Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы по городу Павлодар
Постановление акимата города Павлодара Павлодарской области от 19 февраля 2016 года № 175/3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 24 марта 2016 года № 5006. Утратило силу постановлением акимата города Павлодара Павлодарской области от 28 февраля 2017 года № 234/8 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Павлодара Павлодарской области от 28.02.2017 № 234/8 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).

Павлодар қаласы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Павлодар облысы Павлодар қалалық әкімдігінің 2016 жылғы 19 ақпандағы № 175/3 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 24 наурызда № 5006 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар қалалық әкімдігінің 2017 жылғы 28 ақпандағы № 234/8 (алғашқы ресми жариялаған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар қалалық әкімдігінің 28.02.2017 № 234/8 (алғашқы ресми жариялаған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.

Сноска. В заголовке и по всему тексту слова и цифры "на 2016 год" исключены постановлением акимата города Павлодара Павлодарской области от 15.12.2016 № 1348/33 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат города Павлодара ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Ескерту. Тақырыбында және мәтіні бойынша "2016 жылға" сөздері мен цифрлары алынып тасталды - Павлодар облысы Павлодар қалалық әкімдігінің 15.12.2016 № 1348/33 (алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңының 6-бабы 4-тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес Павлодар қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы по городу Павлодар согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Павлодара Б. Бакауов
Приложение
к постановлению акимата
города Павлодара от "19"
февраля 2016 года № 175/3
Государственный образовательный заказ
на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования
и родительской платы в дошкольных организациях города Павлодар

1. Павлодар қаласы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Павлодар қаласының әкімі Б. Бақауов
Павлодар қаласы әкімдігінің
2016 жылғы "19" ақпандағы
№ 175/3 қаулысына
қосымша
Павлодар қаласының мектепке дейінгі ұйымдарында
мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға арналған мемлекеттік
білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы
қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері