Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов организациям города Павлодара
Постановление акимата города Павлодара Павлодарской области от 29 декабря 2016 года № 1418/35. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 12 января 2017 года № 5344. Утратило силу постановлением акимата города Павлодара Павлодарской области от 5 марта 2019 года № 238/1 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования)

Павлодар қаласының ұйымдарына мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы
Павлодар облысы Павлодар қалалық әкімдігінің 2016 жылғы 29 желтоқсандағы № 1418/35 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 12 қаңтарда № 5344 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар қалалық әкімдігінің 2019 жылғы 5 наурыздағы № 238/1 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен

Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Павлодара Павлодарской области от 05.03.2019 № 238/1 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 1) статьи 31 Закона Республики Казахстан от 13 апреля 2005 года "О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан", подпунктом 6) статьи 9 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения", Правилами квотирования рабочих мест для инвалидов, утвержденными Приказом Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 13 июня 2016 года № 498, в целях обеспечения занятости инвалидов, акимат города Павлодара ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар қалалық әкімдігінің 05.03.2019 № 238/1 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 13 сәуірдегі "Қазақстан Республикасында мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы" Заңының 31-бабының 1)-тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 9-бабының 6)-тармақшасына, Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2016 жылғы 13 маусымдағы № 498 бұйрығымен бекітілген мүгедектер үшін жұмыс орындарын квоталау қағидаларына сәйкес, мүгедектерді жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету мақсатында, Павлодар қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Установить квоту рабочих мест для инвалидов организациям города Павлодара, без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда, со списочной численностью работников:
от пятидесяти до ста человек - в размере двух процентов списочной численности работников;
от ста одного до двухсот пятидесяти человек - в размере трех процентов списочной численности работников;
свыше двухсот пятидесяти одного человека - в размере четырех процентов списочной численности работников, согласно приложению.

1. Мүгедектер үшiн жұмыс орындарының квотасы ауыр жұмыстарды, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыстардағы жұмыс орындарын есептемегенде, жұмыскерлердің мынадай тізімдік саны бар Павлодар қаласының ұйымдарына:
елуден жүз адамға дейін - жұмыскерлердің тізімдік санының екі пайызы мөлшерінде;
жүз бірден екі жүз елу адамға дейін - жұмыскерлердің тізімдік санының үш пайызы мөлшерінде;
екі жүз елу бірден артық адам - жұмыскерлердің тізімдік санының төрт пайызы мөлшерінде қосымшаға сәйкес белгіленсін.

