О бюджете города Риддера на 2017 - 2019 годы
Решение Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 22 декабря 2016 года № 7/2-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 9 января 2017 года № 4809.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 73, 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решениями сессии Восточно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2016 года № 8/74-VI "Об объемах трансфертов общего характера между областным бюджетом и бюджетами городов и районов области на 2017-2019 годы", от 9 декабря 2016 года № 8/75-VI "Об областном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4773) Риддерский городской маслихат РЕШИЛ:
1 Утвердить бюджет города Риддера на 2017 - 2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
доходы – 6079185,5 тысяч тенге, том числе:
налоговые поступления – 2840338,5 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 52733 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 22500 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3163614 тысяч тенге;
затраты – 6647779 тысяч тенге;
чистое бюджетное кредитование – 585521,3 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 647407 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 61885,7 тысяч тенге;
сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
дефицит (профицит) бюджета – - 1154114,8 тысяч тенге;
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1154114,8 тысяч тенге.
Сноска.Пункт 1 - в редакции решения Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 04.12.2017 № 17/2-VI (вводится в действие с 01.01.2017).
2. Принять к исполнению на 2017 год нормативы распределения доходов в бюджет города по социальному налогу, индивидуальному подоходному налогу в размере 100%, установленные решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2016 года № 8/75 - VI "Об областном бюджете на 2017 -2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4773).
3. В соответствии с пунктом 9 статьи 139 Трудового кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года установить специалистам в области социального обеспечения, образования, культуры являющимися гражданскими служащими и работающим в сельской местности за счет бюджетных средств, повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
Перечень должностей специалистов в области социального обеспечения, образования, культуры работающих в сельской местности, определяется местным исполнительным органом по согласованию с местным представительным органом.

2017 – 2019 жылдарға арналған Риддер қаласының бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 7/2-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 9 қаңтарда № 4809 болып тіркелді.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасы 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 73, 75 - баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 - бабы 1 - тармағының 1) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2016 жылғы 9 желтоқсандағы № 8/74-VI "Облыстық бюджет және облыстың қалалары мен аудандары арасындағы 2017-2019 жылдарға арналған жалпы сипаттағы трансферттердің көлемі туралы", 2016 жылғы 9 желтоқсандағы № 8/75-VІ "2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" сессияларының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекетік тіркеу Тізілімінде № 4773 тіркелген) шешімдеріне сәйкес, Риддер қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес 2017 – 2019 жылдарға арналған Риддер қаласының бюджеті бекітілсін, соның ішінде 2017 жылға келесі көлемдерде:
кірістер – 6079185,5 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2840338,5 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 52733 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 22500 мың теңге;
трансферттер түсімі – 3163614 мың теңге;
шығындар – 6647779 мың теңге;
таза бюджеттік кредиттеу – 585521,3 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 647407 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 61885,7 мың теңге;
қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
бюджет тапшылығы (профициті) – -1154114,8 мың теңге;
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1154114,8 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 04.12.2017 № 17/2-VI шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. "2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2016 жылғы 9 желтоқсандағы № 8/75-VІ сессиясының шешімімен белгіленген (нормативтік құқықтық актілерді мемлекетік тіркеу Тізілімінде № 4773 болып тіркелген) әлеуметтік салық, жеке табыс салығы бойынша қала бюджетіне кірістерді бөлу нормативтері 2017 жылға 100% мөлшерінде орындауға қабылдансын.
3. Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы Еңбек кодексінің 139-бабы 9-тармақта сәйкес азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс iстейтiн әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет саласындағы мамандарға бюджет қаражаты есебiнен қызметтiң осы түрлерiмен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшiлердiң айлықақыларымен және мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтiк мөлшерлемелер белгіленсін.
Ауылдық жерде жұмыс iстейтiн әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет саласындағы мамандар лауазымдарының тiзбесiн жергiлiктi өкiлдi органмен келiсу бойынша жергiлiктi атқарушы орган айқындайды.

4. Утвердить резерв местного исполнительного органа города на 2017 год в размере 56731 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 4 - в редакции решения Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 25.08.2017 № 14/2-VI (вводится в действие с 01.01.2017).
5. Учесть перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения городского бюджета на 2017 год, согласно приложению 4.
6. Предусмотреть в городском бюджете на 2017 год бюджетные субвенции, передаваемые из областного бюджета, в размере 1464549 тысяч тенге.
7. Учесть в расходах городского бюджета на 2017 год мероприятия в размере 1151620 тысяч тенге, в том числе:
33379 тысяч тенге – на повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих;
1215 тысяч тенге – на содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям;
28960 тысяч тенге – на дополнительное образование для детей и юношества по спорту.
Сноска. Пункт 7 с изменением, внесенным решением Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 04.12.2017 № 17/2-VI (вводится в действие с 01.01.2017).
8. Предусмотреть в городском бюджете на 2017 год целевые текущие трансферты из областного бюджета в размере 480090 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 8 - в редакции решения Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 04.12.2017 № 17/2-VI (вводится в действие с 01.01.2017).
9. Предусмотреть в городском бюджете на 2017 год целевые трансферты на развитие из областного бюджета в размере 86914 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 9 - в редакции решения Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 16.10.2017 № 15/2-VI (вводится в действие с 01.01.2017).
10. Предусмотреть в городском бюджете на 2017 год целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в размере 53933 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 10 - в редакции решения Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 04.12.2017 № 17/2-VI (вводится в действие с 01.01.2017).
11. Предусмотреть в городском бюджете на 2017 год целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета в размере 1078128 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 11 - в редакции решения Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 04.12.2017 № 17/2-VI (вводится в действие с 01.01.2017).
12. Предусмотреть в городском бюджете на 2017 год кредиты из областного бюджета в размере 375897 тыс. тенге, том числе:
371212 тысяч тенге – на строительство жилого дома по улице Островского, 38 в городе Риддере Восточно-Казахстанской области;

4. 2017 жылға арналған қаланың жергілікті атқарушы органының резерві 56731 мың теңге мөлшерінде бекітілсін.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 25.08.2017 № 14/2-VI шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
5. 2017 жылға арналған қалалық бюджеттің атқарылу барысында секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалар тізбесі 4 қосымшаға сәйкес ескерілсін.
6. 2017 жылға арналған қалалық бюджетте облыстық бюджеттен берілетін бюджеттік субвенциялар 1464549 мың теңге мөлшерінде көзделсін.
7. 2017 жылға арналған қалалық бюджет шығыстарында 1151620 мың теңге мөлшерінде іс-шаралары ескерілсін, соның ішінде:
33379 мың теңге – мемлекеттік әкімшілік қызметшілер еңбекақысының деңгейін арттыруға;
1215 мың теңге – патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағуға;
28960 мың теңге – балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беруге.
Ескерту. 7-тармаққа өзгеріс енгізілді - Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 04.12.2017 № 17/2-VI шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
8. 2017 жылға арналған қалалық бюджетте облыстық бюджеттен берілген ағымдағы нысаналы трансферттер 480090 мың теңге мөлшерінде көзделсін.
Ескерту. 8-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 04.12.2017 № 17/2-VI шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
9. 2017 жылға арналған қалалық бюджетте облыстық бюджеттен берілген ағымдағы нысаналы даму трансферттер 86914 мың теңге мөлшерінде көзделсін.
Ескерту. 9-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 16.10.2017 № 15/2-VI шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
10. 2017 жылға арналған қалалық бюджетте республикалық бюджеттен берілген ағымдағы нысаналы трансферттер 53933 мың теңге мөлшерінде көзделсін.
Ескерту. 10-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 04.12.2017 № 17/2-VI шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
11. 2017 жылға арналған қалалық бюджетте республикалық бюджеттен берілген нысаналы даму трансферттер 1078128 мың теңге мөлшерінде көзделсін.
Ескерту. 11-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 04.12.2017 № 17/2-VI шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
12. 2017 жылға арналған қалалық бюджетте облыстық бюджеттен 375897 мың теңге мөлшерінде кредит беру көзделсін, соның ішінде:
371212 мың теңге – Шығыс Қазақстан облысы Риддер қаласы Островский көшесі, 38 бойынша тұрғын үй салуға;

4685 тысяч тенге – на строительство магистральных и внутриквартальных тепловых сетей в 6, 7 микрорайонах города Риддера Восточно-Казахстанской области.
Сноска. Пункт 12 - в редакции решения Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 04.12.2017 № 17/2-VI (вводится в действие с 01.01.2017).
13. Предусмотреть в городском бюджете на 2017 год кредиты из Национального фонда Республики Казахстан на реконструкцию и строительство систем тепло-, водоснабжения и водоотведения в размере 642722 тысяч тенге, в том числе:
163818 тысяч тенге – на строительство насосной станции для тепловых сетей 5 и 6 микрорайонов города Риддера Восточно-Казахстанской области;
330400 тысяч тенге – на строительство магистральных и внутриквартальных тепловых сетей в 6, 7 микрорайонах города Риддера Восточно-Казахстанской области;
148504 тысяч тенге – на строительство насосной станции для тепловых сетей 1, 6, 7 районов города Риддера Восточно-Казахстанской области.
Сноска. Пункт 13 с изменениями, внесенными решением Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 04.12.2017 № 17/2-VI (вводится в действие с 01.01.2017).
13-1. Предусмотреть в городском бюджете на 2017 год возврат трансфертов в областной бюджет в связи с неиспользованием (недоиспользованием) в 2016 году целевых трансфертов, выделенных из вышестоящего бюджета в размере 14921,6 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 13-1 в соответствии с решением Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 05.04.2017 № 9/2-VI (вводится в действие с 01.01.2017).

4685 мың теңге – Шығыс Қазақстан облысы Риддер қаласының 6, 7 ықшамаудандарына магистарльдық және ішкі кварталдық жылу желілерін салуға.
Ескерту. 12-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 04.12.2017 № 17/2-VI шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
13. 2017 жылға арналған қалалық бюджетте жылумен, сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін реконструкциялауға және салуға Қазақстан Ұлттық қорынан кредиттеу 642722 мың теңге мөлшерінде көзделсін, соның ішінде:
163818 мың теңге – Шығыс Қазақстан облысы Риддер қаласының 5 және 6 ықшамаудандарында жылу желілеріне сорғы станциясын салуға;
330400 мың теңге – Шығыс Қазақстан облысы Риддер қаласының 6, 7 ықшамаудандарына магистарльдық және ішкі кварталдық жылу желілерін салуға;
148504 мың теңге – Шығыс Қазақстан облысы Риддер қаласының 1, 6, 7 ықшамаудандарында жылу желілеріне сорғы станциясын салуға.
Ескерту. 13-тармаққа өзгерістер енгізілді - Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 04.12.2017 № 17/2-VI шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
13-1. 2017 жылға арналған қалалық бюджетте облыстық бюджеттен берілген трансферттерді, 2016 жылы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) жоғары тұрған бюджеттен берілген нысаналы трансферттер 14921,6 мың теңге мөлшерінде көзделсін.
Ескерту. Шешім 13-1 тармақпен толықтырылды - Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 05.04.2017 № 9/2-VI шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).

13-2. Предусмотреть в городском бюджете на 2017 год возврат трансфертов на компенсацию потерь областного бюджета в связи с изменением законодательства по отчислениям на обязательное социальное медицинское страхование в размере 7296 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 13-2 в соответствии с решением Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 04.12.2017 № 17/2-VI (вводится в действие с 01.01.2017).

13-2. 2017 жылға арналған қалалық бюджетте заңнаманың өзгеруіне байланысты міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруға аударымдар бойынша облыстық бюджет шығындарын өтеуге арналған трансферттерді қайтару 7296 мың теңге мөлшерінде көзделсін.
Ескерту. Шешім 13-2 тармақпен толықтырылды - Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 04.12.2017 № 17/2-VI шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).

201516,7
464
Отдел образования района (города областного значения)
201516,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
16072
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
58944
012
Капитальные расходы государственного органа
231
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
34218
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей) -сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
511
067
Капительные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
91540,7
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
345736
1
Социальное обеспечение
10775
464
Отдел образования района (города областного значения)
1009
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
1009
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
9766
010
Государственная адресная социальная помощь
5327
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
1461
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту "Өрлеу"
2978
2
Социальная помощь
310053
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
310053
004
Программа занятости
166808
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
183
007
Оказание жилищной помощи
8909
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2599
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
44918
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
40732
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
26159
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
19745
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
24908
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
24908
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат

201516,7
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім беру бөлімі
201516,7
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16072
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
58944
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
231
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналардың қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
34218
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
511
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
91540,7
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
345736
1
Әлеуметтік қамсыздандыру
10775
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім беру бөлімі
1009
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
1009
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
9766
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
5327
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
1461
025
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
2978
2
Әлеуметтік көмек
310053
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
310053
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
166808
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
183
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
8909
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2599
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
44918
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
40732
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
26159
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
19745
9
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
24908
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
24908
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу

66097
006
Функционирование районных (городских) библиотек
53167
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
12930
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
65365,8
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
35871,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
17490,3
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
18172
006
Капитальные расходы государственного органа
73
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
136
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
29494,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, развития языков, физической культуры и спорта
16412,5
014
Капитальные расходы государственного органа
85
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
12997
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
42675
1
Сельское хозяйство
42675
460
Отдел сельского хозяйства, ветеринарии и земельных отношений района (города областного значения)
42675
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства, ветеринарии и земельных отношений на территории района (города областного значения)
29815
003
Капитальные расходы государственного органа
1344
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
3222
012
Организация отлова и уничтожение бродячих собак и кошек
2605
013
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
88
014
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
279
015
Проведение противоэпизоотических мероприятий
3722
017
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
1600
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
30346,8
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
30346,8
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
30346,8
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)

66097
006
Аудандық (қалалық) кітапханалардың жұмыс істеуі
53167
007
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халқының басқа да тілдерін дамыту
12930
9
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістікті ұйымдастыру жөніндегі өзге де қызметтер
65365,8
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
35871,3
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17490,3
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
18172
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
73
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
136
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
29494,5
001
Жергілікті деңгейде мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16412,5
014
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
85
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
12997
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
42675
1
Ауыл шаруашылығы
42675
460
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы, ветеринария және жер қатынастары бөлімі
42675
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағында жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы, ветеринария және жер қатынастары саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
29815
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1344
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
3222
012
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулау және жоюды ұйымдастыру
2605
013
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
88
014
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
279
015
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
3722
017
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнiмдер мен шикiзаттың құнын иелеріне өтеу
1600
11
Өнеркәсіп,сәулет, қалақұрылысы және құрылысқызметі
30346,8
2
Сәулет, қалақұрылысы және құрылысқызметі
30346,8
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
30346,8
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер

1. Решение Риддерского городского маслихата от 23 декабря 2015 года № 40/2-V "О бюджете города Риддера на 2016-2018 годы" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4333), опубликовано в информационно-правовой системе нормативных правовых актов Республики Казахстан "Әділет" 15 февраля 2016 года, в газете "Лениногорская правда" от 05 февраля 2016 года № 6.
2. Решение Риддерского городского маслихата от 12 апреля 2016 года № 2/4-VI "О внесении изменений и дополнений в решение Риддерского городского маслихата от 23 декабря 2015 года № 40/2-V "О бюджете города Риддера на 2016-2018 годы" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4501), опубликовано в информационно-правовой системе нормативных правовых актов Республики Казахстан "Әділет" 22 июня 2016 года, в газете "Лениногорская правда" от 13 июня 2016 года № 20.
3. Решение Риддерского городского маслихата от 08 июня 2016 года № 3/3-VI "О внесении изменений в решение Риддерского городского маслихата от 23 декабря 2015 года № 40/2-V "О бюджете города Риддера на 2016-2018 годы" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4573), опубликовано в информационно-правовой системе нормативных правовых актов Республики Казахстан "Әділет" 28 июня 2016 года, в газете "Лениногорская правда" от 15 июля 2016 года № 29.
4. Решение Риддерского городского маслихата от 28 июля 2016 года № 4/19-VI "О внесении изменений в решение Риддерского городского маслихата от 23 декабря 2015 года №40/2-V "О бюджете города Риддера на 2016-2018 годы" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4625), опубликовано в информационно-правовой системе нормативных правовых актов Республики Казахстан "Әділет" 16 августа 2016 года, в газете "Лениногорская правда" от 19 августа 2016 года № 34.
5. Решение Риддерского городского маслихата от 14 октября 2016 года № 5/5-VI "О внесении изменений в решение Риддерского городского маслихата от 23 декабря 2015 года №40/2-V "О бюджете города Риддера на 2016-2018 годы" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4694), опубликовано в информационно-правовой системе нормативных правовых актов Республики Казахстан "Әділет" 01 ноября 2016 года, в газете "Лениногорская правда" от 04 ноября 2016 года № 45.

1. Риддер қалалық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 40/2-V "2016-2018 жылдарға арналған Риддер қаласының бюджеті туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4333 тіркелген), 2016 жылғы 15 ақпанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде, "Лениногорская правда" газетінің 2016 жылғы 05 ақпандағы № 6 санында жарияланған.
2. Риддер қалалық мәслихатының 2016 жылғы 12 сәуірдегі № 2/4-VI "Риддер қалалық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 30/2-V "2016-2018 жылдарға арналған Риддер қаласының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4501 тіркелген), 2016 жылғы 22 маусым Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде, "Лениногорская правда" газетінің 2016 жылғы 13 маусымдағы № 20 санында жарияланған.
3. Риддер қалалық мәслихатының 2016 жылғы 08 маусымдағы № 3/3-VI "Риддер қалалық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 40/2-V "2016-2018 жылдарға арналған Риддер қаласының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4573 тіркелген), 2016 жылғы 28 маусым Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде, "Лениногорская правда" газетінің 2016 жылғы 15 шілдедегі № 29 санында жарияланған.
4. Риддер қалалық мәслихатының 2016 жылғы 28 шілдедегі № 4/19-VI "Риддер қалалық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 40/2-V "2016-2018 жылдарға арналған Риддер қаласының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4625 тіркелген) 2016 жылғы 16 тамыз Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде, "Лениногорская правда" газетінің 2016 жылғы 19 тамыздағы № 34 санында жарияланған.
5. Риддер қалалық мәслихатының 2016 жылғы 14 қазандағы № 5/5-VI "Риддер қалалық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 40/2-V "2016-2018 жылдарға арналған Риддер қаласының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4694 тіркелген), 2016 жылғы 01 қараша Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде, "Лениногорская правда" газетінің 2016 жылғы 04 қарашадағы № 45 санында жарияланған.

6. Решение Риддерского городского маслихата от 29 ноября 2016 года № 6/2-VI "О внесении изменений и дополнений в решение Риддерского городского маслихата от 23 декабря 2015 года № 40/2-V "О бюджете города Риддера на 2016-2018 годы" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4761), опубликовано в информационно-правовой системе нормативных правовых актов Республики Казахстан "Әділет" 23 декабря 2016 года, в газете "Лениногорская правда" от 23 декабря 2016 года № 52.

6. Риддер қалалық мәслихатының 2016 жылғы 29 қарашадағы № 6/2-VI "Риддер қалалық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 40/2-V "2016-2018 жылдарға арналған Риддер қаласының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4761 тіркелген), 2016 жылғы 23 желтоқсан Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде, "Лениногорская правда" газетінің 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 52 санында жарияланған.