О внесении изменений и дополнений в решение Шемонаихинского районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 35/2-V "О бюджете Шемонаихинского района на 2016-2018 годы"
Решение Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 12 апреля 2016 года N 2/2-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 25 апреля 2016 года N 4523. Утратило силу - решением Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 22 декабря 2016 года № 10/2-VI
Сноска. Утратило силу – решением Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 22.12.2016 № 10/2-VI (вводится в действие с 01.01.2017).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно - Казахстанского областного маслихата от 18 марта 2016 года № 37/444-V "О внесении изменений и дополнений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2015 года № 34/406-V "Об областном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4429) Шемонаихинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шемонаихинского районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 35/2-V "О бюджете Шемонаихинского района на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4339, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" 09 февраля 2016 года, в газете "ЛЗ Сегодня" от 27 января 2016 года № 4) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 540 266 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 410 560 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 7 333 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 29 373 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 093 000 тысяч тенге;
2) затраты – 3 543 000,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 7 262 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 9 545 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 2 283 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;

"2016-2018 жылдарға арналған Шемонаиха ауданының бюджеті туралы" Шемонаиха аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 35/2-V шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 2016 жылғы 12 сәуірдегі № 2/2-VІ шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 25 сәуірде № 4523 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 10/2-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 22.12.2016 № 10/2-VI шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106, 109-баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағы 1)-тармақшасына, "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 9 желтоқсандағы № 34/406-V шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2016 жылғы 18 наурыздағы № 37/444-V шешіміне (мемлекеттік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4429 болып тіркелген) сәйкес Шемонаиха аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2016-2018 жылдарға арналған Шемонаиха ауданының бюджеті туралы" Шемонаиха аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 35/2-V шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4339 нөмірімен тіркелген, 2016 жылғы 09 ақпанда "Әділет" ақпараттық құқықтық жүйесінде, "ЛЗ Сегодня" газетінің 2016 жылғы 27 қаңтардағы № 4 жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2016 - 2018 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3 540 266 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 410 560 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 7 333 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 29 373 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 2 093 000 мың теңге;
2) шығындар – 3 543 000,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 7 262 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 9 545 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 2 283 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – - 9 996,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 9 996,8 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 9 545 тысяч тенге;
погашение займов – 2 283 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2 734,8 тысяч тенге.";
пункт 7 изложить в следующей редакции:
"7. Предусмотреть в районном бюджете на 2016 год целевые текущие трансферты из областного бюджета на социальную помощь отдельным категориям нуждающихся граждан в сумме 20 464 тысяч тенге.";
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Предусмотреть в районном бюджете на 2016 год целевые текущие трансферты из областного бюджета в сумме 35 239 тысяч тенге.";
пункт 9 изложить в следующей редакции:
"9. Предусмотреть в районном бюджете на 2016 год целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в сумме 1 039 097 тысяч тенге.";
в пункте 10:
подпункты 1) и 2) изложить в следующей редакции:
"1) на услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа в сумме 180 487 тысяч тенге, согласно приложению 5;
2) на трансферты органам местного самоуправления в сумме 148 861 тысяч тенге, согласно приложению 6;";
дополнить подпунктом 4) следующего содержания:
"4) на организацию бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности в сумме 1 749 тысяч тенге, согласно приложению 9.";
приложения 1, 5 и 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению;
дополнить приложением 9 к указанному решению, согласно приложению 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии Т. Абайдельдинов
Секретарь Шемонаихинского
районного маслихата А. Боровикова
Приложение 1
к решению Шемонаихинского
районного маслихата

5) бюджет тапшылығы (профицит) – - 9 996,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 9 996,8 мың теңге, оның ішінде:
қарыздардың түсімі – 9 545 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 2 283 мың теңге;
пайдаланылатын бюджет қаражаттарының қалдықтары – 2 734,8 мың теңге;";
7-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"7. 2016 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен мұқтаж азаматтардың жеке санаттарына әлеуметтік көмекке арналған ағымдағы нысаналы трансферттер 20 464 мың теңге сомасында көзделсін.";
8-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"8. 2016 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен 35 239 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделсін.";
9-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"9. 2016 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен 1 039 097 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделсін.";
10-тармақта:
1) және 2) тармақшалар келесі редакцияда жазылсын:
"1) 5-қосымшаға сәйкес қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтерге 180 487 мың теңге сомасында;";
2) 6-қосымшаға сәйкес жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансферттер 148 861 мың теңге сомасында;";
келесі мазмұндағы 4) тармақшамен толықтырылсын:
"4) 9-қосымшаға сәйкес ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыруға 1 749 мың теңге сомасында.";
аталған шешімнің 1, 5 және 6 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
осы шешімнің 4-қосымшасына сәйкес жоғарыда аталған шешімнің 8 қосымшасымен толықтырылсын;
2. Осы шешім 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Т. Абайдельдинов
Шемонаиха аудандық
мәслихатының хатшысы А. Боровикова
Шемонаиха
аудандық мәслихатының