Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам населения на 2016 год
Постановление акимата города Кентау Южно-Казахстанской области от 15 января 2016 года № 12. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 18 января 2016 года № 3532. Утратило силу постановлением акимата города Кентау Южно-Казахстанской области от 18 мая 2016 года № 128
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Кентау Южно-Казахстанской области от 18.05.2016 № 128.
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 5 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат города Кентау ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить дополнительный перечень лиц, относящихся к целевым группам населения на 2016 год, проживающих на территории города Кентау:
1) длительное время (более года) неработающие граждане;
2) безработные граждане старше 50 лет, до достижения пенсионного возраста;
3) лица завершившие профессиональное обучение по направлению уполномоченного органа;
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Б.Кнатова.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Кентау А.Макулбаев

2016 жылға халықтың нысаналы топтарына жататын тұлғалардың қосымша тізбесін белгілеу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Кентау қаласы әкімдігініі 2016 жылғы 15 қаңтардағы № 12 қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 18 қаңтарда № 3532 болып тіркелді. Күшi жойылды - Оңтүстiк Қазақстан облысы Кентау қаласының әкiмдiгiнiң 2016 жылғы 18 мамырдағы № 128 қаулысымен
Ескерту. Күшi жойылды - Оңтүстiк Қазақстан облысы Кентау қаласының әкiмдiгiнiң 18.05.2016 № 128 қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабының 2 тармағына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 5 бабының 2 тармағына сәйкес, Кентау қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2016 жылға Кентау қаласы аумағында тұратын халықтың нысаналы топтарына жататын тұлғалардың қосымша тізбесі белгіленсін:
1) ұзақ уақыт (бір жылдан аса) жұмыс істемейтін азаматтар;
2) зейнеткерлік жасқа жеткенге дейін 50 жастан асқан жұмыссыз азаматтар;
3) уәкілетті органның жолдамасы бойынша кәсіби оқуды аяқтаған тұлғалар.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Кентау қаласы әкімінің орынбасары Б. Кнатовқа жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Кентау қаласының әкімі Ә.Мақұлбаев