О внесении изменения в постановление акимата Павлодарского района от 29 апреля 2015 года № 142/4 "Об установлении квоты рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной системы, освобожденных из мест лишения свободы и несовершеннолетних выпускников интернатных организаций Павлодарского района"
Постановление акимата Павлодарского района Павлодарской области от 05 февраля 2016 года № 47/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 24 февраля 2016 года № 4935
В соответствии с Трудовым кодексом Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года, акимат Павлодарского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Павлодарского района от 29 апреля 2015 года № 142/4 "Об установлении квоты рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной системы, освобожденных из мест лишения свободы и несовершеннолетних выпускников интернатных организаций Павлодарского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4474, опубликовано 28 мая 2015 года в газетах "Заман тынысы" № 21 (8039), "Нива" № 21 (208) следующее изменение:
в преамбуле вышеуказанного постановления слова и цифры "пунктом 1 статьи 21 Трудового Кодекса Республики Казахстан от 15 мая 2007 года" заменить словами и цифрами "подпунктом 7) статьи 18 Трудового Кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района А. Бабенко

Павлодар ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 29 сәуірдегі "Павлодар ауданының қылмыстық-атқару жүйесі пробация қызметінің есебінде тұрған, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшін және интернаттық ұйымдардың кәмелетке толмаған түлектері үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" № 142/4 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар аудандық әкімдігінің 2016 жылғы 05 ақпандағы № 47/2 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 24 ақпанда № 4935 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы Еңбек кодексіне сәйкес, Павлодар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Павлодар ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 29 сәуірдегі "Павлодар ауданының қылмыстық-атқару жүйесі пробация қызметінің есебінде тұрған, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшін және интернаттық ұйымдардың кәмелетке толмаған түлектері үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4474 тіркелген, 2015 жылғы 28 мамырдағы "Заман тынысы" № 21 (8039), "Нива" № 21 (208) газеттерінде жарияланған) № 142/4 қаулысына келесі өзгеріс енгізілсін:
жоғарыда көрсетілген қаулының кіріспесінде "Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 15 мамырдағы Еңбек кодексінің 21-бабының 1-тармағына" сөздері мен сандары "Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы Еңбек кодексінің 18-бабының 7) тармақшасына" сөздері мен сандарымен ауыстырылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А. Бабенко