2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима города Турсукпаева А. К.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Павлодара Н. Ашимбетов
Приложение
к постановлению акимата
города Павлодара от "29"
декабря 2016 года № 1418/35
Квота рабочих мест для инвалидов по организациям города Павлодара
№ п/п
Наименование организации
Списочная численность работников без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда, человек
Размер квоты (от списочной численности работников), %
Количество рабочих мест для инвалидов, человек
1
2
3
4
5
1.
Государственное учреждение "Управление образования Павлодарской области"
83
2
2
2.
Государственное учреждение "Гимназия № 3 для одаренных детей" города Павлодара
91
2
2
3.
Государственное учреждение "Средняя общеобразовательная специализированная школа профильной адаптации № 7 города Павлодара"
75
2
1
4.
Государственное учреждение "Управление экономики и бюджетного планирования Павлодарской области"
58
2
1
5.
Государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 13 города Павлодара"
73
2
1
6.
Государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 1 города Павлодара"
78
2
2
7.
Государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 28 города Павлодара"
79
2
2
8.
Государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 18 города Павлодара"
84
2
2
9.
Государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 30 города Павлодара"
81
2
2
10.
Государственное казенное коммунальное предприятие "Ясли-сад № 53 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, акимата города Павлодара
65
2
1
11.
Государственное казенное коммунальное предприятие "Ясли-сад № 116 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, акимата города Павлодара
65
2
1
12.
Государственное казенное коммунальное предприятие "Детско-юношеский центр экологии и туризма" отдела образования города Павлодара, акимата города Павлодара
53
2
1
13.
Государственное казенное коммунальное предприятие "Ясли-сад № 111 санаторного типа города Павлодара для тубинфицированных детей" отдела образования города Павлодара, акимата города Павлодара
63
2
1
14.
Государственное казенное коммунальное предприятие "Ясли-сад № 51 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, акимата города Павлодара
67
2
1
15.
Государственное казенное коммунальное предприятие "Ясли-сад № 19 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, акимата города Павлодара
51
2
1
16.
Государственное казенное коммунальное предприятие "Детская музыкальная школа № 1 имени Курмангазы" отдела образования города Павлодара, акимата города Павлодара"
92
2
2
17.
Государственное казенное коммунальное предприятие "Ясли-сад № 112 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, акимата города Павлодара"
87
2
2
18.
Государственное казенное коммунальное предприятие "Ясли-сад № 38 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, акимата города Павлодара
62
2
1
19.
Государственное казенное коммунальное предприятие "Ясли-сад № 84 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, акимата города Павлодара
76
2
2
20.
Государственное казенное коммунальное предприятие "Ясли-сад № 16 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, акимата города Павлодара
67
2
1
21.
Государственное казенное коммунальное предприятие "Ясли-сад № 82 города Павлодара специализированного типа для детей с нарушением зрения" отдела образования города Павлодара, акимата города Павлодара
55
2
1
22.
Государственное казенное коммунальное предприятие "Ясли-сад № 96 города Павлодара - центр гармонического развития "Радуга" отдела образования города Павлодара, акимата города Павлодара"
66
2
1
23.
Государственное казенное коммунальное предприятие "Дошкольная гимназия № 122 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, акимата города Павлодара
50
2
1
24.
Государственное казенное коммунальное предприятие "Ясли-сад № 1 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, акимата города Павлодара
54
2
1
25.
Государственное казенное коммунальное предприятие "Ясли-сад № 121 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, акимата города Павлодара
72
2
1
26.
Государственное казенное коммунальное предприятие "Ясли-сад № 93 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, акимата города Павлодара
50
2
1
27.
Государственное казенное коммунальное предприятие "Ясли-сад № 104 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, акимата города Павлодара
70
2
1
28.
Государственное казенное коммунальное предприятие "Учебно-воспитательный комплекс № 42 - дошкольная гимназия-школа с прогимназическими классами города Павлодара" отдела образования города Павлодара, акимата города Павлодара
69
2
1
29.
Государственное казенное коммунальное предприятие "Ясли-сад № 7 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, акимата города Павлодара
83
2
2
30.
Государственное казенное коммунальное предприятие "Детская музыкальная школа № 2" отдела образования города Павлодара, акимата города Павлодара"
62
2
1
31.
Государственное казенное коммунальное предприятие "Центральный стадион" отдела физической культуры и спорта города Павлодара, акимата города Павлодара
51
2
1
32.
Государственное казенное коммунальное предприятие "Ясли-сад № 126 города Павлодара - детский центр эстетического развития" отдела образования города Павлодара, акимата города Павлодара
72
2
1
33.
Государственное казенное коммунальное предприятие "Ясли-сад № 5 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, акимата города Павлодара
70
2
1
34.
Государственное казенное коммунальное предприятие "Ясли-сад № 2 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, акимата города Павлодара
72
2
1
35.
Государственное казенное коммунальное предприятие "Ясли-сад № 10 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, акимата города Павлодара
60
2
1
36.
Государственное казенное коммунальное предприятие "Ясли-сад № 4 города Павлодара отдела образования города Павлодара, акимата города Павлодара"
54
2
1
37.
Государственное казенное коммунальное предприятие "Ясли-сад № 3 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, акимата города Павлодара
64
2
1
38.
Государственное казенное коммунальное предприятие "Ясли-сад № 6 города Павлодара отдела образования города Павлодара, акимата города Павлодара"
60
2
1
39.
Государственное казенное коммунальное предприятие "Ясли - сад № 21 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, акимата города Павлодара
74
2
1
40.
Государственное казенное коммунальное предприятие "Ясли - сад № 28 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, акимата города Павлодара
55
2
1
41.
Государственное казенное коммунальное предприятие "Ясли - сад № 23 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, акимата города Павлодара
68
2
1
42.
Государственное казенное коммунальное предприятие "Ясли - сад № 22 санаторного типа для тубинфицированных детей города Павлодара" отдела образования города Павлодара, акимата города Павлодара
70
2
1
43.
Государственное коммунальное предприятие "Ясли-сад № 33 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, акимата города Павлодара
58
2
1
44.
Государственное коммунальное казенное предприятие "Детско-молодежный центр спорта" отдела физической культуры и спорта города Павлодара, акимата города Павлодара

2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары А. Қ. Торсықбаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Павлодар қаласының әкімі Н. Әшімбетов
Павлодар қаласы әкiмдiгiнiң
2016 жылғы "29" желтоқсан
№ 1418/35 қаулысына
қосымша
Павлодар қаласының ұйымдарына мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасы
№ р/с
Ұйымның атауы
Ауыр жұмыстарды, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыстардағы жұмыс орындарын есептемегенде жұмыскерлердің тізімдік саны, адам
Квотаның көлемі (жұмыскерлердің тізімдік санынан), %
Мүгедектер үшін жұмыс орындарының саны, адам
1
2
3
4
5
1.
"Павлодар облысының білім беру басқармасы" мемлекеттiк мекемесі
83
2
2
2.
Павлодар қаласының "Дарынды балаларға арналған № 3 гимназиясы" мемлекеттiк мекемесі
91
2
2
3.
"Павлодар қаласының № 7 жалпы орта білім беру бейіндік бейімдеуге мамандандырылған мектебі" мемлекеттiк мекемесі
75
2
1
4.
"Павлодар облысының экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы" мемлекеттiк мекемесі
58
2
1
5.
"Павлодар қаласының № 13 жалпы орта білім беру мектебі" мемлекеттiк мекемесі
73
2
1
6.
"Павлодар қаласының № 1 жалпы орта білім беру мектебі" мемлекеттiк мекемесі
78
2
2
7.
"Павлодар қаласының № 28 жалпы орта білім беру мектебі" мемлекеттiк мекемесі
79
2
2
8.
"Павлодар қаласының № 18 жалпы орта білім беру мектебі" мемлекеттiк мекемесі
84
2
2
9.
"Павлодар қаласының № 30 жалпы орта білім беру мектебі" мемлекеттiк мекемесі
81
2
2
10.
Павлодар қаласы әкімдігі Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 53 сәбилер бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
65
2
1
11.
Павлодар қаласы әкімдігі Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 116 сәбилер бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
65
2
1
12.
"Павлодар қаласы әкімдігі Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Балалар-жасөспірімдер экология және туризм орталығы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
53
2
1
13.
Павлодар қаласы әкімдігі Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының туберкулез жұқтырған балаларға арналған санаторлық үлгідегі № 111 сәбилер бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
63
2
1
14.
"Павлодар қаласы әкімдігі Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 51 сәбилер бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
67
2
1
15.
Павлодар қаласы әкімдігі Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 19 сәбилер бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорыны
51
2
1
16.
Павлодар қаласы әкімдігі Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Құрманғазы атындағы № 1 балалар музыка мектебі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
92
2
2
17.
Павлодар қаласы әкімдігі Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 112 сәбилер бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
87
2
2
18.
Павлодар қаласы әкімдігі Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 38 сәбилер бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорыны
62
2
1
19.
Павлодар қаласы әкімдігі Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 84 сәбилер бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
76
2
2
20.
Павлодар қаласы әкімдігі Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 16 сәбилер бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорыны
67
2
1
21.
Павлодар қаласы әкімдігі Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының көру қабілеті бұзылған балаларға арналған мамандандырылған үлгідегі № 82 сәбилер бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорыны
55
2
1
22.
Павлодар қаласы әкімдігі Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 96 сәбилер бақшасы - "Радуга" үйлесімді даму орталығы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
66
2
1
23.
Павлодар қаласы әкімдігі Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 122 мектепте дейінгі гимназиясы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорыны
50
2
1
24.
Павлодар қаласы әкімдігі Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 1 сәбилер бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
54
2
1
25.
Павлодар қаласы әкімдігі Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 121 сәбилер бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
72
2
1
26.
Павлодар қаласы әкімдігі Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 93 сәбилер бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорыны
50
2
1
27.
Павлодар қаласы әкімдігі Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 104 сәбилер-бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
70
2
1
28.
"Павлодар қаласы әкімдігі Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 42 оқу-тәрбие кешені мектепке дейінгі гимназия-гимназияның бейімдеу сыныптар мектебі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
69
2
1
29.
Павлодар қаласы әкімдігі, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 7 сәбилер бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
83
2
2
30.
Павлодар қаласы әкімдігі Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "№ 2 балалар музыка мектебі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
62
2
1
31.
Павлодар қаласы әкімдігі Павлодар қаласы дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Орталық стадион" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
51
2
1
32.
Павлодар қаласы әкімдігі Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 126 сәбилер бақшасы - балалардың эстетикалық даму орталығы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
72
2
1
33.
Павлодар қаласы әкімдігі, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 5 сәбилер бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
70
2
1
34.
Павлодар қаласы әкімдігі, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 2 сәбилер бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
72
2
1
35.
Павлодар қаласы әкімдігі, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 10 сәбилер бақшасы" МҚКК
60
2
1
36.
"Павлодар қаласы әкімдігі, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің Павлодар қаласының № 4 сәбилер бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
54
2
1
37.
Павлодар қаласы әкімдігі, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 3 сәбилер бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
64
2
1
38.
"Павлодар қаласы әкімдігі, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің Павлодар қаласының № 6 сәбилер бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорыны
60
2
1
39.
Павлодар қаласы әкімдігі Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 21 сәбилер бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорыны
74
2
1
40.
Павлодар қаласы әкімдігі Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 28 сәбилер бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
55
2
1
41.
Павлодар қаласы әкімдігі Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 23 сәбилер бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорыны
68
2
1
42.
Павлодар қаласы әкімдігі Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының туберкулез жұқтырған балаларға арналған санаторлық үлгідегі № 22 сәбилер бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
70
2
1
43.
Павлодар қаласы әкімдігі Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 33 сәбилер бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
58
2
1
44.
"Павлодар қаласы әкімдігі, Павлодар қаласы дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Спорттың балалар-жастар орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны