О внесении изменений в решение Тарбагатайского районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 31-2 "О бюджете Тарбагатайского района на 2016 - 2018 годы"
Решение Тарбагатайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 17 октября 2016 года № 7-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 20 октября 2016 года № 4699. Утратило силу - решением Тарбагатайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23 декабря 2016 года № 10-2
Сноска. Утратило силу – решением Тарбагатайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23.12.2016 № 10-2 (вводится в действие с 01.01.2017).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 5 октября 2016 года № 6/57-VІ "О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2015 года № 34/406-V "Об областном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4689) Тарбагатайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Тарбагатайского районного маслихата "О бюджете Тарбагатайского района на 2016-2018 годы" от 23 декабря 2015 года № 31-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4329, опубликовано в газете "Тарбагатай" от 27 января 2016 года № 8-9 и от 1 февраля 2016 года № 10-11) следующие изменения:
Пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 7 219 474,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 769 223,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 2 818,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 177,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 6 447 256,0 тысяч тенге;
2) затраты – 7 222 053,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 236 135,0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 246 208,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 10 073,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 5 610,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 5 610,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 236 135,0 тысяч тенге;

"2016-2018 жылдарға арналған Тарбағатай ауданының бюджеті туралы" Тарбағатай аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 31–2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихатының 2016 жылғы 17 қазандағы № 7-2 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 20 қазанда № 4699 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 10-2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихатының 23.12.2016 № 10-2 шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 - бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына, "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 9 желтоқсандағы № 34/406-V шешімге өзгерістер енгізу туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2016 жылғы 5 қазандағы № 6/57-VІ шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4689 нөмірімен тіркелді) сәйкес Тарбағатай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2016-2018 жылдарға арналған Тарбағатай ауданының бюджеті туралы" Тарбағатай аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 31-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4329 нөмірімен тіркелді, "Тарбағатай" газетінің 2016 жылғы 27 қаңтардағы № 8-9 және 2016 жылғы 1 ақпандағы № 10-11 жарияланды) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2016 – 2018 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2016 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 7 219 474,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 769 223,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2 818,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 177,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 6 447 256,0 мың теңге;
2) шығындар – 7 222 053,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 236 135,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 246 208,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 10 073,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 5 610,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 5 610,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 236 135,0 мың теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –236 135,0 тысяч тенге;
поступление займов – 246 208,0 тысяч тенге;
погашение займов – 10 073,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 8 189,0 тысяч тенге.
в пункте 9:
абзац первый изложить в новой редакции:
"Учесть, что в районном бюджете на 2016 год предусмотрены целевые трансферты из областного бюджета в сумме – 160 470,0 тысяч тенге.";
в пункте 10:
абзац первый изложить в новой редакции:
"Учесть, что в районном бюджете на 2016 год предусмотрены целевые трансферты из республиканского бюджета в сумме – 2 441 384,0 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 8, 9 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии К. Шыныбаев
Исполняющий обязанности
секретаря Тарбагатайского
районного маслихата К. Шыныбаев
Приложение 1
к решению Тарбагатайского
районного маслихата

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 236 135,0 мың теңге;
қарыздар түсімі – 246 208,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 10 073,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 8 189,0 мың теңге.
9 тармақта:
бірінші абзац жаңа редакцияда жазылсын:
"2016 жылға арналған аудандық бюджетке облыстық бюджеттен мынадай мөлшерде – 160 470,0 мың теңге нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.";
10 тармақта:
бірінші абзац жаңа редакцияда жазылсын:
"2016 жылға арналған аудандық бюджетке республикалық бюджеттен мынадай мөлшерде – 2 441 384,0 мың теңге нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.";
аталған шешімнің 1, 4, 8, 9 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы К. Шыныбаев
Тарбағатай аудандық
мәслихат хатшысының
мідетін атқарушы К. Шыныбаев
Тарбағатай
аудандық мәслихатының

284 348,0
002
Программа занятости
26 729,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
30 020,0
006
Оказание жилищной помощи
4 355,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
63 591,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
4 839,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
115 541,0
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
35 057,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
3 160,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
1 056,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
33 753,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
33 753,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
25 697,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
4 214,0
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
3 842,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
879 612,0
1
Жилищное хозяйство
48 622,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
14 163,0
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
14 163,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
22 150,0
002
Изъятие, в том числе путем выкупа земельных участков для государственных надобностей и связанное с этим отчуждение недвижимого имущества
200,0
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
16 950,0
041
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
5 000,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
12 309,0
026
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020

284 348,0
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
26 729,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
30 020,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
4 355,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
63 591,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
4 839,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
115 541,0
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
35 057,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
3 160,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
1 056,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
33 753,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
33 753,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
25 697,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
4 214,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
3 842,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
879 612,0
1
Тұрғын үй шаруашылығы
48 622,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
14 163,0
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
14 163,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
22 150,0
002
Мемлекеттiк қажеттiлiктер үшiн жер учаскелерiн алып қою, соның iшiнде сатып алу жолымен алып қою және осыған байланысты жылжымайтын мүлiктi иелiктен айыру
200,0
004
Азматтардың жекелген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
16 950,0
041
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
5 000,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
12 309,0
026
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу

19 843,0
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
6 345,0
006
Капитальные расходы государственного органа
4 100,0
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
28 047,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, развития языков, физической культуры и спорта
23 647,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
4 400,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
276 608,0
1
Сельское хозяйство
79 753,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
8 645,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
8 645,0
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
71 108,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
18 784,0
003
Капитальные расходы государственного органа
300,0
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
1 800,0
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
34 240,0
009
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
15 984,0
6
Земельные отношения
15 799,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
15 799,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
15 799,0
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
181 056,0
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
181 056,0
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
181 056,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
26 299,0
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
26 299,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
26 299,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
22 139,0
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
4 000,0
015
Капитальные расходы государственного органа

19 843,0
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
6 345,0
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
4 100,0
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
28 047,0
001
Жергілікті деңгейде мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
23 647,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
4 400,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
276 608,0
1
Ауыл шаруашылығы
79 753,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
8 645,0
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
8 645,0
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
71 108,0
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18 784,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
300,0
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
1 800,0
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
34 240,0
009
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
15 984,0
6
Жер қатынастары
15 799,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
15 799,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15 799,0
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
181 056,0
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
181 056,0
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
181 056,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
26 299,0
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
26 299,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
26 299,0
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
22 139,0
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
4 000,0
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары