О внесении изменений в решение Баянаульского районного маслихата (очередная LII сессия V созыва) от 24 декабря 2015 года № 322/52 "О бюджете Баянаульского района на 2016 - 2018 годы"
Решение маслихата Баянаульского района Павлодарской области от 05 мая 2016 года № 16/03. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 16 мая 2016 года № 5120. Утратило силу решением маслихата Баянаульского района Павлодарской области от 7 марта 2017 года № 80/14 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением маслихата Баянаульского района Павлодарской области от 07.03.2017 № 80/14 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Баянаульский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Баянаульского районного маслихата (очередная LII сессия V созыва) от 24 декабря 2015 года № 322/52 "О бюджете Баянаульского района на 2016 - 2018 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 29 декабря 2015 года за № 4869, опубликованное 15 января 2016 года в газете "Баянтау" за № 3) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "3960996" заменить цифрами "3989567";
цифры "1025972" заменить цифрами "1059642";
цифры "2922578" заменить цифрами "2917479";
в подпункте 2) цифры "3964338" заменить цифрами "3992908";
в подпункте 5) цифры "-11914" заменить цифрами "-11913";
в подпункте 6) цифры "11914" заменить цифрами "11913";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам социально–экономического развития, планирования бюджета и социальной политики.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии,
секретарь районного маслихата Т. Қасен
Приложение
к решению Баянаульского
районного маслихата
(внеочередная III сессия
VI созыва)
от 05 мая 2016 года № 16/03
Приложение 1
к решению Баянаульского
районного маслихата
(очередная LІІ сессия
V созыва) от 24 декабря
2015 года № 322/52
Бюджет Баянаульского района на 2016 год
(с изменениями)
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
2016 год
I. Доходы

Баянауыл аудандық мәслихатының (V сайланған кезекті LII сессия) 2015 жылғы 24 желтоқсандағы "Баянауыл ауданының 2016 - 2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 322/52 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Баянауыл аудандық мәслихатының 2016 жылғы 05 мамырдағы № 16/03 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 16 мамырда № 5120 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Баянауыл аудандық мәслихатының 2017 жылғы 7 наурыздағы № 80/14 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Баянауыл аудандық мәслихатының 07.03.2017 № 80/14 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Баянауыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Баянауыл аудандық мәслихатының (V сайланған кезекті LII сессия) 2015 жылғы 24 желтоқсандағы "Баянауыл ауданының 2016 - 2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 322/52 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылғы 29 желтоқсанда № 4869 болып тіркелген, 2016 жылғы 15 қаңтардағы № 3 "Баянтау" аудандық газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшада:
"3960996" деген сандар "3989567" деген сандармен ауыстырылсын;
"1025972" деген сандар "1059642" деген сандармен ауыстырылсын;
"2922578" деген сандар "2917479" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшада "3964338" деген сандар "3992908" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшада "-11914" деген сандар "-11913" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшада "11914" деген сандар "11913" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың әлеуметтік-экономикалық даму мәселелері, жоспар мен бюджет және әлеуметтік саясат жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
аудандық мәслихатының хатшысы Т. Қасен
Баянауыл аудандық
мәслихатының (VI сайланған
кезектен тыс III сессия)
2016 жылғы 05 мамырдағы
№ 16/03 шешіміне
қосымша
Баянауыл аудандық
мәслихатының (V сайланған
кезекті LII сессия)
2015 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 322/52 шешіміне
1-қосымша
Баянауыл ауданының 2016 жылға арналған бюджеті
(өзгерістермен)
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
2016 жыл
I. Кірістер

61501
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
21849
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
17955
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
4542
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
10722
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
479
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
2825
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
3129
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
141228
1
Социальное обеспечение
24150
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
22707
005
Государственная адресная социальная помощь
900
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
8658
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
13149
464
Отдел образования района (города областного значения)
1443
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
1443
2
Социальная помощь
92536
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
92536
002
Программа занятости
26447
006
Оказание жилищной помощи
2400
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
25992
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
560
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
24583
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
12554
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
24542
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
24542
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
23365
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат

61501
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21849
005
Ауданның (облыстык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
17955
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
4542
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
10722
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
479
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
2825
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
3129
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
141228
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
24150
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
22707
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
900
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
8658
025
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
13149
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1443
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
1443
2
Әлеуметтiк көмек
92536
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
92536
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
26447
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
2400
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
25992
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
560
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
24583
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
12554
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
24542
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
24542
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
23365
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу