О внесении изменений и дополнений в решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 14 декабря 2015 года № 29-2 "Об областном бюджете на 2016-2018 годы"
Решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 8 апреля 2016 года № 3-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 13 апреля 2016 года № 4333. Утратило силу решением маслихата Западно-Казахстанской области от 24 февраля 2017 года № 9-17
Сноска. Утратило силу решением маслихата Западно-Казахстанской области от 24.02.2017 № 9-17 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 14 декабря 2015 года № 29-2 "Об областном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4190, опубликованное 24 декабря 2015 года в газете "Приуралье"), следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить областной бюджет на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 115 233 548 тысяч тенге:
налоговые поступления – 25 176 717 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 686 320 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 000 тысяча тенге;
поступления трансфертов – 89 369 511 тысяч тенге;
2) затраты – 116 936 395 тысяч тенге:
3) чистое бюджетное кредитование – 1 670 329 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 4 874 748 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 3 204 419 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -3 373 176 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 373 176 тысяч тенге:
поступление займов – 4 700 769 тысяч тенге;
погашение займов – 3 204 419 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 876 826 тысяч тенге.";
в подпункте 1) пункта 3:
абзац первый изложить в следующей редакции:
"1) учесть в областном бюджете на 2016 год поступление целевых трансфертов и кредитов из республиканского бюджета в общей сумме 50 616 985 тысяч тенге:";
абзац третий изложить в следующей редакции:
"увеличение государственного образовательного заказа на подготовку специалистов в организациях технического и профессионального образования – 170 285 тысяч тенге;";
абзац пятый изложить в следующей редакции:

Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 14 желтоқсандағы № 29-2 "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2016 жылғы 8 сәуірдегі № 3-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 13 сәуірде № 4333 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2017 жылғы 24 ақпандағы № 9-17 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 24.02.2017 № 9-17 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, облыстық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 14 желтоқсандағы № 29-2 "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4190 тіркелген, 2015 жылғы 24 желтоқсандағы "Орал өңірі" газетінде жарияланған), мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2016 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 115 233 548 мың теңге:
салықтық түсімдер – 25 176 717 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 686 320 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 000 мың теңге;
трансферттер түсімі – 89 369 511 мың теңге;
2) шығындар – 116 936 395 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 1 670 329 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 4 874 748 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 3 204 419 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге,
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -3 373 176 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 373 176 мың теңге:
қарыздар түсімі – 4 700 769 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 3 204 419 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 876 826 мың теңге.";
3-тармақтың 1) тармақшасында:
бірінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"1) 2016 жылға арналған облыстық бюджетте республикалық бюджеттен бөлінетін нысаналы трансферттердің және кредиттердің жалпы сомасы 50 616 985 мың теңге көлемінде қарастырылсын:";
үшінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандарды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын ұлғайтуға – 170 285 мың теңге;";
бесінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:

"закуп лекарственных средств, вакцин и других иммунобиологических препаратов – 2 619 718 тысяч тенге;";
абзац шестой изложить в следующей редакции:
"оказание медицинской помощи населению субъектами здравоохранения районного значения и села и амбулаторно-поликлинической помощи – 12 088 869 тысяч тенге;";
абзац четырнадцатый изложить в следующей редакции:
"обустройство пешеходных переходов звуковыми и световыми устройствами в местах расположения организаций, ориентированных на обслуживание инвалидов – 29 434 тысячи тенге;";
абзац пятнадцатый изложить в следующей редакции:
"увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами – 113 547 тысяч тенге;";
абзац девятнадцатый изложить в следующей редакции:
"субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения – 451 117 тысяч тенге;";
абзац двадцать второй изложить в следующей редакции:
"возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях – 2 439 327 тысяч тенге;";
абзац тридцать восьмой изложить в следующей редакции:
"субсидирование процентной ставки по кредитам – 2 013 207 тысяч тенге;";
абзац тридцать девятый изложить в следующей редакции:
"гарантирование по кредитам банков для реализации проектов – 190 857 тысяч тенге;
дополнить абзацем сорок первым следующего содержания:
"субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса – 21 246 тысяч тенге;";
дополнить абзацем сорок вторым следующего содержания:
"субсидирование ставок вознаграждения по кредитам, а также лизингу технологического оборудования и сельскохозяйственной техники – 888 967 тысяч тенге;";
дополнить абзацем сорок третьим следующего содержания:
"обеспечение экономической стабильности – 2 425 179 тысяч тенге;";
дополнить абзацем сорок четвертым следующего содержания:
"обеспечение компенсации потерь местных бюджетов – 479 489 тысяч тенге;";
подпункт 2) пункта 3 изложить в следующей редакции:
"2) учесть в областном бюджете на 2016 год поступление целевых трансфертов из Национального фонда Республики Казахстан в общей сумме 6 444 589 тысяч тенге:
проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры – 3 173 158 тысяч тенге;
строительство и реконструкцию объектов образования – 287 083 тысячи тенге;

"дәрiлiк заттарды, вакциналарды және басқа да иммундық-биологиялық препараттарды сатып алуға – 2 619 718 мың теңге;";
алтыншы абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"аудандық маңызы бар және селоның денсаулық сақтау субъектілерінің халыққа медициналық көмек көрсетуіне және амбулаториялық-емханалық көмекті көрсетуге – 12 088 869 мың теңге;";
он төртінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"мүгедектерге қызмет көрсетуге бағдарланған ұйымдар орналасқан жерлерде жүргіншілер өтетін жолдарды дыбыстайтын және жарық беретін құрылғылармен жарақтауға – 29 434 мың теңге;";
он бесінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыздандыру нормаларын көбейтуге – 113 547 мың теңге;";
он тоғызыншы абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздері болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды оқшау жүйелерінен ауыз су беру жөнінде көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялауға – 451 117 мың теңге;";
жиырма екінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"инвестициялық салымдар кезінде агроөнеркәсіптік кешен субъектісі шеккен шығыстардың бір бөлігін өтеуге – 2 439 327 мың теңге;";
отыз сегізіші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"кредиттері бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялауға – 2 013 207 мың теңге;";
отыз тоғызыншы абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"жобаларды іске асыру үшін банктердің кредиттері бойынша кепілдік беруге – 190 857 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы қырық бірінші абзацпен толықтырылсын:
"агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялауға – 21 246 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы қырық екінші абзацпен толықтырылсын:
"кредиттер, сондай-ақ технологиялық жабдықтың және ауыл шаруашылығы техникасының лизингі бойынша сыйақы мөлшерлемелерін субсидиялауға – 888 967 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы қырық үшінші абзацпен толықтырылсын:
"экономикалық тұрақтылықты қамтамасыз етуге – 2 425 179 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы қырық төртінші абзацпен толықтырылсын: "жергілікті бюджеттердің шығындарын өтеуді қамтамасыз етуге – 479 489 тысяч тенге;";
3-тармақтың 2) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"2) 2016 жылға арналған облыстық бюджетте Ұлттық Қордан бөлінген нысаналы трансферттердің жалпы сомасы 6 444 589 мың теңге көлемінде қарастырылғаны ескерілсін:
инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға – 3 173 158 мың теңге;
білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға – 287 083 мың теңге;

реконструкция и строительство систем тепло-, водоснабжения и водоотведения – 2 554 348 тысяч тенге;
кредитование областных бюджетов на содействие развитию предпринимательства в рамках Дорожной карты занятости 2020 – 430 000 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 4-1 следующего содержания:
"4-1. Учесть, что в областном бюджете на 2016 год предусмотрен возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов районными (городскими) бюджетами в сумме 7 309 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 4-2 следующего содержания:
"4-2. Учесть, что в областном бюджете на 2016 год предусмотрен возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов в сумме 17 802 тысячи тенге.";
дополнить пунктом 4-3 следующего содержания:
"4-3. Учесть, что в областном бюджете на 2016 год предусмотрены целевые трансферты на развитие и целевые текущие трансферты районным (городскому) бюджетам, выделяемые за счет средств областного бюджета в общей сумме 4 717 619 тысяч тенге, в том числе:
2 407 015 тысяч тенге – целевые текущие трансферты;
2 310 604 тысячи тенге – целевые трансферты на развитие.
Распределение указанных сумм районным (городскому) бюджетам осуществляется на основании постановления акимата области.".
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

