О схеме зонирования земель города Кентау
Решение Кентауского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 28 ноября 2016 года № 57. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 28 декабря 2016 года № 3939. Утратило силу решением Кентауского городского маслихата Туркестанской области от 29 июня 2022 года № 149
Сноска. Утратило силу решением Кентауского городского маслихата Туркестанской области от 29.06.2022 № 149 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и пунктом 2 статьи 8 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить схему зонирования земель города Кентау (приложение прилагается).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
городского маслихата Ж. Курманбеков
Секретарь городского
маслихата Т. Балабиев
Приложение к решению
Кентауского городского
маслихата от "28" ноября 2016
года № 57
Схема зонирования земель города Кентау
Границы при вхождении отчетной зоны № 1 кадастрового квартала 19-304-022, 19-304-023 в зону оценки № 1: с пересечения улиц Сейфуллина и Куралбаева, по улице Сейфуллина в северо-восточном направлений до проспекта Конаева, по проспекту Конаева в северном направлений до улицы Панфилова, по улице Панфилова в северо-восточном направлений до улицы Логинова, по улице Логинова в обход детского сада, больницы и частного сектора до улицы Толе би, по улице Толе би в северо-восточном направлений до улицы Логинова, по улице Логинова в северном направлений до улицы Абылай хана, с улицы Абылай хана в обход частного сектора до улицы Джамбула, по улице Джамбула в западном направлений до улицы Алтынсарина, по улице Алтынсарина в юго-западном направлений до проспекта Яссави, по проспекту Яссави в юго-восточном направлений до проспекта Абая, по проспекту Абая в юго-западном направлений до улицы Аль-Фараби, по улице Аль-Фараби в южном направлений до улицы Куралбаева, по улице Куралбаева в юго-восточном направлений до улицы Сейфуллина.
Границы при вхождений отчетных зон № 2 и № 3 кадастрового квартала 19-304-022 в зону оценки № 2: частный сектор с пересечения улиц Толе би и Логинова в юго-западном направлений до улицы Гагарина, а также частный сектор с пересечения улиц Джамбула и Логинова в юго-западном направлений до улицы Тохтарова и Абылай хана.

Кентау қаласының жерлерді аймақтарға бөлу схемасы туралы
Оңтүстiк Қазақстан облысы Кентау қалалық мәслихатының 2016 жылғы 28 қарашадағы № 57 шешiмi. Оңтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментiнде 2016 жылғы 28 желтоқсанда № 3939 болып тiркелдi. Күші жойылды - Түркістан облысы Кентау қалалық мәслихатының 2022 жылғы 29 маусымдағы № 149 шешiмiмен
Ескерту. Күші жойылды - Түркістан облысы Кентау қалалық мәслихатының 29.06.2022 № 149 шешiмiмен (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енеді).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 15) тармақшасына және Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 8 бабының 2 тармағына сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Кентау қаласының жерді аймақтарға бөлу схемасы бекітілсін (қосымша қоса тіркеледі).
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат
сессиясының төрағасы Ж. Құрманбеков
Қалалық мәслихат хатшысы Т. Балабиев
Кентау қалалық мәслихатының
2016 жылғы "28" қарашадағы
№ 57 шешіміне қосымша
Кентау қаласының жерлерін аймақтарға бөлу схемасы
№ 1 бағалау аймағына 19-304-022, 19-304-023 кадастрлық бөлігіне кіретін 1-ші есептік аймақ енгендегі шекарасы: Сейфуллин мен Құралбаев көшелерінің қиылысынан Сейфуллин көшесімен солтүстік–шығысқа Қонаев даңғылы дейін, Қонаев даңғылымен солтүстікке Панфилов көшесіне дейін, Панфилов көшесімен солтүстік – шығысқа Логинов көшесіне дейін, аурухана, балабақша мен жеке секторды айналып өтіп Төле би көшесіне дейін, Төле би көшесімен солтүстік-шығысқа Логинов көшесіне дейін, Логинов көшесімен солтүстік Абылайхан көшесіне дейін, жеке секторды айналып өтіп Жамбыл көшесіне дейін, Жамбыл көшесімен оңтүстік-шығысқа Алтынсарин көшесіне дейін, Алтынсарин көшесімен оңтүстік –шығысқа А.Яссави даңғылына дейін, Яссави даңғылымен оңтүстік-шығысқа Абай даңғылына дейін, Абай даңғылымен оңтүстік-батысқа Аль-Фараби көшесіне дейін, Аль-Фараби көшесімен оңтүстік батысқа Құралбаев көшесіне дейін, Құралбаев көшесімен Сейфуллин көшесіне дейін.
№ 2 бағалау аймағына 19-304-023 кадастрлық кварталдың бөлігі кіретін 2-ші және 3-ші есептік аймақтар енгендегі шекарасы: Төле би көшесі мен Логинов көшесі қиылысынан оңтүстік-батысқа Гагарин көшесіне дейінгі жеке секторлар және Логинов-Тоқтаров-Абылай хан және Жамбыл көшелерінің аралығындағы жеке сектор.

Границы при вхождений отчетных зон № 4 и № 5 кадастрового квартала 19-304-022 в зону оценки № 3: с пересечения улиц Валиханова и Рыскулова, по улице Рыскулова в северо-восточном направлений до улицы Дулатова, по улице Дулатова до улицы Байтерекова, по улице Байтерекова в юго-западном направлений до улицы Алтынсарина, по улице Алтынсарина в юго-западном направлений до проспекта Яссави, по проспекту Яссави в юго-восточном направлений до проспекта Абая, по проспекту Абая в юго-западном направлений до улицы Аль-Фараби, по улице Аль-Фараби в юго-восточном направлений до улицы Момышулы, по улице Момышулы в юго-западном направлений до улицы Валиханова, по улице Валиханова в юго-западном направлений до улицы Рыскулова, а также с пересечения улиц Сейфуллина и проспекта Конаева, по проспекту Конаева в южном направлений до улицы Куралбаева, по улице Куралбаева в западном направений до улицы Сейфуллина, по улице Сейфуллина в восточном направлений до проспекта Конаева.
Границы при вхождении отчетных зон № 6, № 9 и № 12 кадастрового кварталов 19-304-023, 19-304-025 в зону оценки № 4: с пересечения улицы Сейфуллина и проспекта Кунаева по проспекту Кунаева в северном направлении до улицы Панфилова, по улице Панфилова в северо-восточном направлении до улицы Логинова, по улице Логинова в южном направлении до улицы Сейфуллина, по улице Сейфуллина в юго-западном направлении до проспекта Кунаева;
с пересечения улиц Дулатова и Байтерекова по улице Дулатова в северном направлении до улицы Г.Муратбаева, по улице Курмангазы в юго- восточном направлении до улицы Куралбаева, по улице Куралбаева в западном направлении до проспекта Кунаева, по проспекту Кунаева в северном направлении до улицы Сейфуллина, по улице Сейфуллина на запад до улицы Логинова, по улице Логинова на север до улицы Дулатова, по улице Дулатова на запад до улицы Байтерекова;
с пресечения улиц Аль-Фараби и Куралбаева на юго-восток до улицы Сейфуллина, по улице Сейфуллина на юго-запад до улицы Валиханова, по улице Валиханова на северо-запад до 67 квартала вместе с земельным участком детского сада, на север по улице Куралбаева до 60 квартала полностью.
Границы при вхождении отчетной зоны № 7 кадастрового квартала 19-304-023 в зону оценки № 5: с перечения улиц Дулатова и Логинова на юго- восток по улице Логинова до улицы Жамбыла, по улице Жамбыла на юго-запад до улицы Байтерекова, по улице Байтерекова на северо-восток до улицы Дулатова, по улице Дулатова на восток до улицы Логинова.
Границы при вхождении отчетных зон № 8, № 10 и № 11 кадастрового квартала 19-304-021, 19-304-122 и 19-304-025 в зону оценки № 6: с пересечения улиц Г.Муратбаева и Байтерекова по улице Байтерекова до улицы Дулатова, по улице Дулатова продолжая по улице Рыскулова на юго-запад до улицы Валиханова, по улице Валиханова на север до улицы Озерная, по улице Озерная до улицы Тажимбетова, по улице Тажимбетова на юго-восток до улицы Г.Муратбаева, по улице Муратбаева на запад до улицы Байтерекова;
с улицы Куралбаева перед зданием базы КПЭС на юг до улицы Садовая, по улице Садовая на юго-запад до улицы Сейфуллина, по улице Сейфуллина на юго-запад до улицы Куралбаева, по улице Куралбаева на северо-восток до базы КПЭС;
с пересечения улиц Валиханова и Шакарима по улице Шакарима на юго- запад до улицы Диагональный, по улице Диоганальный на юго-запад до улицы Рыскулова, по улице Рыскулова на юго-запад до улицы Байтурсынова, по улице Байтурсынова на юго-запад до улицы Толеби, по улице Толеби на северо-восток до ТК "Юго-Западная", с ТК "Юго-Западная" до улицы Валиханова, по улице Валиханова до земельного участка детского сада, дальше на северо- восток включая 67 квартал по улице Аль-Фараби на северо-восток до улицы Куралбаева, по улице Куралбаева на север до улицы Момышулы, по улице Момышулы на запад до улицы Валиханова, по улице Валиханова на северо-запад до улицы Шакарим.

№ 3 бағалау аймағына 19-304-022 кадастрлық кварталдың бөлігі кіретін 4-ші және 5-ші есептік аймақтар енгендегі шекарасы: Валиханов пен Рысқұлов көз шелерінің қиылысынан Рысқұлов көшесімен солтүстік-шығысқа Дулатов көшесіне дейін, Дулатов көшесімен Байтереков көшесіне дейін, Байтереков көшесімен оңтүстік-батысқа Алтынсарин көшесіне дейін, Алтынсарин көшесімен оңтүстік-батысқа А.Яссави даңғылына дейін, А.Яссави даңғылымен оңтүстік-шығысқа Абай даңғылына дейін, Абай даңғылымен оңтүстік-батысқа Аль-Фараби көшесіне дейін, Аль-Фараби көшесімен оңтүстік-шығысқа Момышұлы көшесіне дейін, Момышұлы көшесімен оңтүстік-батысқа Валиханов көшесіне дейін, Валиханов көшесімен оңтүстік-батысқа Рысқұлов көшесіне дейін және Сейфуллин көшесі мен Қонаев даңғылының қиылысынан Қонаев даңғылымен оңтүстікке Құралбаев көшесіне дейін, Құралбаев көшесімен батысқа Сейфуллин көшесіне дейін, Сейфуллин көшесімен шығысқа Қонаев даңғылына дейін.
№ 4 бағалау аймағына 19-304-023, 19-304-025 кадастрлық кварталдың бөлігі кіретін 6-шы, 9-шы және 12-ші есептік аймақтар енгендегі шекарасы: Сейфуллин көшесімен Қонаев даңғылының қиылысынан Қонаев даңғылымен солтүстікке Панфилов көшесіне дейін, Панфилов көшесімен солтүстік-шығысқа Логинов көшесіне дейін, Логинов көшесімен оңтүстікке Сейфуллин көшесіне дейін, Сейфуллин көшесімен оңтүстік-батысқа Қонаев даңғылына дейін;
Дулатов көшесі мен Байтереков көшесінің қиылысынан Дулатов көшесімен солтүстікке Ғ.Мұратбаев көшесіне дейін, Құрманғазы көшесімен оңтүстік-шығысқа Құралбаев көшесіне дейін, Құралбаев көшесімен батысқа Қонаев даңғылына дейін, Қонаев даңғылымен солтүстікке Сейфуллин көшесіне дейін, Сейфуллин көшесімен шығысқа Логинов көшесіне дейін, Логинов көшесімен солтүстікке Дулатов көшесіне дейін, Дулатов көшесімен батысқа Байтереков көшесіне дейін;
Аль-Фараби мен Құралбаев көшелерінің қиылысынан Құралбаев көшесімен оңтүстік-шығысқа Сейфуллин көшесіне дейін, Сейфуллин көшесімен оңтүстік- батысқа Валиханов көшесіне дейін, Валиханов көшесімен солтүстік-батысқа 67-ші кварталға дейін балабақша жер учаскесімен қоса, солтүстікке Құралбаев көшесіне дейін 60-шы квартал түгелдей.
№ 5 бағалау аймағына 19-304-023 кадастрлық кварталдың бөлігі кіретін 7-ші есептік аймақ енгендегі шекарасы: Дулатов көшесімен Логинов көшесінің қиылысынан Логинов көшесімен оңтүстік-шығысқа Жамбыл көшесіне дейін, Жамбыл көшесімен оңтүстік-батысқа Байтереков көшесіне дейін, Байтереков көшесімен солтүстік-шығысқа Дулатов көшесіне дейін, Дулатов көшесімен шығысқа Логинов көшесіне дейін.
№ 6 бағалау аймағына 19-304-021, 19-304-122, 19-304-025 кадастрлық кварталдың бөлігі кіретін 8-ші, 10-шы және 11-ші есептік аймақтар енгендегі шекарасы:
Ғ.Мұратбаев көшесімен Байтереков көшесінің қиылысынан Байтереков көшесімен Дулатов көшесіне дейін, Дулатов көшесімен әрі қарай Рысқұлов көшесімен оңтүстік-батысқа Валиханов көшесіне дейін, Валиханов көшесімен солтүстікке Озерный көшесіне дейін, Озерный көшесімен Тәжімбетов көшесіне дейін, Тәжімбетов көшесімен оңтүстік-шығысқа Ғ. Мұратбаев көшесіне дейін, Мұратбаев көшесімен шығысқа Байтереков көшесіне дейін;
Құралбаев көшесінен КПЭС базасының алдындағы көшесімен оңтүстікке Садовый көшесіне дейін, Садовый көшесімен оңтүстік-батысқа Сейфуддин көшесіне дейін Сейфуллин көшесімен оңтүстік батысқа Құралбаев көшесіне дейін, Құралбаев көшесімен солтүстік-шығысқа КПЭС базасына дейін;
Валиханов көшесімен Шәкәрім көшесінің қиылысынан Шәкәрім көшесімен оңтүстікке-батысқа Диагональный көшесіне дейін, Диагональный көшесімен оңтүстік-шығысқа Рысқұлов көшесіне дейін, Рысқұлов көшесімен оңтүстік-батысқа Байтұрсынов көшесіне дейін, Байтұрсынов көшесімен оңтүстік-шығысқа Төле би көшесіне дейін, Төле би көшесімен солтүстік-шығысқа "Юго-Западная" ТҚ-на дейін, "Юго-Западная" ТҚ-нан Валиханов көшесіне дейін, Валиханов көшесімен балабақша жер учаскесіне дейін, әрі қарай солтүстік-шығысқа 67-ші кварталмен қоса Аль-Фараби көшесімен солтүстік-шығысқа Құралбаев көшесіне дейін, Құралбаев көшесімен солтүстікке Момышұлы көшесіне дейін, Момышұлы көшесімен батысқа Валиханов көшесіне дейін, Валиханов көшесімен солтүстік-батысқа Шәкәрім көшесіне дейін.

Границы при вхождении отчетной зоны № 3 кадастрового квартала 19- 304-018, 19-304-019 в зону оценки № 7:с пересечения улиц Кудайбергенова и Жумабаева по улице Байтурсынова на юго-восток до улицы Толеби, по улице Толеби на северо-восток до ТК "Юго-Западная", с ТК "Юго-Западная" на юго-восток до улицы Валиханова, по улице Валиханова на юго-восток до улицы Сейфуллина, по улице Сейфуллина на юго-запад до границ города, южные и западные части ограничиваются земельными границами города.
Границы при вхождении отчетных зон № 14 и № 16 кадастрового квартала 19-304-020, 19-304-024 в зону оценки № 8: по улице Валиханова на юг до улицы Шакарима, по улице Шакарима на юго-запад до улицы Диагональный, по улице Диагональный на юго-восток до улицы Рыскулова, по улице Рыскулова на юго-запад до улицы Байтурсынова, по улице Байтурсынова на северо-запад до пересечения улиц Кудайбергенова и Жумабаева, ограничивается юго- западными частями границ города.
по улице Ачисайская на юго-запад до железной дороги, на север и северо-восток по железной дороге, ограничивается юго-западом улицы Базарная.
Границы при вхождении отчетных № 15, № 17, № 18 и № 19 кадастровых кварталов 19-304-017, 19-304-018, 19-304-024, 19-304-026, 19-304-027, 19-304-027 в зону оценки № 9: на юге, юго-западе и северо-востоке граничит с железной дорогой до городского газового учреждения, а на севере и северо-востоке границы определяются земельными участками внеплановой постройки. Так же входят поселок Мельничный, железная дорога и промышленные окрестности.
Схема деления территории поселков города Кентау
Земли относящиеся администрации поселка Байылдыр кадастрового квартала 19-304-104 относятся зону оценки № 1.
