О внесении изменений в решение Толебийского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 47/231-V "О районном бюджете на 2016-2018 годы"
Решение Толебийского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 14 сентября 2016 года № 8/33-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 19 сентября 2016 года № 3848. Срок действия решения - до 1 января 2017 года
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Толебийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Толебийского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 47/231-V "О районном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3498, опубликовано 13 января 2016 года в газете "Ленгер жаршысы") следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Толебийского района на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2, 3 и 4 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 11 115 293 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 032 237 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 15 210 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 23 000 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 10 044 846 тысяч тенге;
2) затраты – 11 150 971 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0, в том числе:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит бюджета – - 35 678 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 35 678 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0;
погашение займов – 3 774 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 39 452 тысяч тенге.".
2. Приложения 1, 5, 6, 7 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.

"2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Төлеби аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы № 47/231-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстiк Қазақстан облысы Төлеби аудандық мәслихатының 2016 жылғы 14 қыркүйектегі № 8/33-VI шешiмi. Оңтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментiнде 2016 жылғы 19 қыркүйекте № 3848 болып тiркелдi. 2017 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Төлеби аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Төлеби аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы № 47/231-V "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3498 санымен тіркелген, 2016 жылы 13 қаңтардағы "Ленгер жаршысы" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Төлеби ауданының 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2, 3 және 4 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 11 115 293 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 032 237 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 15 210 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 23 000 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 10 044 846 мың теңге;
2) шығындар – 11 150 971 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы – - 35 678 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 35 678 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 3 774 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 39 452 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 5, 6, 7 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.