О внесении изменений в решение Тюлькубасского районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 45/1-05 "О районном бюджете на 2016-2018 годы"
Решение Тюлькубасского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 15 июля 2016 года № 4/1-06. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 19 июля 2016 года № 3790. Срок действия решения - до 1 января 2017 года
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 29 июня 2016 года № 3/36-VІ "О внесении изменений и дополнений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2015 года № 44/351-V "Об областном бюджете на 2016-2018 годы", зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3771, Тюлькубасский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Тюлькубасского районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 45/1-05 "О районном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрированно в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3497, опубликовано 8 января 2016 года в газете "Шамшырак") следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Тюлькубасского района на 2016-2018 годы согласно приложениям 1,2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 10765900 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1041006 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 7863 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 14935 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 9702096 тысяч тенге;
2) затраты – 12095166 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 62344 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 79537 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 17193 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит бюджета – - 1391600 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 1391600 тысяч тенге, в том числе:
поступления займов – 79537 тысяч тенге;
погашение займов – 17193 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1329266.".
Приложения 1, 6 и 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению.

"2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Түлкібас аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 45/1-05 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Түлкібас аудандық мәслихатының 2016 жылғы 15 шілдедегі № 4/1-06 шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 19 шілдеде № 3790 болып тіркелді. 2017 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабының 5-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына және Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2016 жылғы 29 маусымдағы № 3/36-VІ "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 9 желтоқсандағы № 44/351-V шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3771 тіркелген шешіміне сәйкес, Түлкібас аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Түлкібас аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 45/1-05 "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 3497 нөмірмен тіркелген, 2016 жылғы 8 қаңтардағы "Шамшырақ" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1- тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. Түлкібас ауданының 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 10765900 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 1041006 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 7863 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 14935 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 9702096 мың теңге;
2) шығындар – 12095166 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 62344 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 79537 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 17193 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы – -1391600 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 1391600 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 79537 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 17193 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1329266.".
Көрсетілген шешімнің 1, 6 және 7-қосымшалары осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.