О внесении изменения в решение Павлодарского районного маслихата (54 очередная сессия, 5 созыв) от 23 декабря 2015 года № 54/406 "О Павлодарском районном бюджете на 2016 - 2018 годы"
Решение маслихата Павлодарского района Павлодарской области от 12 августа 2016 года № 6/46. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 24 августа 2016 года № 5218. Утратило силу решением маслихата Павлодарского района Павлодарской области от 7 февраля 2017 года № 13/82 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением маслихата Павлодарского района Павлодарской области от 07.02.2017 № 13/82 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).

Павлодар аудандық мәслихатының (5 сайланған 54 кезекті сессиясы) 2015 жылғы 23 желтоқсандағы "2016 - 2018 жылдарға арналған Павлодар аудандық бюджет туралы" № 54/406 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 2016 жылғы 12 тамыздағы № 6/46 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 24 тамызда № 5218 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 2017 жылғы 7 ақпандағы № 13/82 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 07.02.2017 № 13/82 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Павлодарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Павлодарского районного маслихата (54 очередная сессия, 5 созыв) от 23 декабря 2015 года № 54/406 "О Павлодарском районном бюджете на 2016 - 2018 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 29 декабря 2015 года за № 4867, опубликованное в районных газетах "Заман тынысы", "Нива" от 14 января 2016 года № 2), следующие изменение:
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Павлодар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Павлодар аудандық мәслихаттың (5 сайланған 54 кезекті сессиясы) 2015 жылғы 23 желтоқсандағы "2016 - 2018 жылдарға арналған Павлодар аудандық бюджет туралы" № 54/406 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылғы 29 желтоқсанда № 4867 болып тіркелген, аудандық "Заман тынысы", "Нива" газеттерінің 2016 жылғы 14 қаңтардағы № 2 сандарында жарияланған) шешіміне мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.