О внесении изменения в решение маслихата города Семей от 5 марта 2014 года № 27/139-V "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по городу Семей"
Решение маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 5 октября 2016 года № 6/48-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 1 ноября 2016 года № 4723. Утратило силу - решением маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 31 декабря 2021 года № 21/154-VII
Сноска. Утратило силу - решением маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 31.12.2021 № 21/154-VII (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 1) статьи 19-1 Экологического кодекса Республики Казахстан от 9 января 2007 года, подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат города Семей РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Семей от 5 марта 2014 года № 27/139-V "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по городу Семей" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3216, опубликовано в газетах "Семей таңы", "Вести Семей" от 11 апреля 2014 года № 28), следующее изменение:
преамбулу решения изложить в следующей редакции:
"В соответствии с подпунктом 1) статьи 19-1 Экологического кодекса Республики Казахстан от 9 января 2007 года и подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" маслихат города Семей РЕШИЛ:".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии,
секретарь городского маслихата Б. Акжалов

Семей қаласы мәслихатының 2014 жылғы 5 наурыздағы № 27/139-V "Семей қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың пайда болу және жинақталу нормаларын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы мәслихатының 2016 жылғы 5 қазандағы № 6/48-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 1 қарашада № 4723 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы мәслихатының 2021 жылғы 31 желтоқсанда № 21/154-VII шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы мәслихатының 31.12.2021 № 21/154-VII шешімімен (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 9 қаңтардағы Экологиялық кодексінің 19-1-бабының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 15) тармақшасына сәйкес, Семей қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Семей қаласы мәслихатының 2014 жылғы 5 наурыздағы № 27/139-V "Семей қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың пайда болу және жинақталу нормаларын бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3216 болып тіркелген, 2014 жылғы 11 сәуірдегі № 28 "Семей таңы" және "Вести Семей" газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
шешім кіріспесі келесі редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 9 қаңтардағы Экологиялық кодексінің 19-1-бабының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 15) тармақшасына сәйкес, Семей қаласының мәслихаты ШЕШТІ:".
2. Осы шешім алғаш рет ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
қалалық мәслихат хатшысы Б. Ақжалов