О внесении изменений и дополнений в приказ исполняющего обязанности Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 27 февраля 2015 года № 4-1/167 "Об утверждении Правил субсидирования стоимости затрат на экспертизу качества хлопка-сырца и хлопка-волокна"
Приказ Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 12 апреля 2017 года № 163. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 4 июля 2017 года № 15299. Утратил силу приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 31 января 2020 года № 31.
Сноска. Утратил силу приказом Министра сельского хозяйства РК от 31.01.2020 № 31 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ исполняющего обязанности Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 27 февраля 2015 года № 4-1/167 "Об утверждении Правил субсидирования стоимости затрат на экспертизу качества хлопка-сырца и хлопка-волокна" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 11176, опубликованный от 24 июня 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет") следующие изменения и дополнения:
в Правилах субсидирования стоимости затрат на экспертизу качества хлопка-сырца и хлопка-волокна, утвержденных указанным приказом:
пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. В настоящих Правилах используются следующие основные понятия:
1) уполномоченный орган в области развития агропромышленного комплекса – государственный орган, осуществляющий государственное регулирование в области развития агропромышленного комплекса, за исключением развития рыбного хозяйства;
2) государственная корпорация "Правительство для граждан" (далее – Государственная корпорация) – юридическое лицо, созданное по решению Правительства Республики Казахстан, для оказания государственных услуг в соответствии с законодательством Республики Казахстан, организации работы по приему заявлений на оказание государственных услуг и выдаче их результатов услугополучателю по принципу "одного окна", а также обеспечения оказания государственных услуг в электронной форме;
3) владелец хлопка – физическое или юридическое лицо, имеющее на праве собственности хлопок-сырец и (или) хлопок-волокно, и (или) семена хлопчатника;
4) поставщик услуг по экспертизе качества хлопка-волокна – экспертная организация, определенная Правительством Республики Казахстан;
5) экспертиза качества хлопка-волокна – комплекс мер, направленных на установление и подтверждение фактических показателей качества хлопка-волокна, включающий в себя отбор и испытание пробы, оформление паспорта качества хлопка-волокна;

"Шитті мақта мен мақта талшығы сапасының сараптамасына жұмсалған шығындардың құнын субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 27 ақпандағы № 4-1/167 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2017 жылғы 12 сәуірдегі № 163 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2017 жылғы 4 шілдеде № 15299 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2020 жылғы 31 қаңтардағы № 31 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Ауыл шаруашылығы министрінің 21.01.2020 № 31 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Шитті мақта мен мақта талшығы сапасының сараптамасына жұмсалған шығындардың құнын субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 27 ақпандағы № 4-1/167 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11176 болып тіркелген, 2015 жылғы 24 маусымда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Шитті мақта мен мақта талшығы сапасының сараптамасына жұмсалған шығындардың құнын субсидиялау қағидаларында:
2-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"2. Осы Қағидаларда мынадай негізгі ұғымдар пайдаланылады:
1) агроөнеркәсіптік кешенді дамыту саласындағы уәкілетті орган – балық шаруашылығын дамытуды қоспағанда, агроөнеркәсіптік кешенді дамыту саласындағы мемлекеттік реттеуді жүзеге асыратын мемлекеттік орган;
2) "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы (бұдан әрі – Мемлекеттік корпорация) – Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес мемлекеттік қызметтер көрсету, "бір терезе" қағидаты бойынша мемлекеттік қызметтер көрсетуге өтініштер қабылдау және көрсетілетін қызметті алушыға олардың нәтижелерін беру жөніндегі жұмыстарды ұйымдастыру үшін, сондай-ақ электрондық нысанда мемлекеттік қызметтер көрсетуді қамтамасыз ету үшін Қазақстан Республикасы Үкіметінің шешімі бойынша құрылған заңды тұлға;
3) мақта иесi – меншiк құқығында шиттi мақта және (немесе) мақта талшығы және (немесе) мақта тұқымы бар жеке немесе заңды тұлға;
4) мақта талшығы сапасына сараптама жасау бойынша көрсетілетін қызметтерді жеткізуші – Қазақстан Республикасының Үкіметімен айқындаған сараптамалық ұйым;
5) мақта талшығының сапасына сараптама жасау – сынаманы iрiктеп алумен сынақтан өткiзудi, мақта талшығының сапасы туралы куәлiктi рәсiмдеудi қамтитын мақта талшығы сапасының нақты көрсеткiштерiн анықтау мен растауға бағытталған шаралар кешенi;

