Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства инвалидов в организациях Успенского района на 2016 год
Постановление акимата Успенского района Павлодарской области от 05 июля 2016 года № 121/7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 26 июля 2016 года № 5180. Утратило силу постановлением акимата Успенского района Павлодарской области от 19 сентября 2016 года № 172/9
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Успенского района Павлодарской области от 19.09.2016 № 172/9.
В соответствии с подпунктом 6) статьи 9 и подпунктом 1) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения", в целях обеспечения занятости инвалидов, акимат Успенского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства инвалидов в размере трех процентов от численности рабочих мест без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда в организациях Успенского района независимо от организационно-правовой формы и формы собственности на 2016 год.
2. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Успенского района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Б. Демеуов

2016 жылға Успен ауданының ұйымдарында мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы
Павлодар облысы Успен аудандық әкімдігінің 2016 жылғы 05 шілдедегі № 121/7 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 26 шілдеде № 5180 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Успен аудандық әкімдігінің 2016 жылғы 19 қыркүйектегі № 172/9 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Успен аудандық әкімдігінің 19.09.2016 № 172/9 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 9-бабының 6) тармақшасына және 27-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, мүгедектердің жұмысқа орналасуын қамтамасыз ету мақсатында Успен ауданының әкімдігі КАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2016 жылға арналған Успен ауданының ұйымдарында ұйымдық-құқықтық нысанына және меншік нысандарына қарамастан мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін ауыр жұмыстар орнынан, зиянды, қауіпті еңбек жағдайларынан басқа жұмыс орындар квотасы аудандағы жұмыс орындардың жалпы санының үш пайызы мөлшерінде белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау осы мәселелерге жетекшілік ететін Успен ауданы әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Б. Демеуов