О переименовании улицы в селе Березовка Актауского сельского округа Железинского района
Решение акима Актауского сельского округа Железинского района Павлодарской области от 22 июня 2016 года № 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 20 июля 2016 года № 5169
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", учитывая мнение жителей села Березовка Актауского сельского округа и на основании заключения областной ономастической комиссии от 2 декабря 2015 года, аким Актауского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу "Ленина" на улицу "Жеңіс" в селе Березовка Актауского сельского округа Железинского района.
2. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его официального опубликования.
Аким сельского округа М. Сагиев

Железин ауданы Ақтау селолық округінің Березовка селосындағы көшені қайта атау туралы
Павлодар облысы Железин ауданы Ақтау селолық округі әкімінің 2016 жылғы 22 маусымдағы № 3 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 20 шілдеде № 5169 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабы 4) тармақшасына сәйкес, Ақтау селолық округінің Березовка селосы тұрғындарының пікірін ескеріп және 2015 жылғы 2 желтоқсандағы облыстық ономастикалық комиссиясының қорытындысы негізінде Ақтау селолық округінің әкімі ШЕШТІ:
1. Железин ауданы Ақтау селолық округінің Березовка селосындағы "Ленин" көшесі "Жеңіс" көшесі болып қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Селолық округ әкімі М. Сагиев