О внесении изменений в решение районного маслихата от 24 декабря 2015 года № 35-2 "О районном бюджете на 2016 - 2018 годы"
Решение Жылыойского районного маслихата Атырауской области от 28 апреля 2016 года № 2-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 29 апреля 2016 года № 3496. Утратило силу решением Жылыойского районного маслихата Атырауской области от 28 марта 2017 года № 9-5
Сноска. Утратило силу решением Жылыойского районного маслихата Атырауской области от 28.03.2017 № 9-5 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение акимата района об уточнении районного бюджета на 2016-2018 годы, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 24 декабря 2015 года № 35-2 "О районном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3443, опубликовано в газете "Кен Жылой" 28 января 2016 года) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "19 226 148" заменить цифрами "20 045 347";
цифры "17 731 679" заменить цифрами "18 156 111";
цифры "1 372 531" заменить цифрами "1 767 298";
в подпункте 2):
цифры "19 226 148" заменить цифрами "20 077 852";
в подпункте 5):
цифры "-3 181" заменить цифрами "-35 686";
в подпункте 6):
цифры "3 181" заменить цифрами "35 686";
в строке используемые остатки бюджетных средств цифру "0" заменить цифрами "32 505".

Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № 35-2 "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Жылыой ауданы мәслихатының 2016 жылғы 28 сәуірдегі № 2-1 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 29 сәуірде № 3496 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Жылыой аудандық мәслихатының 2017 жылғы 28 наурыздағы № 9-5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Жылыой аудандық мәслихатының 28.03.2017 № 9-5 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес және аудан әкімдігі ұсынған 2016–2018 жылдарға арналған аудандық бюджетті нақтылау туралы ұсынысын қарап, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № 35-2 "2016–2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3443 болып тіркелген, 2016 жылғы 28 қаңтардағы "Кең Жылой" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтың:
1) тармақшасында:
"19 226 148" деген сандар "20 045 347" деген сандармен ауыстырылсын;
"17 731 679" деген сандар "18 156 111" деген сандармен ауыстырылсын;
"1 372 531" деген сандар "1 767 298" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"19 226 148" деген сандар "20 077 852" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
"- 3 181" деген сандар "-35 686" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
"3 181" деген сандар "35 686" деген сандармен ауыстырылсын;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары деген жолдағы "0" деген сан "32 505" деген сандармен ауыстырылсын.

2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам бюджета, финансов, экономики и развития предпринимательства (Жакашев У.).
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель ІІ сессии
районного маслихата
Кондыбаев Н.
Секретарь районного маслихата Кенганов М.

2. Көрсетілген шешімге 1 қосымша осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың бюджет, қаржы, экономика және кәсіпкерлікті дамыту мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін (Ү.Жақашев).
4. Осы шешім 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
ІІ cессиясының төрағасы
Н. Қондыбаев
Аудандық мәслихат хатшысы М. Кенғанов

001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
23287
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
150599
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
856
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
20000
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
480
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого- медико-педагогической консультативной помощи населению
14973
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
118748
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
4900
037
Строительство и реконструкция объектов дошкольного воспитания и обучения
4900
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
162112
464
Отдел образования района (города областного значения)
1202
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
1202
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
157803
004
Программа занятости
40687
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
2750
007
Оказание жилищной помощи
2500
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2500
010
Государственная адресная социальная помощь
1747
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
19858
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
30130
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
25941
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
31690
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2007
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы

001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
23287
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелері үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
150599
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
856
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
20000
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды)асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
480
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
14973
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
118748
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
4900
037
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту объектілерін салу және реконструкциялау
4900
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
162112
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1202
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
1202
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
157803
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
40687
006
Ауылдық жерлерде тұратын білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
2750
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
2500
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2500
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
1747
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
19858
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
30130
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
25941
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
31690
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2007
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру