Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации по Павлодарскому району на 2017 год
Постановление акимата Павлодарского района Павлодарской области от 16 ноября 2016 года № 361/11. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 23 ноября 2016 года № 5274. Утратило силу постановлением акимата Павлодарского района Павлодарской области от 12 июня 2017 года № 154/6 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования)

Павлодар ауданы бойынша пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін 2017 жылға арналған жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы
Павлодар облысы Павлодар аудандық әкімдігінің 2016 жылғы 16 қарашадағы № 361/11 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 23 қарашада № 5274 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар аудандық әкімдігінің 2017 жылғы 12 маусымдағы № 154/6 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен

Сноска. Утратило силу постановлением акимата Павлодарского района Павлодарской области от 12.06.2017 № 154/6 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 7) статьи 18 Трудового кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года, подпунктом 7) статьи 9 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения", Правилами квотирования рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации, утвержденными Приказом Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 26 мая 2016 года № 412, с учетом складывающейся ситуации на региональном рынке труда, численности лиц, состоящих на учете службы пробации и необходимости оказания им содействия в трудоустройстве, акимат Павлодарского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар аудандық әкімдігінің 12.06.2017 № 154/6 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы Еңбек кодексінің 18-бабының 7) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 9-бабының 7) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2016 жылғы 26 мамырдағы № 412 бұйрығымен бекітілген Пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарын квоталау қағидаларына сәйкес, өңірлік еңбек нарығында қалыптасқан жағдайды, пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар санын және олардың жұмысқа орналасуына жәрдем көрсетуді ескеріп, Павлодар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации на 2017 год для организаций независимо от организационно-правовой формы и формы собственности в размере одного процента от списочной численности работников организации согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким района А. Бабенко
Приложение
к постановлению акимата
Павлодарского района

1. Ұйымдық-құқықтық нысанына және меншік нысанына қарамастан қосымшаға сәйкес ұйымдар үшін пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін 2017 жылға арналған квотасы ұйым қызметкерлері тізімдік санының бір пайызы мөлшерінде белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А. Бабенко
Павлодар ауданы әкімдігінің

от "16" ноября 2016 года
№ 361/11
Квота рабочих мест для трудоустройства лиц,
состоящих на учете службы пробации на 2017 год
№ п/п
Наименование организации
Списочная численность работников, человек
Количество квотированных рабочих мест, человек
1
Производственный кооператив "Луганск"
252
2
2
Коммунальное государственное учреждение "Областной психоневрологический центр оказания специальных социальных услуг" управления координации занятости и социальных программ Павлодарской области

2016 жылғы "16" қарашадағы
№ 361/11 қаулысына
қосымша
Пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа
орналастыру үшін 2017 жылға жұмыс орындарының квотасы
№ р/с
Ұйымның атауы
Қызметкерлердің тізімдік саны, адам
Квоталанған жұмыс орындар саны, адам
1
"Луганск" өндірістік кооперативі
252
2
2
Павлодар облысының жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасының "Арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсетудің облыстық психоневрологиялық орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі