О внесении изменений и дополнения в решение городского маслихата от 18 декабря 2015 года № 316 "О бюджете города на 2016-2018 годы"
Решение Атырауского городского маслихата Атырауской области от 20 декабря 2016 года № 80. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 27 декабря 2016 года № 3726
В соответствии со статьей 85 и 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Атырауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение городского маслихата от 18 декабря 2015 года № 316 "О бюджете города на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3439, опубликовано 23 января 2016 года в газете "Прикаспийская коммуна" следующие изменения и дополнение:
В пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "97 458 651" заменить цифрами "94 386 907";
цифры "84 584 287" заменить цифрами "81 638 667";
цифры "375 082" заменить цифрами "340 558";
цифры "2 718 122" заменить цифрами "2 593 827";
цифры "9 781 160" заменить цифрами "9 813 855";
в подпункте 2):
цифры "101 440 014" заменить цифрами "97 630 387".
в пункте 5:

Қалалық мәслихаттың 2015 жылғы 18 желтоқсандағы № 316 "2016-2018 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 2016 жылғы 20 желтоқсандағы № 80 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 27 желтоқсанда № 3726 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 85 және 106 баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Атырау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қалалық мәслихаттың 2015 жылғы 18 желтоқсандағы № 316 "2016-2018 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3439 тіркелген, 2016 жылғы 23 қаңтарда "Атырау" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақтың:
1) тармақшасында:
"97 458 651"деген сандар "94 386 907"деген сандармен ауыстырылсын;
"84 584 287"деген сандар "81 638 667"деген сандармен ауыстырылсын;
"375 082" деген сандар "340 558" деген сандармен ауыстырылсын;
"2 718 122" деген сандар "2 593 827"деген сандармен ауыстырылсын;
"9 781 160" деген сандар "9 813 855" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"101 440 014" деген сандар "97 630 387" деген сандармен ауыстырылсын.
5-тармақта:

цифры "2 196 302" заменить цифрами "2 228 997".
в пункте 15:
цифры "2 000 000" заменить цифрами "1 262 117".
Дополнить пунктом 18 следующего содержания:
"18. Из средств, выделенных из Национального фонда в рамках программы "Нурлы Жол" на строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры в микрайон Береке, Атырау, в населенных пунктах Таскала-4 (Кайнар), Водникова-3, Кокарна (Нефтебаза), Кокарна (дополнение) в сумме 2 523 840 тысяч тенге произвести передвижку средств в сумме 300 000 тысяч тенге, выделенных на строительство внутридворовых дорог в микрайон Береке и суммы экономии по государственным закупкам на строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры микрайон Атырау в размере 4 018 тысяч тенге на строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры в населенных пунктах Таскала-4 (Кайнар) и Водниково-3".

"2 196 302" деген сандар "2 228 997" деген сандармен ауыстырылсын.
15-тармақта:
"2 000 000" деген сандар "1 262 117" деген сандармен ауыстырылсын.
Келесі мазмұндағы 18 тармақпен толықтырылсын:
"18. 2016 жылы "Нұрлы Жол" бағдарламасы аясында Ұлттық қордан Береке, Атырау ықшам аудандарында және Тасқала-4 (Қайнар), Водниково-3, Көкарна (Нефтебаза), Кокарна (қосымша) елді мекендерінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылым құрылысына 2 523 840 мың теңге бөлінген қаражаттың ішінен Береке ықшам ауданындағы аулаішілік жол құрылысына бөлінген 300 000 мың теңгені және Атырау ықшам ауданындағы инфрақұрылым құрылысынан мемлекеттік сатып алу қорытындысы бойынша үнемделген 4 018 мың теңге қаражатты Тасқала-4 және Водниково-3 елді мекендерінің инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымның құрылысына жылжытылсын".

2. Приложения 1 и 5 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию (М. Чердабаев) по вопросам экономики, бюджета, финансов, развития производства и предпринимательства.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель VIII сессии Б. Шеркешбаева
Секретарь городского маслихата К. Азмуханов
Приложение 1 к решению городского маслихата от 20 декабря 2016 года № 80

2. Көрсетілген шешімнің 1 және 5-қосымшалары осы шешімнің 1 және 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау экономика, бюджет, қаржы және өндіріс пен кәсіпкерлікті дамыту мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін (М. Чердабаев).
4. Осы шешім Атырау қаласы бойынша 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
VIII сессиясының төрағасы Б. Шеркешбаева
Қалалық мәслихат хатшысы Қ. Әзмұханов
Атырау қалалық Мәслихатының 2016 жылғы 20 желтоқсандағы № 80 шешіміне қосымша

52 336
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
957
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
17 316
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1 422 585
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
3 126 376
01
Социальное обеспечение
123 153
464
Отдел образования района (города областного значения)
7 151
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
7 151
801
Отдел занятости, социальных программ и регистраци актов гражданского состояния района (города областного значения)
116 002
010
Государственная адресная социальная помощь
50 618
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
48 796
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
16 588
2
Социальная помощь
2 941 277
464
Отдел образования района (города областного значения)
313 600
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
313 600
801
Отдел занятости, социальных программ и регистраци актов гражданского состояния района (города областного значения)
2 627 677
004
Программа занятости
243 512
007
Оказание жилищной помощи
15 700
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
5 554
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
2 008 497
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
68 506
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
72 320
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
213 588
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
61 946
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
61 946
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
42 946
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
19 000
07
Жилищно-коммунальное хозяйство

52 336
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды)асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
957
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педогогикалық консультациялық көмек көрсету
17 316
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
1 422 585
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
3 126 376
1
Әлеуметтік қамсыздандыру
123 153
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
7 151
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
7 151
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
116 002
010
Мемлекеттiк атаулы әлеуметтiк көмек
50 618
016
18 жасқа дейiнгi балаларға мемлекеттiк жәрдемақылар
48 796
025
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
16 588
2
Әлеуметтiк көмек
2 941 277
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бiлiм бөлiмi
313 600
008
Жергiлiктi өкiлдi органдардың шешiмi бойынша бiлiм беру ұйымдарының күндiзгi оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушiлердi қоғамдық көлiкте (таксиден басқа) жеңiлдiкпен жол жүру түрiнде әлеуметтiк қолдау
313 600
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
2 627 677
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
243 512
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
15 700
009
Үйден тәрбиеленiп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
5 554
011
Жергiлiктi өкiлеттi органдардың шешiмi бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтiк көмек
2 008 497
013
Белгiленген тұрғылықты жерi жоқ тұлғаларды әлеуметтiк бейiмдеу
68 506
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
72 320
017
Мүгедектердi оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен және ымдау тiлi мамандарының қызмет көрсетуiн, жеке көмекшiлермен қамтамасыз ету
213 588
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
61 946
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
61 946
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтiк төлемдердi есептеу, төлеу мен жеткiзу бойынша қызметтерге ақы төлеу
42 946
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
19 000
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық