Об установлении ограничительных мероприятий на улице Кайнар, села Орманшы, сельского округа Дермене
Решение акима сельского округа Дермене города Арыс Южно-Казахстанской области от 6 мая 2016 года № 13. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 17 мая 2016 года № 3744. Утратило силу решением акима сельского округа Дермене города Арыс Южно-Казахстанской области от 7 июля 2016 года № 24
Сноска. Утратило силу решением акима сельского округа Дермене города Арыс Южно-Казахстанской области от 07.07.2016 № 24 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления руководителя Арысской городской территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 5 мая 2016 года № 73 и в целях ликвидации очагов заразных болезней животных РЕШИЛ:
1. В связи с заболеванием бешенства коровы, жилого дома по адресу № 7 улицы Кайнар села Орманшы сельского округа Дермене, установить ограничительные мероприятия по улице Кайнар.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа Дермене А.Алиев

Дермене ауылдық округі, Орманшы ауылының, Қайнар көшесінде шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Арыс қаласы Дермене ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 6 мамырдағы № 13 шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 17 мамырда № 3744 болып тіркелді. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Арыс қаласы Дермене ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 7 шілдедегі № 24 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Арыс қаласы Дермене ауылдық округі әкімінің 07.07.2016 № 24 шешімімен (ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35 бабының 2 тармағына, "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10-1 бабының 7) тармақшасына сәйкес, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Арыс қалалық аумақтық инспекциясы басшысының 2016 жылғы 5 мамырдағы № 73 ұсынысы негізінде және жануарлардың жұқпалы ауруларының ошақтарын жою мақсатында ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Дермене ауылдық округі Орманшы ауылының Қайнар көшесі, №7 тұрғын үйдің сиыры құтырық ауруымен ауруына байланысты Қайнар көшесінде шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Дермене ауылдық округ әкімі А.Алиев