жылу, сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін реконструкция және құрылысына – 2 554 348 мың теңге;
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде кәсіпкерліктің дамуына жәрдемдесуге кредит беру – 430 000 мың теңге.";
мынадай мазмұндағы 4-1 тармақпен толықтырылсын:
"4-1. 2016 жылға арналған облыстық бюджетте 7 309 мың теңге сомасындағы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді аудандық (қалалық) бюджеттерден облыстық бюджетке қайтару қарастырылғаны ескерілсін.";
мынадай мазмұндағы 4-2 тармақпен толықтырылсын:
"4-2. 2016 жылға арналған облыстық бюджетте 17 802 мың теңге сомасындағы нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтарылғаны ескерілсін.";
мынадай мазмұндағы 4-3 тармақпен толықтырылсын:
"4-3. 2016 жылға арналған облыстық бюджетте аудандық (қалалық) бюджеттерге облыстық бюджет қаражат есебінен бөлінетін нысаналы даму трансферттері және ағымдағы нысаналы трансферттердің жалпы сомасы 4 717 619 мың теңге көлемінде қарастырылғаны ескерілсін, соның ішінде:
2 407 015 мың теңге – ағымдағы нысаналы трансферттер;
2 310 604 мың теңге – нысаналы даму трансферттері.
Аталған сомаларды аудандық (қалалық) бюджеттерге бөлу облыс әкімдігінің қаулысы негізінде жүзеге асырылады.".
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

1 042 456
3
Специализированная медицинская помощь
7 899 823
253
Управление здравоохранения области
7 899 823
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
3 890 276
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
347 619
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
289 829
021
Обеспечение онкогематологических больных химиопрепаратами
122 414
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации органов
171 189
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
460 635
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
872 066
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
43 804
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
1 701 991
4
Поликлиники
14 777 659
253
Управление здравоохранения области
14 777 659
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
1 160 531
038
Проведение скрининговых исследований в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
199 872
039
Оказание медицинской помощи населению субъектами здравоохранения районного значения и села и амбулаторно-поликлинической помощи в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
12 801 128
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
616 128
5
Другие виды медицинской помощи
789 138
253
Управление здравоохранения области
789 138
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
758 899
029
Областные базы спецмедснабжения
30 239
9
Прочие услуги в области здравоохранения
1 190 303
253
Управление здравоохранения области
1 190 303
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения

1 042 456
3
Мамандандырылған медициналық көмек
7 899 823
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
7 899 823
009
Туберкулез, жұқпалы аурулар, психикалық күйзеліс және мінез-құлқының бұзылуынан, оның ішінде психикаға белсенді әсер ететін заттарды қолдануға байланысты, зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
3 890 276
019
Туберкулезбен ауыратын науқастарды туберкулезге қарсы препараттармен қамтамасыз ету
347 619
020
Диабетпен ауыратын науқастарды диабетке қарсы препараттармен қамтамасыз ету
289 829
021
Онкогематологиялық науқастарды химия препараттарымен қамтамасыз ету
122 414
022
Созылмалы бүйрек функциясының жетіспеушілігі бар, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ ағзаларды транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
171 189
026
Гемофилиямен ауыратын науқастарды қанды ұйыту факторларымен қамтамасыз ету
460 635
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
872 066
036
Жіті миокард инфаркті бар науқастарды тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
43 804
046
Онкологиялық науқастарға тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде медициналық көмек көрсету
1 701 991
4
Емханалар
14 777 659
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
14 777 659
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және балаларға арналған және емдік тағамдардың арнаулы өнімдерімен қамтамасыз ету
1 160 531
038
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде скринингтік зерттеулер жүргізу
199 872
039
Аудандық маңызы бар және ауыл денсаулық сақтау субъектілерінің медициналық көмекті және амбулаториялық-емханалық көмекті халыққа тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде көрсетуі
12 801 128
045
Азаматтардың жекелеген санаттарын дәрілік заттармен амбулаториялық емдеу деңгейінде жеңілдетілген жағдайда қамтамасыз ету
616 128
5
Медициналық көмектiң басқа түрлерi
789 138
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
789 138
011
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін және аудандық маңызы бар және ауылдың денсаулық сақтау субъектілері көрсететін медициналық көмекті қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитариялық авиация
758 899
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
30 239
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
1 190 303
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1 190 303
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