6) покупатели услуг по экспертизе качества хлопка-сырца и хлопка-волокна – владельцы хлопка-сырца и хлопка-волокна;
7) поставщик услуг по экспертизе качества хлопка-сырца – испытательная лаборатория (центр) по экспертизе качества хлопка-сырца, аккредитованная в порядке, установленном Законом Республики Казахстан от 5 июля 2008 года "Об аккредитации в области оценки соответствия", на право проведения экспертизы качества хлопка-сырца и выдачи удостоверения о качестве хлопка-сырца;
8) экспертиза качества хлопка-сырца – комплекс мер, направленных на установление и подтверждение фактических показателей качества хлопка-сырца, включающий в себя отбор и испытание пробы, оформление удостоверения о качестве хлопка-сырца.";
подпункт 2) пункта 9 изложить в следующей редакции:
"2) подачи поставщиком услуг по экспертизе качества хлопка-сырца и поставщиком услуг по экспертизе качества хлопка-волокна в Государственную корпорацию заявки на получение субсидий за оказанные услуги по экспертизе качества хлопка-сырца и хлопка-волокна по форме согласно приложению 1 к настоящим Правилам, с приложением:
сводного реестра оказанных услуг по экспертизе качества хлопка-сырца и хлопка-волокна по форме согласно приложению 2 к настоящим Правилам;
сводного акта по выданным удостоверениям о качестве хлопка-сырца или паспортам качества хлопка-волокна по форме согласно приложению 3 к настоящим Правилам.";
пункт 11 изложить в следующей редакции:
"11. Отдел ежегодно до двадцатого мая обеспечивает публикацию объявления о начале приема Государственной корпорацией заявок для участия в программе субсидирования, порядке работы Комиссии на интернет-ресурсе акимата района (города) и в местных средствах массовой информации с указанием сроков приема документов на получение субсидий.";
дополнить пунктом 11-1 следующего содержания:
"11-1. Работник Государственной корпорации принимает от поставщиков услуг по экспертизе качества хлопка-сырца и хлопка-волокна заявку и документы согласно требованиям, предусмотренным пунктом 9 настоящих Правил и нарочно предоставляет их на рассмотрение Комиссии в Отдел.";
пункт 16 изложить в следующей редакции:
"16. Управление сельского хозяйства Южно-Казахстанской области в течение трех рабочих дней после утверждения соответствующей сводной ведомости в соответствии с индивидуальным планом финансирования по платежам представляет в территориальное подразделение казначейства реестр счетов к оплате и счет к оплате в двух экземплярах при представлении на бумажном носителе, а при проведении счетов к оплате по информационной системе "Казначейство-клиент" реестры счетов к оплате не представляются.

6) шитті мақта мен мақта талшығы сапасының сараптамасы бойынша көрсетілетін қызметтерді сатып алушылар – шитті мақта мен мақта талшығының иелері;
7) шитті мақта сапасына сараптама жасау бойынша көрсетілетін қызметтерді жеткізуші – "Сәйкестікті бағалау саласындағы аккредиттеу туралы" 2008 жылғы 5 шілдедегі Қазақстан Республикасының Заңымен белгіленген тәртіппен шитті мақтаның сапасына сараптама жүргізу және шитті мақтаның сапасы туралы куәлік беру құқығына аккредиттелген шитті мақта сапасының сараптамасы бойынша сынақ зертханасы (орталық);
8) шиттi мақтаның сапасына сараптама жасау – сынаманы iрiктеп алу мен сынақтан өткiзудi, шиттi мақтаның сапасы туралы куәлікті рәсiмдеудi қамтитын шиттi мақта сапасының нақты көрсеткiштерiн анықтау мен растауға бағытталған шаралар кешенi.";
9-тармақтың 2) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"2) Шитті мақта сапасының сараптамасы бойынша көрсетілетін қызметтерді жеткізушінің және мақта талшығы сапасының сараптамасы бойынша көрсетілетін қызметтерді жеткізушінің Мемлекеттік корпорацияға:
осы Қағидаларға 2-қосымшаға сәйкес нысан бойынша шитті мақта мен мақта талшығы сапасының сараптамасы бойынша көрсетілген қызметтердің жиынтық тізілімін;
осы Қағидаларға 3-қосымшаға сәйкес нысан бойынша шитті мақтаның сапасы туралы берілген куәліктер немесе мақта талшығы сапасының паспорттары бойынша жиынтық актіні қоса бере отырып, осы Қағидаларға 1-қосымшаға сәйкес нысан бойынша шитті мақта мен мақта талшығы сапасының сараптамасы бойынша көрсетілген қызметтер үшін субсидиялар алуға өтінім беруі.";
11-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"11. Бөлім жыл сайын жиырмасыншы мамырға дейін аудан (қала) әкімдігінің интернет-ресурсында және бұқаралық ақпарат құралдарында субсидиялар алуға құжаттарды қабылдау мерзімін көрсетіп, Мемлекеттік корпорацияның субсидиялау бағдарламасына қатысуға арналған өтінімдерді қабылдауды бастағаны, Комиссияның жұмыс тәртібі туралы хабарландыру жариялауды қамтамасыз етеді.";
мынадай мазмұндағы 11-1-тармақпен толықтырылсын:
"11-1. Мемлекеттік корпорацияның жұмыскері шитті мақта мен мақта талшығы сапасының сараптамасы бойынша көрсетілетін қызметтерді жеткізушілерден осы Қағидалардың 9-тармағымен көзделген талаптарға сәйкес өтінім мен құжаттарды қабылдайды және оларды Бөлімге Комиссияның қарауына қолма-қол ұсынады.";
16-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"16. Оңтүстік Қазақстан облысының Ауыл шаруашылығы басқармасы тиісті жиынтық ведомості бекіткеннен кейін үш жұмыс күні ішінде төлемдер бойынша қаржыландырудың жеке жоспарына сәйкес қазынашылықтың аумақтық бөлімшесіне қағаз жеткізгіште берген кезде екі данада төлем шоттары тізілімін және төлем шотын ұсынады, ал төлем шотын "Қазынашылық-клиент" ақпараттық жүйесі бойынша өткізген кезде төлем шоттары тізілімі ұсынылмайды.

Управление сельского хозяйства Южно-Казахстанской области одновременно представляет Государственной корпорации уведомление о результатах рассмотрения заявки на получение субсидий по форме согласно приложению 6-1 к настоящим Правилам.";
пункт 18 изложить в следующей редакции:
"18. Управление сельского хозяйства Южно-Казахстанской области представляет в уполномоченный орган в области развития агропромышленного комплекса по итогам первого полугодия в срок не позднее пятнадцатого июля, а по итогам года не позднее десятого января года, следующего за отчетным, сводную информацию о выданных субсидиях на экспертизу качества хлопка-сырца и хлопка-волокна.
Сводная информация о выданных субсидиях на экспертизу качества хлопка-сырца и хлопка-волокна размещается на интернет-ресурсе акимата Южно-Казахстанской области по форме согласно приложению 7 к настоящим Правилам, один раз в год, не позднее пятнадцатого января следующего за отчетным.";
приложение 1 к указанным Правилам изложить в новой редакции, согласно приложению 1 к настоящему приказу;
дополнить приложением 6-1 к указанным Правилам согласно приложению 2 к настоящему приказу.
2. Департаменту земледелия Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего приказа направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания;
4) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра сельского хозяйства Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Заместитель Премьер-Министра
Республики Казахстан –
Министр сельского хозяйства
Республики Казахстан
А. Мырзахметов
"СОГЛАСОВАН"
Министр информации и коммуникаций
Республики Казахстан
_____________ Д. Абаев

Оңтүстік Қазақстан облысының Ауыл шаруашылығы басқармасы бір мезгілде осы Қағидаларға 6-1-қосымшаға сәйкес нысан бойынша субсидиялар алуға өтінімнің қарастырылу нәтижелері туралы хабарламаны Мемлекеттік корпорацияға береді.";
18-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"18. Оңтүстік Қазақстан облысының Ауыл шаруашылығы басқармасы агроөнеркәсіптік кешенді дамыту саласындағы уәкілетті органға шитті мақта мен мақта талшығы сапасының сараптамасына берілген субсидиялар туралы жиынтық ақпаратты бірінші жартыжылдықтың қорытындысы бойынша он бесінші шілдеден кешіктірмей, ал жылдың қорытындысы бойынша есепті жылдан кейінгі жылдың оныншы қаңтарынан кешіктірмей береді.
Шитті мақта мен мақта талшығы сапасының сараптамасына берілген субсидиялар туралы жиынтық ақпарат Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің интернет-ресурсында осы Қағдиларға 7-қосымшаға сәйкес нысан бойынша жылына бір рет, есепті жылдан кейінгі жылдың он бесінші қаңтарынан кешіктірмей орналастырылады.";
осы бұйрыққа 1-қосымшаға сәйкес көрсетілген Қағидаларға 1-қосымша жаңа редакцияда жазылсын;
осы бұйрыққа 2-қосымшаға сәйкес көрсетілген Қағидаларға 6-1-қосымшамен толықтырылсын.
2. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Егіншілік департаменті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрық мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі қағаз және электрондық түрдегі көшірмесінің ресми жариялау және Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне қосу үшін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберілуін;
3) осы бұйрық мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесінің мерзімді баспа басылымдарына ресми жариялауға жіберілуін;
4) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің орынбасары –
Қазақстан Республикасының
Ауыл шаруашылығы министрі
А. Мырзахметов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Ақпарат және коммуникациялар министрі
___________ Д. Абаев

25 апреля 2017 года
"СОГЛАСОВАН"
Министр финансов
Республики Казахстан
_____________ Б. Султанов
20 апреля 2017 года
СОГЛАСОВАН"
Министр национальной экономики
Республики Казахстан
______________ Т. Сулейменов
1 июня 2017 года
Приложение 1
к приказу Заместителя Премьер-
Министра Республики Казахстан
–Министра сельского хозяйства
Республики Казахстан
от 12 апреля 2017 года № 163
Приложение 1
к Правилам субсидирования
стоимости затрат на экспертизу
качества хлопка-сырца и хлопка-волокна
Форма
Заявка
на получение субсидий за оказанные услуги
по экспертизе качества хлопка-сырца и хлопка волокна
за период _____________
______________________________________________________, действующего на основании
(наименование поставщика услуг)
________________________________________________________________________________
(учредительный документ)
в лице руководителя ______________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при наличии в документе, удостоверяющем личность))
настоящим просит выплатить субсидии за оказанные услуги по экспертизе качества хлопка -
_________________________.
Подтверждаю достоверность представленной информации и осведомлен об
ответственности за предоставление недостоверных сведений в соответствии с
законодательством Республики Казахстан.
Руководитель ______________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при наличии в документе, удостоверяющем личность))
Главный бухгалтер _________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при наличии в документе, удостоверяющем личность))
Место печати (при наличии)
"___" __________20 ___года
Согласен на использования сведений, составляющих охраняемую законом тайну,
содержащихся в информационных системах.
Услугополучатель: ____________ _____________________________________________
(подпись)       (фамилия, имя, отчество (при наличии в документе,
удостоверяющем личность))
Место печати (при наличии)
"_____" _____________ 20____ года
Заявка принята к рассмотрению "_____" ____________ 20__ года
Руководитель отдела сельского хозяйства ________ ___________________________________
(подпись)       (фамилия, имя, отчество (при наличии
в документе, удостоверяющем личность))
_________________________________ района ___________________________ области
стоимости затрат на экспертизу качества хлопка-сырца и хлопка-волокна
Место печати (при наличии)
Приложение 2
к приказу Заместителя Премьер-
Министра Республики Казахстан
–Министра сельского хозяйства
Республики Казахстан
от 12 апреля 2017 года № 163

