 188 414
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
2 401 811
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
682
058
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
682
701
Управление предпринимательства, торговли и туризма области
2 401 129
007
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
2 300 000
008
Поддержка предпринимательской деятельности
27 129
009
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
74 000
9
Прочие
13 786 603
257
Управление финансов области
12 202 843
012
Резерв местного исполнительного органа области
284 561
048
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих
852 926
055
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) для перехода на новую модель системы оплаты труда гражданских служащих, финансируемых из местных бюджетов, а также выплаты им ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам
11 065 356
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
2 500
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
2 500
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
1 139 111
035
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы развития регионов до 2020 года
689 111
084
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в моногородах
450 000
280
Управление индустриально-инновационного развития области
272 811
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития индустриально-инновационной деятельности

45 000
281
Облыстың құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
45 000
043
Әлеуметтiк маңызы бар ауданаралық (қалааралық) қатынастар бойынша жолаушылар тасымалын субсидиялау
45 000
13
Басқалар
16 188 414
3
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау
2 401 811
281
Облыстың құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
682
058
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
682
701
Облыстың кәсіпкерлік, сауда және туризм басқармасы
2 401 129
007
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемелерді субсидиялау
2 300 000
008
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
27 129
009
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
74 000
9
Басқалар
13 786 603
257
Облыстың қаржы басқармасы
12 202 843
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
284 561
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне мемлекеттік әкімшілік қызметшілер еңбекақысының деңгейін арттыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
852 926
055
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын азаматтық қызметшілерге еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделіне көшуге, сонымен қатар оларға лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
11 065 356
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
2 500
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
2 500
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
1 139 111
035
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамыту үшін берілетін нысаналы даму трансферттері
689 111
084
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне моноқалаларда бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
450 000
280
Облыстың индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
272 811
001
Жергілікті деңгейде индустриялық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер