О признании утратившими силу некоторых решений
Решение Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 20 декабря 2016 года № 9-4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 11 января 2017 года № 4820
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Зайсанский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу некоторые решения Зайсанского районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии Ф. Мухаметкалиев
Секретарь районного маслихата Д. Ыдырышев
Приложение к решению
Зайсанского районного
маслихата
от 20 января 2016 года № 9-4
Перечень утративших силу некоторых решений Зайсанского районного маслихата
1. Решение Зайсанского районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 41-1 "О бюджете Зайсанского района на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4324, опубликовано в № 8 районной газеты "Достык" от 3 февраля 2016 года).
2. Решение от 7 апреля 2016 года № 2-1 "О внесении изменений и дополнений в решение Зайсанского районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 41-1 "О бюджете Зайсанского района на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4498, опубликовано в № 34 районной газеты "Достык" от 4 мая 2016 года, в информационно-правовой системе "Әділет" 16 мая 2016 года).
3. Решение от 10 июня 2016 года № 3-5/1 "О внесении изменений в решение Зайсанского районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 41-1 "О бюджете Зайсанского района на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4568, опубликовано в № 54 районной газеты "Достык" от 16 июля 2016 года, в информационно-правовой системе "Әділет" 11 июля 2016 года).
4. Решение от 29 июля 2016 года № 5-6/1 "О внесении изменений в решение Зайсанского районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 41-1 "О бюджете Зайсанского района на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4631, опубликовано в № 68 районной газеты "Достык" от 3 сентября 2016 года, в информационно-правовой системе "Әділет" 17 августа 2016 года).

Кейбір шешімдердің күшін жою туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 2016 жылғы 20 желтоқсандағы № 9-4 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 11 қаңтарда № 4820 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін өзі басқару туралы" Заңының 7 бабы 5-тармағына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес Зайсан аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Зайсан аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылсын.
2. Осы шешім 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Ф. Мұхаметқалиев
Аудандық мәслихат хатшысы Д. Ыдырышев
Зайсан аудандық мәслихатының
2016 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 9-4 шешіміне қосымша
Зайсан аудандық мәслихатының күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі.
1. "2016-2018 жылдарға арналған Зайсан ауданының бюджеті туралы" 2015 жылғы 23 желтоқсандағы Зайсан аудандық мәслихатының № 41-1 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4324 нөмірімен тіркелген, аудандық "Достық" газетінің 2016 жылғы 3 ақпандағы № 8 санында жарияланған);
2. "2016-2018 жылдарға арналған Зайсан ауданының бюджеті туралы" 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 41-1 Зайсан аудандық мәслихатының шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" 2016 жылғы 7 сәуірдегі № 2-1 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4498 нөмірімен тіркелген, аудандық "Достық" газетінің 2016 жылғы 4 мамырда № 34 санында, "Әділет" ақпараттық құқықтық жүйесінде 2016 жылғы 15 мамырда жарияланған);
3. "2016-2018 жылдарға арналған Зайсан ауданының бюджеті туралы" 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 41-1 Зайсан аудандық мәслихатының шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2016 жылғы 10 маусымдағы № 3-5/1 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4568 нөмірімен тіркелген, аудандық "Достық" газетінің 2016 жылғы 16 шілде № 54 санында, "Әділет" ақпараттық құқықтық жүйесінде 2016 жылғы 11 шілдеде жарияланған);
4. "2016-2018 жылдарға арналған Зайсан ауданының бюджеті туралы" 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 41-1 Зайсан аудандық мәслихатының шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2016 жылғы 29 шілдедегі № 5-6/1 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4631 нөмірімен тіркелген, аудандық "Достық" газетінің 2016 жылғы 3 қыркүйекте № 68 санында, "Әділет" ақпараттық құқықтық жүйесінде 2016 жылғы 17 тамызда жарияланған);

5. Решение от 14 октября 2016 года № 6-1 "О внесении изменений в решение Зайсанского районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 41-1 "О бюджете Зайсанского района на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4703, опубликовано в № 88 районной газеты "Достык" от 12 ноября 2016 года, в информационно-правовой системе "Әділет" 9 ноября 2016 года).
6. Решение от 28 ноября 2016 года № 8-1 "О внесении изменений в решение Зайсанского районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 41-1 "О бюджете Зайсанского района на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4759, опубликовано в № 97 районной газеты "Достык" от 14 декабря 2016 года).
7. Решение Зайсанского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 41-8/1 "О предоставлении мер социальной поддержки специалистам в области здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты на 2016 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4349, опубликовано в № 9 районной газеты "Достык" от 6 февраля 2016 года, в информационно-правовой системе "Әділет" 18 апреля 2016 года).

5. "2016-2018 жылдарға арналған Зайсан ауданының бюджеті туралы" 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 41-1 Зайсан аудандық мәслихатының шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2016 жылғы 14 қазандағы № 6-1 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4703 нөмірімен тіркелген, аудандық "Достық" газетінің 2016 жылғы 12 қарашадағы № 88 санында, "Әділет" ақпараттық құқықтық жүйесінде 2016 жылғы 9 қарашада жарияланған);
6. "2016-2018 жылдарға арналған Зайсан ауданының бюджеті туралы" 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 41-1 Зайсан аудандық мәслихатының шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2016 жылғы 28 қарашадағы № 8-1 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4759 нөмірімен тіркелген, аудандық "Достық" газетінің 2016 жылғы 14 желтоқсандағы № 97 санында жарияланған);
7. "2016 жылға арналған ауылдық елді мекендерге жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен саласындағы мамандарға әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну туралы" 2015 жылғы 22 желтоқсандағы Зайсан аудандық мәслихатының № 41-8/1 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 4349 нөмірімен тіркелген, 2016 жылғы 6 ақпанында аудандық "Достық" газетінің № 9 санында, "Әділет" ақпараттық құқықтық жүйесінде 2016 жылғы 18 сәуірде жарияланған).