В зону оценки № 2 кадастрового квартала 19-304-015, 19-304-016 относятся акимату населенного пункта Хантаги.
В зону оценки № 3 кадастрового квартала 19-304-004, 19-304-005, 19-304-006, 19-304-007 относятся акимату населенного пункта Карнак.
В зону оценки № 4 кадастрового квартала 19-304-009 входит участок Кушата, кадастрового квартала 19-304-032 входят участок Бургем относящиеся к землям акимата села Карнак.
В зону оценки № 5 кадастрового квартала 19-304-008 участка Шаштобе, кадастрового квартала 19-304-010, 19-304-011 участок Ахынтума относящиеся к землям акимата села Карнак.

№ 7 бағалау аймағына 19-304-018, 19-304-019 кадастрлық кварталдың бөлігі кіретін 3-ші есептік аймақ енгендегі шекарасы: Худайбергенов көшесі мен Жұмабаев көшесінің қиылысынан Байтұрсынов көшесімен оңтүстік-шығысқа Төле би көшесіне дейін, Төле би көшесімен солтүстік-шығысқа "Юго-Западная" ТҚ-на дейін, "Юго-Западная" ТҚ-нан оңтүстік-батысқа Валиханов көшесіне дейін, Валиханов көшесімен оңтүстік-шығысқа Сейфуллин көшесіне дейін, Сейфуллин көшесімен оңтүстік-батысқа қаланың шекарасына дейін, оңтүстік және батыс бөліктері қала жерлерінің шекараларымен шектеледі.
№ 8 бағалау аймағына 19-304-020, 19-304-024 кадастрлық кварталдың бөлігі кіретін 14-ші және16-шы есептік аймақтар енгендегі шекарасы:
Валиханов көшесімен оңтүстікке Шәкәрім көшесіне дейін, Шәкәрім көшесімен оңтүстік-батысқа Диагональный көшесіне дейін, Диагональный көшесімен оңтүстік-шығысқа Рысқұлов көшесіне дейін, Рысқұлов көшесімен оңтүстік-батысқа Байтұрсынов көшесіне дейін, Байтұрсынов көшесімен солтүстік-батысқа Худайбергенов пен Жұмабаев көшелерінің қиылысына дейін, оңтүстік батыс бөлігі қала жерлерінің шекараларымен шектеледі.
Оңтүстік-батысқа Ачисайская көшесімен темір жолға дейін, солтүстік және солтүстік шығысы темір жолмен, оңтүстік батысы Базарная көшесімен шектеледі.
№ 9 бағалау аймағына 19-304-017, 19-304-018, 19-304-024, 19-304-026, 19-304-027, 19-304-027 кадастрлық кварталдың бөлігі кіретін 15-ші, 17-ші, 18-ші және 19-шы есептік аймақтан енгендегі шекарасы:
Оңтүстік, Оңтүстік-батысы мен солтүстік шығысынан темір жолмен шектеліп қалалық газ мекемесіне дейін, ал солтүстік пен солтүстік шығысы жоспарсыз салынған жер учаскелерімен шектеледі. Мельничный елді мекені, темір жолмен өнеркәсіптік алқаптар кіреді.
Кентау қаласы елді мекендері жерлерін аймақтарға бөлу схемасы
№ 1 бағалау аймағына 19-304-104 кадастрлық кварталға кіретін Байылдыр елді мекені әкімшілігіне қарасты жерлер жатады.
№ 2 бағалау аймағына 19-304-015, 19-304-016 кадастрлық кварталдарға кіретін Хантағы елді мекені әкімшілігіне қарасты жерлер жатады.
№ 3 бағалау аймағына 19-304-004, 19-304-005, 19-304-006, 19-304-007 кадастрлық кварталдарға кіретін Қарнақ ауылы әкімшілігіне қарасты жерлер жатады.
№ 4 бағалау аймағына 19-304-009 кадастрлық кварталға кіретін Құшата учаскесі, 19-304-032 кадастрлық кварталға кіретін Бүргем учаскесі Қарнақ ауылы әкімшілігіне қарасты жерлер жатады.
№ 5 бағалау аймағына 19-304-008 кадастрлық кварталға кіретін Шаштөбе учаскесі, 19-304-011 кадастрлық кварталға кіретін, 19-304-010 кадастрлық кварталға кіретін Ақынтума учаскесі, Қарнақ ауылы әкімшілігіне қарасты жерлер жатады.