2017 жылғы 25 сәуір
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрі
___________ Б. Сұлтанов
2017 жылғы 20 сәуір
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Ұлттық экономика министрі
____________ Т. Сүлейменов
2017 жылғы 1 маусым
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
орынбасары –
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы
министрінің
2017 жылғы 12 сәуірдегі
№ 163 бұйрығына
1-қосымша
Шитті мақта мен мақта талшығы
сапасының сараптамасына
жұмсалған шығындардың құнын
субсидиялау қағидаларына
1-қосымша
Нысан
___________ кезеңіндегі шитті мақта мен мақта талшығы сапасының
сараптамасы бойынша көрсетілген қызметтер үшін субсидиялар алуға арналған
өтінім
____________________________________________________________ негізінде әрекет ететін
(құрылтай құжаты)
________________________________________________________________________________
(көрсетілетін қызметтерді жеткізушінің атауы)
атынан басшысы _________________________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (жеке басын куәландыратын құжатта бар болса))
___________ мақта сапасының сараптамасы бойынша көрсетілген қызметтер үшін
субсидиялар төлеуді сұрайды.
Ұсынылған ақпараттың шынайылығын растаймын және шынайы емес мәліметтер
ұсынғаным үшін Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес жауапты болатыным
туралы хабардармын.
Басшы ____________________________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (жеке басын куәландыратын құжатта бар болса))
Бас бухгалтер ______________________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (жеке басын куәландыратын құжатта бар болса))
Мөр (бар болса) орны
"___" __________ 20___ жыл
Ақпараттық жүйелерде қамтылған заңмен қорғалатын құпияны құрайтын
мәліметтерді пайдалануға келісемін.
Көрсетілетін қызметті алушы: ________________ _____________________________________
(қолы)             (тегі, аты, әкесінің аты (жеке басын
куәландыратын құжатта бар болса))
Мөр (бар болса) орны
"_____" _______________ 20__ жыл
Өтiнiм 20 __ жылғы "___"__________________________ қарауға қабылданды.
________________________________ облысы ______________________________ауданының
ауыл шаруашылығы бөлімінің басшысы ____________ ________________________________
(қолы)      (тегі, аты, әкесінің аты (жеке басын
куәландыратын құжатта бар болса))
Мөр (бар болса) орны
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
орынбасары –
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы
министрінің
2017 жылғы 12 сәуірдегі
№ 163 бұйрығына
2-қосымша
Шитті мақта мен мақта талшығы
сапасының сараптамасына
жұмсалған шығындардың құнын
субсидиялау қағидаларына

Приложение 6-1
к Правилам субсидирования
стоимости затрат на экспертизу
качества хлопка-сырца и хлопка-волокна
Форма
Уведомление о результатах рассмотрения заявки
на получение субсидий №_____
от " ___ " _________ 20 ___ года
Услугополучатель ________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при наличии в документе, удостоверяющем
личность)/либо его представитель по доверенности)
Цель обращения _________________________________________________________________
(субсидируемое направление)
Дата обращения "___" ___________________ 20 ___ года
Решение комиссии _______________________________________________________________
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
_______________________________________________________________________________
Руководитель отдела сельского хозяйства ______________________________ района (города)
_____________________________________ области
________________________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при наличии в документе, удостоверяющем
личность)/либо его представитель по доверенности)
_________________________________ "___" ______________ 20___ года
(подпись, дата)

6-1-қосымша
Нысан
Субсидия алуға өтінімді қарастыру нәтижелері туралы
20 ___ жылғы "___" _______________№_____ хабарлама
Көрсетілетін қызметті алушы ______________________________________________________
________________________________________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (жеке басын куәландыратын құжатта бар болса)/
немесе сенімхат бойынша оның өкілі)
Жүгінудің мақсаты _______________________________________________________________
(субсидияланатын бағыт)
Өтініш берген күні 20 ___ жылғы "_____" ________________________
Комиссияның шешімі:
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
__________________________ облысы __________________ ауданының (қаласының)
ауыл шаруашылығы бөлімінің басшысы
________________________________________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (жеке басын куәландыратын құжатта бар болса)/
немесе сенімхат бойынша оның өкілі)
___________________ "___" _____________ 20___жыл
(қолы, күні)