115 447
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
22 545
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
79 412
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
57 826
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
28 321
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
886 752
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2 354 194
1
Социальное обеспечение
1 769 299
256
Управление координации занятости и социальных программ области
1 410 777
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
736 690
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
305 542
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
345 140
047
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
23 405
261
Управление образования области
358 522
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
290 050
037
Социальная реабилитация
68 472
2
Социальная помощь
166 126
256
Управление координации занятости и социальных программ области
166 126
003
Социальная поддержка инвалидов
166 126
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
418 769
256
Управление координации занятости и социальных программ области
335 022
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
93 803
017
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на введение стандартов оказания специальных социальных услуг
15 280
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
18 605
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
5 552
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы

115 447
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
22 545
013
Патологоанатомиялық ашып тексеруді жүргізу
79 412
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
57 826
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
28 321
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
886 752
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2 354 194
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
1 769 299
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1 410 777
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
736 690
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
305 542
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
345 140
047
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
23 405
261
Облыстың білім басқармасы
358 522
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
290 050
037
Әлеуметтік сауықтандыру
68 472
2
Әлеуметтiк көмек
166 126
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
166 126
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
166 126
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
418 769
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
335 022
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
93 803
017
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер)
15 280
018
Үкіметтік емес ұйымдарға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
18 605
044
Жергiлiктi деңгейде көшi-қон iс-шараларын iске асыру
5 552
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

196 348
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
5 434
263
Управление внутренней политики области
35 792
077
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
35 792
270
Управление по инспекции труда области
47 955
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
47 955
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
7 442 583
1
Жилищное хозяйство
4 857 049
261
Управление образования области
135 825
062
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
135 825
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
46 567
021
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
46 567
271
Управление строительства области
4 640 074
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
869 833
027
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
3 770 241
273
Управление культуры, архивов и документации области
21 458
015
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
21 458
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
13 125
026
Проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
13 125
2
Коммунальное хозяйство
2 536 633
271
Управление строительства области
199 526
030
Развитие коммунального хозяйства
19 897
058
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
179 629
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
2 337 107
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
55 792
004
Газификация населенных пунктов
1 040 830
005
Капитальные расходы государственного органа
1 268
032
Субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения

196 348
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
5 434
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
35 792
077
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
35 792
270
Облыстың еңбек инспекциясы бойынша басқармасы
47 955
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынасын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
47 955
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
7 442 583
1
Тұрғын үй шаруашылығы
4 857 049
261
Облыстың білім басқармасы
135 825
062
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
135 825
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
46 567
021
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
46 567
271
Облыстың құрылыс басқармасы
4 640 074
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға және (немесе) салуға, реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
869 833
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
3 770 241
273
Облыстың мәдениет, мұрағаттар және құжаттама басқармасы
21 458
015
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
21 458
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
13 125
026
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізу
13 125
2
Коммуналдық шаруашылық
2 536 633
271
Облыстың құрылыс басқармасы
199 526
030
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
19 897
058
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне елді мекендерді сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
179 629
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
2 337 107
001
Жергілікті деңгейде энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
55 792
004
Елдi мекендердi газдандыру
1 040 830
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 268
032
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық және жергілікті жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау

60 495
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
78 271
283
Управление по вопросам молодежной политики области
111 326
001
Услуги по реализации молодежной политики на местном уровне
34 126
005
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
77 200
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
509 086
1
Топливо и энергетика
509 086
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
505 886
081
Организация и проведение поисково-разведочных работ на подземные воды для хозяйственно-питьевого водоснабжения населенных пунктов
505 886
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
3 200
007
Развитие теплоэнергетической системы
3 200
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
8 029 140
1
Сельское хозяйство
6 756 859
255
Управление сельского хозяйства области
6 682 341
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
96 049
002
Поддержка семеноводства
75 111
003
Капитальные расходы государственного органа
52 165
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
29 431
016
Обеспечение закладки и выращивания многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда
12 303
020
Субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур
496 098
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
59 395
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
47 177
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
16 416
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
649
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
57 347
048
Возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте
34 310
049
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки
24 290
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях

60 495
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
78 271
283
Облыстың жастар саясаты мәселелерi жөніндегі басқармасы
111 326
001
Жергілікті деңгейде жастар саясатын іске асыру жөніндегі қызметтер
34 126
005
Жастар саясаты саласында iс-шараларды iске асыру
77 200
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
509 086
1
Отын және энергетика
509 086
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
505 886
081
Елді мекендерді шаруашылық-ауыз сумен жабдықтау үшін жерасты суларына іздестіру-барлау жұмыстарын ұйымдастыру және жүргізу
505 886
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
3 200
007
Жылу-энергетикалық жүйені дамыту
3 200
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
8 029 140
1
Ауыл шаруашылығы
6 756 859
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
6 682 341
001
Жергілікте деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
96 049
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
75 111
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
52 165
014
Ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
29 431
016
Жеміс-жидек дақылдарының және жүзімнің көп жылдық көшеттерін отырғызу және өсіруді қамтамасыз ету
12 303
020
Басым дақылдарды өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағармай материалдары мен басқа да тауар-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуды субсидиялау
496 098
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
59 395
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
47 177
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
16 416
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
649
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
57 347
048
Ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өсіру
34 310
049
Қайта өңдеуші кәсіпорындардың ауылшаруашылық өнімін тереңдете қайта өңдеп өнім шығаруы үшін оны сатып алу шығындарын субсидиялау
24 290
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу

750 800
055
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) для перехода на новую модель системы оплаты труда гражданских служащих, финансируемых из местных бюджетов, а также выплаты им ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам
11 282 888
056
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение компенсации потерь местных бюджетов и экономической стабильности регионов
1 325 817
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
51 900
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
51 900
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
97 421
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и индустриально-инновационной деятельности
97 421
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
486 582
035
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы развития регионов до 2020 года
486 582
14
Обслуживание долга
0
1
Обслуживание долга
0
257
Управление финансов области
0
016
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из республиканского бюджета
0
15
Трансферты
23 891 993
1
Трансферты
23 891 993
257
Управление финансов области
23 891 993
007
Субвенции
23 874 191
011
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
17 802
017
Возврат, использованных не по целевому назначению целевых трансфертов
0
3) Чистое бюджетное кредитование
1 670 329
Бюджетные кредиты
4 874 748
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
918 990
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
918 990
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
918 990
006
Предоставление бюджетных кредитов для содействия развитию предпринимательства в рамках Дорожной карты занятости 2020
918 990
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
2 728 327
1
Жилищное хозяйство
2 728 327
271
Управление строительства области
173 979
009
Кредитование бюджетов районов (городов областного значения) на проектирование и (или) строительство жилья

750 800
055
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын азаматтық қызметшілерге еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделіне көшуге, сонымен қатар оларға лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
11 282 888
056
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне жергілікті бюджеттердің шығыстарын өтеуді және өңірлердің экономикалық тұрақтылығын қамтамасыз етуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 325 817
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
51 900
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
51 900
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
97 421
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
97 421
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
486 582
035
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамыту үшін берілетін нысаналы даму трансферттері
486 582
14
Борышқа қызмет көрсету
0
1
Борышқа қызмет көрсету
0
257
Облыстың қаржы басқармасы
0
016
Жергiлiктi атқарушы органдардың республикалық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдердi төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
0
15
Трансферттер
23 891 993
1
Трансферттер
23 891 993
257
Облыстың қаржы басқармасы
23 891 993
007
Субвенциялар
23 874 191
011
Нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару
17 802
017
Нысаналы мақсатқа сай пайдаланылмаған нысаналы трансферттерді қайтару
0
3) Таза бюджеттік кредиттеу
1 670 329
Бюджеттік несиелер
4 874 748
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
918 990
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
918 990
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
918 990
006
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесу үшін бюджеттік кредиттер беру
918 990
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
2 728 327
1
Тұрғын үй шаруашылығы
2 728 327
271
Облыстың құрылыс басқармасы
173 979
009
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне тұрғын үй жобалауға және салуға кредит беру