О внесении изменений в решение Каратобинского районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 37-3 "О районном бюджете на 2016-2018 годы"
Решение Каратобинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 12 декабря 2016 года № 8-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 27 декабря 2016 года № 4636. Утратило силу решением маслихата Каратобинского района Западно-Казахстанской области от 7 июня 2017 года № 11-9
Сноска. Утратило силу решением маслихата Каратобинского района Западно-Казахстанской области от 07.06.2017 № 11-9 (действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каратобинского районного маслихата от 23 декабря 2015 года №37-3 "О районном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №4234, опубликованное 22 января 2016 года в газете "Қаратөбе өңірі") следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующем объеме:
1) доходы – 2 841 969 тысяч тенге:
налоговые поступления – 249 888 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 7 212 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2 186 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 582 683 тысячи тенге;
2) затраты – 2 843 418 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 52 043 тысячи тенге:
бюджетные кредиты – 70 077 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 18 034 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 4 130 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 4 130 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -57 622 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 57 622 тысячи тенге;
поступление займов – 69 993 тысячи тенге;
погашение займов – 18 034 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 5 663 тысячи тенге.";

Қаратөбе аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 37-3 "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе аудандық мәслихатының 2016 жылғы 12 желтоқсандағы № 8-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 27 желтоқсанда № 4636 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе аудандық мәслихатының 2017 жылғы 7 маусымдағы № 11-9 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе аудандық мәслихатының 07.06.2017 № 11-9 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қаратөбе аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 37-3 "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4234 тіркелген, 2016 жылғы 22 қаңтардағы "Қаратөбе өңірі" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2016 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 2 841 969 мың теңге:
салықтық түсімдер – 249 888 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 7 212 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер –2 186 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2 582 683 мың теңге;
2) шығындар – 2 843 418 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 52 043 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 70 077 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 18 034 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 4 130 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 4 130 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -57 622 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 57 622 мың теңге;
қарыздар түсімі – 69 993 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 18 034 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 5 663мың теңге.";