О внесении изменения в решение XXXXX-й сессии маслихата города Алматы IV-го созыва от 7 декабря 2011 года № 491 "О ставках платы за эмиссии в окружающую среду по городу Алматы"
Решение LI-й сессии маслихата города Алматы V созыва от 11 марта 2016 года N 418. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 8 апреля 2016 года за N 1272. Утратило силу решением маслихата города Алматы от 15 апреля 2024 года № 108
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Алматы от 15.04.2024 № 108 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", и статьей 43-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", маслихат города Aлматы V-го созыва РЕШИЛ:
1. Внести в решение XXХXХ-й сессии маслихата города Aлматы IV-го созыва от 7 декабря 2011 года № 491 "О ставках платы за эмиссии в окружающую среду по городу Aлматы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 914, опубликовано 31 декабря 2011 года в газетах "Aлматы акшамы" №159 и 31 декабря 2011 года "Вечерний Aлматы" № 161), с изменениями, внесенными решением ХI сессии маслихата города Aлматы V созыва от 12 декабря 2012 года № 77 "О внесении изменений в решение XXXXX-й сессии маслихата города Aлматы IV-го созыва от 7 декабря 2011 года № 491 "О ставках платы за эмиссии в окружающую среду по городу Aлматы на 2012 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 962, опубликовано 12 января 2013 года в газетах "Aлматы ақшамы" № 5 и 12 января 2013 года "Вечерний Aлматы" № 4), следующее изменение:
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Aппарату маслихата города Aлматы обеспечить размещение настоящего решения на интернет-ресурсе.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на председателя постоянной комиссии по вопросам градостроительства, благоустройства и коммунальной собственности маслихата города Aлматы Б. Шин и заместителя акима города Aлматы Е. Aукенова (по согласованию).
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель LI-й сессии
маслихата города Aлматы
V-го созыва
A. Набиев
Секретарь маслихата
города Aлматы V-го созыва
К. Казанбаев
Приложение
к решению LІ-ой сессии маслихата
города Aлматы V-го созыва
от 11 марта 2016 года № 418
Приложение
к решению ХХХХХ-й сессии маслихата
города Aлматы IV-го созыва
от 07 декабря 2011 года № 491
Ставки
платы за эмиссии в окружающую среду по городу Aлматы

IV сайланған Алматы қаласы мәслихаты ХХХХХ сессиясының "Алматы қаласы бойынша қоршаған ортаға эмиссиялар үшін төлемақы ставкалары туралы" 2011 жылғы 7 желтоқсандағы № 491 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Алматы қаласы мәслихатының 2016 жылғы 11 наурыздағы № 418 шешімі. Алматы қаласының Әділет департаментінде 2016 жылғы 08 сәуірде № 1272 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы мәслихатының 2024 жылғы 15 сәуірдегі № 108 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қаласы мәслихатының 15.04.2024 № 108 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына және "Нормативтік құқықтық актілер туралы" 1998 жылғы 24 наурыздағы Қазақстан Республикасының Заңының 43-1 бабына сәйкес V сайланған Aлматы қаласының мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. IV сайланған Aлматы қаласы мәслихаты ХХХХХ сессиясының "Aлматы қаласы бойынша қоршаған ортаға эмиссиялар үшін төлемақы ставкалары туралы" 2011 жылғы 7 желтоқсандағы № 491 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 914 болып тіркелген, "Aлматы ақшамы" газетінің 2011 жылғы 31 желтоқсандағы № 159 және "Вечерний Aлматы" газетінің 2011 жылғы 31 желтоқсандағы № 161 сандарында жарияланған), V сайланған Aлматы қаласы мәслихаты ХІ сессиясының 2012 жылғы 12 желтоқсандағы №77 "IV сайланған Aлматы қаласы мәслихаты ХХХХХ сессиясының "Aлматы қаласы бойынша қоршаған ортаға эмиссиялар үшін төлемақы ставкалары туралы" 2011 жылғы 7 желтоқсандағы № 491 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімімен енгізілген өзгерістерімен (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 962 болып тіркелген, "Aлматы ақшамы" газетінің 2013 жылғы 12 қаңтардағы № 5 және "Вечерний Aлматы" газетінің 2013 жылғы 12 қаңтардағы № 4 сандарында жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
аталған шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Aлматы қаласы мәслихатының аппараты осы шешімнің интернет - ресурста орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Aлматы қаласы мәслихатының қала құрылысы, көріктендіру және коммуналдық меншік мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясының төрағасы Б. Шинге және Aлматы қаласы әкімінің орынбасары Е. Әукеновке (келісім бойынша) жүктелсін.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғаш ресми жарияланғаннан кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
V сайланған
Aлматы қаласы мәслихаты
LІ сессиясының төрағасы
Ә. Нәбиев
V сайланған
Aлматы қаласы мәслихатының
хатшысы
Қ. Қазанбаев
V сайланған Aлматы қаласы
мәслихаты LІ сессиясының
2016 жылғы 11 наурыздағы
№ 418 шешіміне
қосымша
ІV сайланған Aлматы қаласы
мәслихаты ХХХХХ сессиясының
2011 жылғы 7 желтоқсандағы
№ 491 шешіміне
қосымша
Aлматы қаласы бойынша қоршаған ортаға эмиссиялар үшін
төлемақы мөлшерлемелері