О внесении изменении в решение районного маслихата от 27 марта 2015 года № ХХХ-5 "Об утверждении правил проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей села, улицы, многоквартирного жилого дома для участия в сходе местного сообщества на территории сельских округов Кызылкогинского района"
Решение Кызылкогинского районного маслихата Атырауской области от 28 сентября 2016 года № V-10. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 24 октября 2016 года № 3653. Утратило силу решением Кызылкогинского районного маслихата Атырауской области от 13 декабря 2023 года № 10-6
Сноска. Утратило силу решением Кызылкогинского районного маслихата Атырауской области от 13.12.2023 № 10-6 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 6 статьи 39-3 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", со статьей 26 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", с постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 октября 2013 года "Об утверждении Типовых правил проведения раздельных сходов местного сообщества" и на основании решений акима Миялинского сельского округа от 26 сентября 2016 года № 74, акима Сагизского сельского округа от 26 сентября 2016 года № 77, акима Мукурского сельского округа от 26 сентября 2016 года № 45, акима Жангельдинского сельского округа от 26 сентября 2016 года № 20, акима Уильского сельского округа от 26 сентября 2016 года № 31, акима Куздыгаринского сельского округа от 26 сентября 2016 года № 8, акима Тасшагильского сельского округа от 26 сентября 2016 года № 7, акима Жамбульского сельского округа от 26 сентября 2016 года № 9, акима Кызылкогинского сельского округа от 26 сентября 2016 года № 5, акима Тайсойганского сельского округа от 26 сентября 2016 года № 6, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в правила, утвержденные решением районного маслихата от 27 марта 2015 года № ХХХ-5 "Об утверждении правил проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей села, улицы, многоквартирного жилого дома для участия в сходе местного сообщества на территории сельских округов Кызылкогинского района" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3161, опубликовано 7 мая 2015 года в районной газете "Кызылкога") следующие изменения:
в пункте 10 приложения 1 правил:
слова "в аппарат акима Миялинского сельского округа" заменить словами "в государственное учреждение "Аппарат акима Миялинского сельского округа";

Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 27 наурыздағы № ХХХ-5 "Қызылқоға ауданының ауылдық округтерінің аумағында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл, көше, көппәтерлі тұрғын үй тұрғындары өкілдерінің санын айқындау қағидасын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Қызылқоға аудандық мәслихатының 2016 жылғы 28 қыркүйектегі № V-10 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 24 қазанда № 3653 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Қызылқоға аудандық мәслихатының 2023 жылғы 13 желтоқсандағы № 10-6 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Қызылқоға аудандық мәслихатының 13.12.2023 № 10-6 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 39-3-бабының 6-тармағына, "Кұқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 26-бабына, "Бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің үлгі қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 18 қазандағы қаулысына сәйкес және Миялы ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 26 қыркүйектегі № 74, Сағыз ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 26 қыркүйектегі № 77, Мұқыр ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 26 қыркүйектегі № 45, Жангелдин ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 26 қыркүйектегі № 20, Ойыл ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 26 қыркүйектегі № 31, Көздіғара ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 26 қыркүйектегі № 8, Тасшағыл ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 26 қыркүйектегі № 7, Жамбыл ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 26 қыркүйектегі № 9, Қызылқоға ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 26 қыркүйектегі № 5, Тайсойған ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 26 қыркүйектегі № 6 шешімдерінің негізінде, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 27 наурыздағы № ХХХ-5 "Қызылқоға ауданының ауылдық округтерінің аумағында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл, көше, көппәтерлі тұрғын үй тұрғындары өкілдерінің санын айқындау қағидасын бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3161 санымен тіркелген, аудандық "Қызылқоға" газетіне 2015 жылғы 7 мамырда жарияланған) шешімімен бекітілген қағидасына келесі өзгерістер енгізілсін:
қағиданың 1 қосымшасындағы 10 тармақта:
"Миялы ауылдық округі әкімінің аппаратына" деген сөздер "Миялы ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесіне" деген сөздермен ауыстырылсын;

в пункте 10 приложения 2 правил:
слова "в аппарат акима Сагизского сельского округа" заменить словами "в государственное учреждение "Аппарат акима Сагизского сельского округа";
в пункте 10 приложения 3 правил:
слова "в аппарат акима Мукурского сельского округа" заменить словами "в государственное учреждение "Аппарат акима Мукурского сельского округа";
в пункте 10 приложения 4 правил:
слова "в аппарат акима Жангельдинского сельского округа" заменить словами "в государственное учреждение "Аппарат акима Жангельдинского сельского округа Кызылкогинского района Атырауской области";
в пункте 10 приложения 5 правил:
слова "в аппарат акима Уильского сельского округа" заменить словами "в государственное учреждение "Аппарат акима Уильского сельского округа Кызылкогинского района Атырауской области";
в пункте 10 приложения 6 правил:
слова "в аппарат акима Куздыгаринского сельского округа" заменить словами "в государственное учреждение "Аппарат акима Куздыгаринского сельского округа Кызылкогинского района Атырауской области";
в пункте 10 приложения 7 правил:
слова "в аппарат акима Тасшагильского сельского округа" заменить словами "в государственное учреждение "Аппарат акима Тасшагильского сельского округа Кызылкогинского района Атырауской области";
в пункте 10 приложения 8 правил:
слова "в аппарат акима Жамбульского сельского округа" заменить словами "в государственное учреждение "Аппарат акима Жамбульского сельского округа Кызылкогинского района Атырауской области";
в пункте 10 приложения 9 правил:
слова "в аппарат акима Кызылкогинского сельского округа" заменить словами "в государственное учреждение "Аппарат акима Кызылкогинского сельского округа Кызылкогинского района Атырауской области";
в пункте 10 приложения 10 правил:
слова "в аппарат акима Тайсойганского сельского округа" заменить словами "в государственное учреждение "Аппарат акима Тайсойганского сельского округа Кызылкогинского района Атырауской области".
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции, вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии А. Баймуратова
Секретарь маслихата Т. Бейскали

қағиданың 2 қосымшасындағы 10 тармақта:
"Сағыз ауылдық округі әкімінің аппаратына" деген сөздер "Сағыз ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесіне" деген сөздермен ауыстырылсын;
қағиданың 3 қосымшасындағы 10 тармақта:
"Мұқыр ауылдық округі әкімінің аппаратына" деген сөздер "Мұқыр ауылдық округінің әкім аппараты" мемлекеттік мекемесіне" деген сөздермен ауыстырылсын.
қағиданың 4 қосымшасындағы 10 тармақта:
"Жангелдин ауылдық округі әкімінің аппаратына" деген сөздер "Атырау облысы Қызылқоға ауданы Жангелдин ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесіне" деген сөздермен ауыстырылсын;
қағиданың 5 қосымшасындағы 10 тармақта:
"Ойыл ауылдық округі әкімінің аппаратына" деген сөздер "Атырау облысы Қызылқоға ауданы Ойыл ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесіне" деген сөздермен ауыстырылсын;
қағиданың 6 қосымшасындағы 10 тармақта:
"Көздіғара ауылдық округі әкімінің аппаратына" деген сөздер "Атырау облысы Қызылқоға ауданы Көздіғара ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесіне" деген сөздермен ауыстырылсын;
қағиданың 7 қосымшасындағы 10 тармақта:
"Тасшағыл ауылдық округі әкімінің аппаратына" деген сөздер "Атырау облысы Қызылқоға ауданы Тасшағыл ауылдық округінің әкім аппараты" мемлекеттік мекемесіне" деген сөздермен ауыстырылсын;
қағиданың 8 қосымшасындағы 10 тармақта:
"Жамбыл ауылдық округі әкімінің аппаратына" деген сөздер "Атырау облысы Қызылқоға ауданы Жамбыл ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесіне" деген сөздермен ауыстырылсын;
қағиданың 9 қосымшасындағы 10 тармақта:
"Қызылқоға ауылдық округі әкімінің аппаратына" деген сөздер "Атырау облысы Қызылқоға ауданы Қызылқоға ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесіне" деген сөздермен ауыстырылсын;
қағиданың 10 қосымшасындағы 10 тармақта:
"Тайсойған ауылдық округі әкімінің аппаратына" деген сөздер "Атырау облысы Қызылқоға ауданы Тайсойған ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесіне" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді, ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы: А. Баймұратова
Мәслихат хатшысы: Т. Бейсқали