О внесении изменения в решение Железинского районного маслихата от 20 ноября 2014 года № 250-5/31 (XXХI очередная сессия, V созыв) "Об утверждении Правил предоставления жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) Железинского района"
Решение маслихата Железинского района Павлодарской области от 30 июня 2016 года № 23/6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 25 июля 2016 года № 5175. Утратило силу решением маслихата Железинского района Павлодарской области от 7 марта 2017 года № 80/6 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением маслихата Железинского района Павлодарской области от 07.03.2017 № 80/6 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 97 Закона Республики Казахстан от 16 апреля 1997 года "О жилищных отношениях", постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2009 года № 2314 "Об утверждении Правил предоставления жилищной помощи", Железинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Железинского районного маслихата от 20 ноября 2014 года № 250-5/31 "Об утверждении Правил предоставления жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) Железинского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 27 ноября 2014 года № 4198, опубликованное в газетах "Родные просторы" и "Туған өлке" от 6 декабря 2014 года № 49) следующее изменение:
в Правилах предоставления жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) Железинского района, утвержденных указанным решением:
в разделе 4 пункт 15 изложить в следующей редакции:
"15. Для назначения жилищной помощи семья (гражданин) обращается в отдел Железинского района Департамента "Центр обслуживания населения" - филиала НАО "Государственная корпорация "Правительство для граждан" по Павлодарской области и представляет документы, указанные в подпункте 1 пункта 9 стандарта государственной услуги "Назначение жилищной помощи", утвержденного Приказом Министра национальной экономики Республики Казахстан от 9 апреля 2015 года № 319.".
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию социально - экономического развития и бюджета районного маслихата.

Железинка аудандық мәслихатының 2014 жылғы 20 қарашадағы (V сайланған XXXI (кезекті) сессиясы) "Железин ауданының аз қамтамасыз етілген отбасыларына (азаматтарына) тұрғын үй көмегін беру ережесін бекіту туралы" № 250-5/31 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Павлодар облысы Железинка аудандық мәслихатының 2016 жылғы 30 маусымдағы № 23/6 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 25 шілдеде № 5175 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Железинка аудандық мәслихатының 2017 жылғы 7 наурыздағы № 80/6 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Железинка аудандық мәслихатының 07.03.2017 № 80/6 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 15) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 сәуірдегі "Тұрғын үй қатынастары туралы" Заңының 97-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 30 желтоқсандағы "Тұрғын үй көмегін көрсету ережесін бекіту туралы" № 2314 қаулысына сәйкес Железинка аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Железинка аудандық мәслихатының 2014 жылғы 20 қарашадағы "Железин ауданының аз қамтамасыз етілген отбасыларына (азаматтарына) тұрғын үй көмегін беру ережесін бекіту туралы" № 250-5/31 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2014 жылғы 27 қарашада № 4198 болып тіркелген, "Родные просторы" және "Туған өлке" газеттерінің 2014 жылғы 6 желтоқсандағы № 49 жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген Железин ауданының аз қамтамасыз етілген отбасыларына (азаматтарына) тұрғын үй көмегін беру ережесінде:
4-бөлімдегі 15-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"15. Тұрғын үй көмегін тағайындау үшін (азамат) отбасы "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" КЕ АҚ Павлодар облысы бойынша филиалы - "Халыққа қызмет көрсету орталығы" департаментінің Железин аудандық бөліміне жүгінеді және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 9 сәуірдегі № 319 бұйрығымен бекітілген "Тұрғын үй көмегін тағайындау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының 9-тармағының 1) тармақшасында көрсетілген құжаттарды ұсынады.".
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың бюджет және әлеуметтік-экономикалық даму бойынша тұрақты комиссияcына жүктелсін.

3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата Ж. Тлебалдина
Секретарь районного маслихата П. Лампартер

3. Осы шешім алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы Ж. Тлебалдина
Аудандық мәслихаттың хатшысы П. Лампартер