О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 21 декабря 2015 года № 327-V "О районном бюджете на 2016-2018 годы"
Решение Индерского районного маслихата Атырауской области от 2 ноября 2016 года № 49-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 18 ноября 2016 года № 3672
Сноска. Утратило силу решением маслихата Индерского района Атырауской области от 10.02.2017 № 85-VI.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 21 декабря 2015 года № 327-V "О районном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3440, опубликовано 28 января 2016 года в газете "Дендер") следующие изменения и дополнения:
в подпункте 1) пункта 1:
цифры "4 856 329" заменить цифрами "4 563 378";
цифры "777 515 заменить цифрами "756 065";
цифры "2 622 заменить цифрами "22 088";
цифры "1 500" заменить цифрами "3 500";
цифры "4 074 692" заменить цифрами "3 781 725";
в подпункте 2) пункта 1:
цифры "4 877 537" заменить цифрами "4 584 586";
в подпункте 3) пункта 1:
в первом абзаце:
цифры "25 452" заменить цифрами "13 182";
в третьем абзаце:
цифру "0" заменить цифрами "12 270";
в подпункте 6) пункта 1:
цифру "0" заменить цифрами "12 270";
в пункте 8:
цифры "34 785" заменить цифрами "32 640";
цифры "25 684" заменить цифрами "31 060";
цифры "9 375" заменить цифрой "0";
цифры "42 000" заменить цифрами "39 760";
цифры "2 000" заменить цифрами "1 496";
цифры "52 300" заменить цифрами "26 150";
цифры "249 574" заменить цифрами "240 971";
цифры "2 100" заменить цифрами "322";
дополнить строками следующего содержания:
"15 500 тысяч тенге - на водоснабжение каналов в сельских населенных пунктах для орошения пастбищ;
2 086 тысяч тенге - на разработку криминогенной карты правонарушений;
985 тысяч тенге - на ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020";
в пункте 9:

Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 21 желтоқсандағы № 327-V "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Атырау облысы Индер аудандық мәслихатының 2016 жылғы 2 қарашадағы № 49-VI шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 18 қарашада № 3672 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Индер ауданы мәслихатының 2017 жылғы 10 ақпандағы № 85-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Индер ауданы мәслихатының 10.02.2017 № 85-VI шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 21 желтоқсандағы № 327-V "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3440 санымен тіркелген, 2016 жылғы 28 қаңтарда "Дендер" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақтың 1) тармақшасындағы:
"4 856 329" сандары "4 563 378" сандарымен ауыстырылсын;
"777 515" сандары "756 065" сандарымен ауыстырылсын;
"2 622" сандары "22 088" сандарымен ауыстырылсын;
"1 500" сандары "3 500" сандарымен ауыстырылсын;
"4 074 692" сандары "3 781 725" сандарымен ауыстырылсын;
1 тармақтың 2) тармақшасындағы:
"4 877 537" сандары "4 584 586" сандарымен ауыстырылсын;
1 тармақтың 3) тармақшасындағы:
бірінші абзацтағы:
"25 452" сандары "13 182" сандарымен ауыстырылсын;
үшінші абзацтағы:
"0" саны "12 270" сандарымен ауыстырылсын;
1 тармақтың 6) тармақшасындағы:
"0" саны "12 270" сандарымен ауыстырылсын;
8 тармақта:
"34 785" деген сандар "32 640" деген сандармен ауыстырылсын;
"25 684" деген сандар "31 060" деген сандармен ауыстырылсын;
"9 375" сандары "0" санымен ауыстырылсын;
"42 000" сандары "39 760" сандарымен ауыстырылсын;
"2 000" сандары "1 496" сандарымен ауыстырылсын;
"52 300" сандары "26 150" сандарымен ауыстырылсын;
"249 574" сандары "240 971" сандарымен ауыстырылсын;
"2 100" сандары "322" сандарымен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"елді-мекендерде жайылымдық жерлерді суландыру үшін каналдарды сумен жабдықтауға – 15 500 мың теңге;
құқық бұзушылықтың криминогендік картасын жасақтауға – 2 086 мың теңге;
жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыруға – 985 мың теңге";
9 тармақта:

цифры "300 000" заменить цифрами "73 573";
цифры "215 270" заменить цифрами "189 123";
цифры "26 900" заменить цифрами "15 710".
2. Приложения № 1, № 5, № 6 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям № 1, № 2, № 3 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам развития экономики, бюджета, финансов, малого и среднего предпринимательства, сельского хозяйства (С. Кулгалиев).

"300 000" сандары "73 573" сандарымен ауыстырылсын;
"215 270" сандары "189 123" сандарымен ауыстырылсын;
"26 900" сандары "15 710" сандарымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің № 1, № 5, № 6 қосымшалары осы шешімнің № 1, № 2, № 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономикалық даму, бюджет, қаржы, шағын және орта кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына (С. Құлғалиев) жүктелсін.

40 446
2
Социальная помощь
154 018
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
26 440
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
26 440
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
127 578
004
Программа занятости
76 618
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
5 235
007
Оказание жилищной помощи
1 675
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
540
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
23 548
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
19 582
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
380
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
1 349
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
1 349
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1 349
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
480 508
1
Жилищное хозяйство
102 732
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
3 671
007
Организация сохранения государственного жилищного фонда города районного значения, поселка, села, сельского округа
2 686
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
985
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1 000
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
1 000
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
93 441
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
93 441
479
Отдел жилищной инспекции района (города областного значения)
4 620
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищного фонда
4 620
2
Коммунальное хозяйство
322 050
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

40 446
2
Әлеуметтiк көмек
154 018
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл , ауылдық округ әкімінің аппараты
26 440
003
Мұқтаж азаматтарға үйiнде әлеуметтiк көмек көрсету
26 440
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
127 578
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
76 618
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
5 235
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
1 675
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
540
011
Жергiлiктi өкілетті органдардың шешiмі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
23 548
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
19 582
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
380
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
1 349
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
1 349
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткiзу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 349
7
Тұрғын үй- коммуналдық шаруашылық
480 508
1
Тұрғын үй шаруашылығы
102 732
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл , ауылдық округ әкімінің аппараты
3 671
007
Аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың, ауылдық округтің мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
2 686
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
985
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1 000
004
Азаматтардың жекеленген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
1 000
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
93 441
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
93 441
479
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй инспекциясы бөлімі
4 620
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй қоры саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
4 620
2
Коммуналдық шаруашылық
322 050
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
12 270
005
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
12 270
Приложение № 2 к решению № 49-VІ внеочередной VІ сессии районного маслихата от 2 ноября 2016 года
Приложение № 5 к решению № 327-V внеочередной ХХХІV сессии районного маслихата от 21 декабря 2015 года
Объем финансирования бюджетных программ на 2016 год аппаратов акимов поселка, сельских округов (тысяч тенге)
Код программы
Наименование поселка, сельских округов
Наименование бюджетных программ
Поселок Индербор
Жарсуатский сельский округ
Боденевский сельский оруг
Коктогайский сельский округ

459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
12 270
005
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
12 270
Аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 2 қарашадағы кезектен тыс VІ сессиясының № 49 -VІ шешiмiне № 2 қосымша
Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 21 желтоқсандағы кезектен тыс ХХХІV сессиясының № 327-V шешiмiне № 5 қосымша
Кенттiк, ауылдық округтер әкiмдерi аппараттарының 2016 жылға арналған бюджеттiк бағдарламаларын қаржыландыру көлемі (мың теңге)
Бағдарламалардың коды
Кенттiң, ауылдық округтердiң атауы
Бюджеттiк бағдарламалардың атауы
Индербор кенті
Жарсуат ауылдық округi
Бөдене ауылдық округi
Көктоғай ауылдық округi